1. Anasayfa
  2. Yoga

2019'lu 7 En İyi Yoga Havlu

2019'lu 7 En İyi Yoga Havlu
0

Editörlerimiz bağımsız olarak en iyi ürünleri araştırır, test eder ve tavsiye eder; İnceleme sürecimizle ilgili daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz. Seçtiğimiz linklerden yaptığımız alışverişlerden komisyon alabiliriz.

Yoga matlarına karşı hiçbir şey yok, ancak biraz terli ve kaygan olabilirler – özellikle de Bikram yoga sınıfında bir şeyler ısındığında. Kurtarmaya: Paspasların üzerine yerleştirilmiş yoga havluları. Teri emerken çekiş ve stabilite sağlarlar; bu da aşağı doğru bir köpek sırasında aşağı kaymaya başlamayacağınız anlamına gelir, ayrıca diğer rahatsız edici terleri silmek için kullanılabilir ve tabii ki yoga dersinizin dışında da kullanılabilir.

Sık sık, ellerinizi silmek için orta tahtayı durdurmak zorunda kalırsanız, o zaman bir yoga havlusuna yatırım yapmak istersiniz. Formunuzu mükemmelleştirmenize yardımcı olacak en iyi yoga havlu seçtilerimiz.

Makalede Neler Var?

En Çok Tıklananlar

Genel olarak En İyi: Manduka Yogitoes Yoga Minderi

yoga-towel

Amazon’un İzniyle

Amazon’dan satın alın Rei.com’dan satın alın

Manduka Yogitoes Yoga Mat’ın temelde bir tarikatı var – işte bu kadar iyi. Sıcak yogadan Vinyasa’ya kadar her tür sınıf için favori. Mat, siz çalışırken sabit bir şekilde yerinde durmasını sağlamak için tutuşuk, yüzde 100 silikon uçları kullanan patentsiz kızaksız teknolojiye sahiptir. Ve bu ne kadar soğuk – emici malzeme sekiz veya daha fazla plastik su şişesinden üretilmiştir. Havlu, parlak bir fuşya ve sakinleştirici “gök gürültüsü” gri tonu dahil olmak üzere 11 renkte mevcuttur.

İnsanlar Manduka Yogitoes Yoga Mat’ı kullanmanın pratik için bir oyun değiştirici olduğunu ve bunun maliyete değdiğini söylüyor. Silikon noktalarının, matı yerinde tutmak için son derece iyi çalıştığını ve emici malzemenin ter emer, ancak yine de hızla kuruduğunu kabul ederler.

En İyi Bütçe: AmazonBasics Yoga Havlu

Amazon’dan satın alın

Bir havluya çok fazla kabuk dökmek istemiyor musunuz? O zaman Amazon Temelleri Yoga Havlu tam size göre. Uygun fiyatlı, ancak bu ucuza yapılan anlamına gelmez. Emici malzeme cilde karşı iyi hissettiren bir polyester ve naylon karışımıdır. Ve bu ürün de büyüklüğü eksik değil, 72 ” x 24 ” de ölçülüyor ve bu da çoğu yoga matı için harika. Daha da iyisi, havlu bir yıllık AmazonBasics garantisi kapsamındadır.

Yorumcular AmazonBasics Yoga Towel fiyat için harika olduğunu söylüyorlar. İnsanlar ayrıca havluların yumuşak olduğu ve yoga hareketleri için sağlam ve kaymaz bir yüzey sağladığı konusunda hemfikirdirler.

Sıcak Yoga için en iyisi: Yoga Mate havlu

Amazon’dan satın alın

Bikram yoga terli bir oturumu Yoga Mat havlu ile eşleşmiyor. Mikrofiber havlu, nemi emen ve hareketler boyunca akarken sabit kalmanıza yardımcı olan yumuşak, emici bir malzemeden yapılmıştır. 68 ” x 24 ” ölçümleriyle, çoğu yoga matı için mükemmel boyuttur. Ders bittiğinde, havluyu çamaşırlarınızın geri kalanıyla birlikte atmanız yeterlidir – burada özel yıkama gerekliliği yoktur. Havlu, bir sonraki yoga dersinizi aydınlatacak bazı kravat boya desenleri de dahil olmak üzere dokuz farklı renkte sunulmaktadır.

