Yoga

İlk defa yoga yapmayı düşünüyorsanız, başlamak için harika bir yer! Yararları elde etmeye başlamak için bu pozlardan veya sekanslardan birini deneyin.

Yoga

Nazik ve Rahatlatıcı Yoga Egzersizi

16 May, 2019 778

1 Pelvik Eğim Ben Goldstein Dizler yere yaslanmış ve ayakları düz bir şekilde yere yatın. Nefes al ve nefes ver...

Yoga

Egzersiz topu Yoga egzersiz

18 Mar, 2019 643

Yoga zevk varsa, her zamanki rutin sallamak için birçok yolu vardır ve bir karışımı yeni araçlar ekliyor.

Yoga

Yogaya Genel Bir Bakış

17 Mar, 2019 501

Geçtiğimiz 60 yılda yoga, az bilinen, ezoterik bir Hint uygulamasından kültürel ana akımın merkezi bir faaliyetine geçti. Ancak, dünya genelindeki şehirlerde yaygın olarak bulunsa ve hemen hemen herkes bunu duysa da, yoga hala denemeyen insanlar için gizemli bir şey olmaya devam ediyor. Çünkü kolay bir tanımlamaya direniyor.

Yoga

2019'un En İyi 9 Yoga DVD'si

17 Mar, 2019 753

İster acemi, isterse deneyimli bir yogi olun, yoga DVD'si satın almanız için birçok neden var. Yeni başlayanlar için, derslerden daha uygun fiyatlı, herhangi bir zamanda bir antrenmana girebilir ve dünyanın her yerinden yüzlerce deneyimli eğitmen arasından seçim yapabilirsiniz. Ek olarak, profesyonel rehberlik uygun teknikleri kullandığınızdan emin olmanıza yardımcı olur, böylece verimliliğinizi en üst seviyeye çıkarabilir ve yaralanmaları önleyebilirsiniz.

Yoga

2019'un En İyi 9 Yoga Pantolonu

17 Mar, 2019 578

Yoga bir zamanlar bir hippiler damgasıydı, ancak son on yılda ana popülerlik popülerdi. Yoga genel kondisyonunuzu geliştirir, kilo vermenize ve korumanıza yardım eder, stresi azaltır ve hatta kardiyovasküler problemler için risk faktörleriyle mücadele eder.

Yoga

2019'un En İyi 7 Barre Çorapları

16 Mar, 2019 604

Spor ayakkabınızı atmanızı gerektiren egzersizler için, yoga çorabı olarak da bilinen bir çift çorabın toplanması akıllıdır. Çoraplar, çekiş sağlamak ve sert zeminlerde pozlar boyunca hareket ederken sizi sabit tutmak için kaymaz bir tutuş özelliğine sahiptir. Ve tabii ki çoraplar da hijyeniktir ve ayaklarınızı potansiyel bakteri ve mikroplardan korur.

Yoga

2019 yılının En İyi 8 Yoga Kitabı

16 Mar, 2019 562

Yoga videoları veya DVD'ler hızlı bir antrenman yapmak için harikadır – ancak pratiklere dalmak ve uygulamalarınızı gerçekten değiştirmek istiyorsanız kitaplara vurmak istersiniz. Doğru okuma, bakış açınızı değiştirebilir, deneyiminizi değiştirebilir ve aydınlanmış hissetmenizi bırakabilir, böylece sonunda daha güçlü, daha dikkatli bir yogi haline gelirsiniz. Sonuçta, yoga zihin-beden bağlantısıyla ilgilidir ve genel pratiğinizi ne kadar çok düşünür ve yansıtırsanız, uzun vadede bundan daha fazla faydalanabilirsiniz.

Yoga

2019'lu 7 En İyi Yoga Havlu

16 Mar, 2019 563

Yoga matlarına karşı hiçbir şey yok, ancak biraz terli ve kaygan olabilirler – özellikle de Bikram yoga sınıfında bir şeyler ısındığında. Kurtarmaya: Paspasların üzerine yerleştirilmiş yoga havluları. Teri emerken çekiş ve stabilite sağlarlar; bu da aşağı doğru bir köpek sırasında aşağı kaymaya başlamayacağınız anlamına gelir, ayrıca diğer rahatsız edici terleri silmek için kullanılabilir ve tabii ki yoga dersinizin dışında da kullanılabilir.