Fitness

Pilates

2020’nin En İyi 6 Çevrimiçi Pilates Sınıfı

7 Haz, 2020 64

Mükemmel Pilates sınıflarını çevrimiçi bulabilirsiniz. Bu siteler, Pilates antrenmanları ve özel egzersiz talimatlarının yanı sıra, reform teknikleri de dahil olmak üzere Pilates ekipmanının kullanımı ile ilgili egzersiz teknikleri ve talimatlar sunmaktadır. Derinlemesine oldukları için bu siteler ücretsiz değildir. Ancak, ücretler makul ve tanıtım teklifleri var.

Sakatlanma önleme

Ağırlık Eğitiminde Diz Ağrısı ve Yaralanma

29 Mar, 2020 93

Alt sırt, omuz ve diz aktif insanlar için üç büyük "yaralanma" 'eklemleridir. Hareketsiz bile olsa, kaçınılmaz olarak, bu eklemlerden bir veya daha fazlasında ömür boyu hafif veya ciddi bir yaralanma meydana gelebilir. Özellikle diz bağlarındaki diz yaralanmaları spor topluluklarında aşırı derecede yaygındır. Diz yaralanmaları ağrı, şişkinlik ve küçükten şiddetli etkide immobiliteye neden olabilir.

Yeni Başlayanlar İçin Yürüyüş Bilgisi

Daha İyi Yürüyüş İçin Nefes Nasıl Alınır

15 Mar, 2020 177

Nefes almak nefes darlığı olana kadar pek düşünmediğimiz bir şeydir. Egzersiz, doğru şekilde nefes almıyorsanız, nefes almanın hızlanıp çalışabileceği bir senaryodur. Ve size söyleyebileceklerine rağmen, egzersiz yaparken, özellikle de yürürken veya yürürken hızlı yürürken nefes almanın doğru ve yanlış bir yolu var.

Yeni Başlayanlar İçin Koşu İpuçları

Yorulmadan veya Sarılmadan Nasıl Çalıştırılır

14 Mar, 2020 117

Yeni koşucular, kendilerini koşuya başladıktan kısa bir süre sonra kendilerini sarılırken bulduklarında sık sık hayal kırıklığına uğrarlar. Bazı kimseler size sadece biçimsiz olduğunuzu söylese de, çoğu zaman söz konusu kondisyon düzeyiniz değil; Koşma hızınız ve koşma şekliniz.

Yaralanmalar ve Önleme

Yanan Ayakları veya Uyuşmuş Ayakları Görmezden Gelme

29 Şub, 2020 314

Yanan ayaklar, uyuşuk ayak parmakları veya ayak parmaklarınızdaki veya ayaklarınızdaki karıncalanma, yürümekten rahatsız edici semptomlardan daha fazlasıdır. Diyabet ve diyabetik periferik nöropati olarak bilinen durumun uyarı işaretleri olabilir. Eğer tedavi edilmezse, ayak ülserlerine ve potansiyel olarak amputasyona yol açabilir.

Uzun Mesafe

Yarım Maraton Çalıştırmak için 13 Neden

19 Şub, 2020 124

Yarım maraton (13,1 mil) en hızlı büyüyen yarış mesafelerinden biridir ve tüm dünyada yeni ırklar ortaya çıkmaktadır. Yarım maraton koşup koşmamanız konusunda çitin üzerindeyseniz, mesafeyi denemek için 13 neden:

Koşu Sakatlanma önleme

Karanlıkta Koşmak için 10 Güvenlik Püf Noktası

19 Şub, 2020 91

Yoğun programlarla ve sınırlı saatlerce süren gün ışığında, bazı koşucular koşmak için tek zamanlarının sabahın erken saatlerinin veya akşamın karanlığında olduğunu bulur. Gün ışığında koşmak her zaman daha güvenli bir seçimdir, ancak gece veya sabahın erken saatlerinde koşmanız gerekiyorsa, bu yönergelere uyduğunuzdan emin olun.

Koşu

Denenmiş ve Gerçek Koşma Kuralları

19 Şub, 2020 130

Ne zamandır koşucu olursan ol, tekrar tekrar kendini kanıtlamış klasik koşu kurallarından bazılarını gözden geçirmene yardımcı olur. Koşmanın denenmiş ve gerçek prensiplerinden bazıları:

Fitness Trendleri

Rutine Eklemek İçin 20 Dakikalık Boks Torbası Egzersizi

12 Şub, 2020 188

Bir boks torbasına birkaç hızlı jab atmak çok zor görünmeyebilir, ancak boks antrenmanı sırasında hiç ağır bir poşet kullanmadıysanız, zorluk çekiyorsunuz. Çoğu ağır boks torbası 50 ila 150 pound arasındadır. Böylece torbaya her uzandığınızda yumruğunuz, ayağınız veya diziniz belirgin bir dirençle karşılanır. İlk (ve biraz beklenmedik) etki biraz can sıkıcı olabilir ve yumuşak yumruk atmaktan kaçamayacağınızı farketmeniz uzun sürmez. Çekirdek, omuzlar ve kalçalar dahil olmak üzere tüm bedeninizi, çantanıza çarparken hareketlerinizi etkili bir şekilde kontrol etmek için kullanmanız gerekir.

Spor Beslenmesi

Organik Spor İçecekleri Egzersiz İyileşmesi İçin Daha İyi Olabilir mi?

10 Şub, 2020 115

Spor içecekleri aktif yetişkinler ve sporcular için hidrasyon yönetiminin önemli bir parçası olabilir. Araştırmalar, fiziksel aktivitenin yoğunluğuna ve süresine bağlı olarak suya eşlik eden bir spor beslenme olabileceğini göstermiştir. Gatorade'nin üreticisi olan PepsiCo Inc. gibi ticari şirketler, spor içeceğinin organik bir versiyonunu piyasaya sürüyor.