Yoga Mate havlu kullananlar, terinin iyi emildiğini ve kavrama orta pozlarını kaybetmemelerini sağlar. İnsanlar ayrıca, ders sırasında ne kadar iyi durduğunu dikkate alarak havluların uygunluğundan etkilenirler.

En iyi Kaymaz: CD CDream Yoga Mat

Amazon’dan satın alın

CD CDream Yoga Mat ile, Bikram dersi sırasında terlenmiş durumdayken bile ayaklarınızın üstünde durun. Paspasın dibinde, hareket ederken havluyu yerinde tutmanıza yardımcı olan PVC tutma noktalarına sahiptir. Artı, kumaş fitildir, yani pamuklu bir havludan daha hızlı kurur. Ürün aynı zamanda havluyu çevirmek için mükemmel bir örgü ipli çanta ile birlikte geliyor.

Hakemler havlunun o kadar emici olduğunu söylerken üzerini döşerken nemli hissetmezler. Ayrıca tutamağın harika olmasına rağmen, havluya suyla hafifçe püskürtmenin onu daha da güvenli hale getirdiğini söylüyorlar.

En İyi Çabuk Kuruyan: Reehut Sıcak Yoga Havlu

Amazon’dan satın alın Ebay.com’dan satın alın

Burada kirli karışıklık yok. Reehut Sıcak Yoga Havlusu, flaşla kuruyan hafif bir mikrofiber malzemeden yapılmıştır. Bu, dersten sonra kurumaya tam olarak asılabileceğiniz anlamına gelir; bu da ne kadar çamaşır yıkamanız gerektiğini azaltır. Havlu kaymaya karşı dayanıklıdır ve paspasınıza daha da fazla yapışması için havluya hafifçe su püskürtmeniz önerilir. Bonus olarak, Reehut Sıcak Yoga Havlu daha küçük bir el havlusu ile birlikte geliyor.

Bir yorumcu Reehut Sıcak Yoga Havlusunu dersten sonra sandalyenin kenarına astığını ve kısa sürede kuruduğunu söylüyor. Ancak endişelenmeyin – havluya yıkamaya ihtiyaç duyulursa, çamaşır makinesine kolayca atabilir ve alçaktan kurutma yapabilirsiniz.

Seyahat için En İyi: Alfamo Havlu

Amazon’dan satın alın

Tatilde formda kalmak, Alfamo Cooling Towel ile daha da kolaylaştı. Çok sporlu havlu, küçük bir su geçirmez plastik kutu içinde paketlenmiş olarak gelir ve valizinize ya da hafta sonu çantanıza kolayca girmenizi sağlar. Sadece yoga için değil, aynı zamanda bir soğutma havlusu olarak da kullanabilirsiniz. Sadece havluyu ıslatın, sıkın ve sıkın. Cildinize üç saate kadar soğutma koyun (vücut ısısını 30 dereceye kadar düşürdüğü iddia edilir).

Hakemler, sıcak yoga dersleri için mükemmel olduğunu söylüyor. Ve onu soğuk havlusu olarak kullanmaya çalışan insanlar, ılık ve nemli günlerde egzersiz yaparken kendilerini serin tutmanın ne kadar iyi olduğu konusunda çılgınca duramazlar.

En İyi Bunching: Iuga Yoga Havlu

Amazon’dan satın alın

Bu tasarım aslında dahi. Iuga Yoga Towel’de köşe cepleri var. Paspasın köşelerini ceplere ve ipliğe kaydırmanız yeterlidir; havlularınız gergin kalacaktır, sıkıca yerine oturmuş ve sallanmayacaktır. Makinede yıkanabilir mikrofiber havlu hafiftir ancak mükemmel bir kavrama ve yumuşaklık kombinasyonu sağlamak için ortalama yoga havluya göre% 30 daha kalındır. Beş farklı renkte mevcut (güzel turkuazı seviyoruz), bu mat olması gereken bir yoga sınıfı olacak.

Iuga Yoga Havlu’yu kullanan insanlar ceplerin mükemmel olduğunu ve havluların yerinde kalmasına yardımcı olduğunu söylüyor. Ayrıca, daha büyük yoga havlusu ile birlikte gelen mini el havlusunu da seviyorlar ve ders sonrası terleri silmenin harika olduğunu söylüyorlar.

    İlginizi Çekebilir

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir