Kilo Verme Temelleri

Bir kiloyu nasıl kaybedersin? Kilo vermek için daha önemli olan – diyet veya egzersiz? Kilo vermenin zor gerçeklerini keşfedin, böylece hedeflerinize ulaşabilirsiniz.

Kilo Verme Temelleri

Göbek Yağını Azaltmak İçin 3 Doğal Çözüm

7 Şub, 2021 203

ABD Sağlık ve İnsani Hizmetler Bakanlığı, bel ölçüsü 35 inçten fazla olan kadınların ve bel ölçüsü 40 inçten fazla olan erkeklerin obezite ile ilişkili hastalıklar için artmış risk taşıyabileceği konusunda uyarmaktadır. Genel kilo kaybı abdominal obezite ile savaşmanın ve obezite ile ilgili hastalıklara karşı korunmanın bilinen tek yolu olsa da, bazı araştırmalar bazı doğal çözümlerin göbek yağını azaltmaya yardımcı olabileceğini düşündürmektedir. İşte birkaç çalışma bulgularına bir bakış:

Kilo Verme Temelleri

20'li yaşlarda Zayıf, Sağlıklı ve Zinde Olmanın 10 Yolu

19 Mar, 2019 713

Vücudunuz hakkında ciddi olmaya hazır mısınız? 20'li yaşlardaysanız, ilk kez kilo vermeyi veya form vermeyi düşünmeniz gerekebilir. Fakat panik yapmanıza gerek yok. Sıskalaşmak ve kilo almamak için kilo alıp sağlıklı alışkanlıklar oluşturabilirsiniz. Formunu almak için yapmanız gereken şeyleri günlük olarak hatırlatan bir görünüm vermek için bu listeyi banyo aynanızda yayınlayın.