Pilates

Pilates dünyasına dalın ve bu fitness sisteminin esnekliğinizi nasıl artırabileceğini, duruşunuzu nasıl düzelttiğini, zihinsel sağlığınızı ve daha fazlasını nasıl geliştirebileceğinizi öğrenin.

Egzersiz ve Sağlık Koşullarını Yönetmek

Bir Fitness Testi Nasıl Yapılır?

5 Şub, 2021 240

Zindelik değerlendirmesi olarak da bilinen zindelik testi, genel sağlık durumunuzu ve fiziksel durumunuzu değerlendirmenize yardımcı olan bir dizi egzersizden oluşur. Bu sınavlar için kullanılan ve bazıları tıbbi amaçlar için tasarlanmış, bazıları da katılmaya hak kazanıp kazanmadığınızı belirleyen çok çeşitli standart testler vardır (Ordu savaşa hazırlık testi gibi).

Pilates

2020’nin En İyi 6 Çevrimiçi Pilates Sınıfı

7 Haz, 2020 276

Mükemmel Pilates sınıflarını çevrimiçi bulabilirsiniz. Bu siteler, Pilates antrenmanları ve özel egzersiz talimatlarının yanı sıra, reform teknikleri de dahil olmak üzere Pilates ekipmanının kullanımı ile ilgili egzersiz teknikleri ve talimatlar sunmaktadır. Derinlemesine oldukları için bu siteler ücretsiz değildir. Ancak, ücretler makul ve tanıtım teklifleri var.

Fitness Aletleri ve Ekipmanları

2019’un En İyi 9 Çalışma Çorabı

8 Şub, 2020 327

İlk Bakış En İyi Genel Bakış: Balega Gizli Konfor No Show Amazon'da Koşu Çorapları "Bu son derece dayanıklı çoraplar esnek, nem emici kumaşlardan yapılmıştır, bu nedenle ayaklarınız kuru, rahat ve kabarık kalmaz." En İyi Bütçe: Saucony Performance Comfort Amazon'da Çorap Gösterme “Ultra esnek kumaş ve file havalandırma ayaklarınızı serin, kuru ve taze tutar.” Kabarcıkları Önlemek İçin En İyi: Feetures Dick'in Spor Eşyalarında Elit Maksimum Yastık Koşu Çorabı "iWick polyester elyaftan yapılmış, ayaklarınızı kuru tutar, bu da ağrılı kabarcıkların önlenmesine yardımcı olur." Kadınlar İçin En İyi: Smartwool PhD Run Zappos'ta Elite Micro Koşu Çorabı "Daha fazla esneklik ve daha hızlı iyileşme sağlamak için ayak bileği, iç ayağı ve kemerde elastik bantlar bulunuyor." Erkekler için en iyisi: Amazon'da Sert Hafif Yastıklı Atletik Çoraplar “Amazon, koşarken, engelli bir yarışta ya da yürüyüş yaparken, bu çoraplar ihtiyacınız olan rahatlığı ve tokluğu sağlar.” Koku Koruması için En İyisi: Amazon'daki Rockay Koşu Çorapları "Doğal koku önleyici ve anti-mikrobik özelliklere sahip organik merinos yünü ile yapılmışlardır, bu yüzden ayaklarınızı taze ve kokusuz tutacaklar." En İyi Sıkıştırma Çorapları: Amazon'da Zensah Sıkıştırma Çorapları "Sorunsuz bir ayak parmağı ve nem emici bir kumaşla, kabarma ve sürtünme riskinizi azaltmanıza yardımcı olur." Yaz Koşusu için En İyisi: Amazon'daki WrightSock Coolmesh II Tab Koşu Çorabı Amazon'da "Ayrıca nemi çok hızlı atarlar, böylece ayaklarınız kuru, serin, rahat ve kabarıksız kalır." Kış Koşuları İçin En İyi: Duşlar Crosspoint Suya Dayanıklı Yün Mürettebat Çoraplarını Amazon'da Geçirin "Duşlar Pastası'ndaki bu çoraplar, soğuk havalarda vurduğunda ihtiyacınız olan sıcaklığı sağlar ve ayaklarınızı kuru ve kabarık bırakmazlar."

Pilates Ekipmanları ve Konfeksiyon

Pilates Ekipmanları İçin Doğru Terimler

5 Şub, 2020 385

Her egzersiz sistemi arka kapı kültürüne sahiptir, içeriden öğrenenler bunları bir topluluk olarak birleştirir ve bilir. Pilates terimleri ve isimlendirilmesi, "bildiği" kişiler arasında bu kadar sosyal bir terimdir. Pilates "makinesi" terimini kullandığınızda bir göz atar veya geniş gözlü bir ifade alırsanız, nedenini bileceksiniz. Pilates stüdyosunda "makine" teriminin kullanımı, yeni başlayanlar için yeni başlayanlar durumunu gösteren bir Pilates sahte pas olarak sınıflandırılmıştır.

Pilates

Pilates Reformcu Sınıfında Yapmamanız Gereken 7 Şey

4 Şub, 2020 229

Pilates severler arasında Reformer sınıfları tüm öfke. Herhangi bir grup eğitim deneyiminde olduğu gibi, en güvenli ve en etkili egzersizi sağlamak için gözetilmesi gereken protokoller vardır. Reformer sınıfı için, belirli dos ve yapılmaması gerekenler yalnızca kendi sonuçlarınızı ilerletir.

Fitness Aletleri ve Ekipmanları

2020’nin En İyi 9 Spor Sırt Çantası

1 Oca, 2020 240

Editörlerimiz bağımsız olarak en iyi ürünleri araştırır, test eder ve tavsiye eder; inceleme sürecimiz hakkında daha fazla bilgiyi buradan edinebilirsiniz....

Egzersiz ve Sağlık Koşullarını Yönetmek

Sağlıklı Bir Yaşam Tarzı Yaşamanın Basit Yolları

29 Eyl, 2019 641

'Sağlıklı yaşam tarzı' ifadesi, mümkün olan en sağlıklı vücuda sahip olmak istiyorsanız, hem iyi görünen hem de iyi hissettiren, nasıl yaşamanız gerektiğinin kısaltılmış bir tanımıdır. Sağlıklı ve kendileriyle ilgilenen birini tanımlayan bariz davranışları biliyorsunuz. Sağlıklı bir insan sigara içmez, sağlıklı bir kilo almaya çalışır, bol miktarda meyve, sebze ve lif içeren sağlıklı besinler ve tabii ki düzenli egzersizler yapar.

Egzersiz ve Sağlık Koşullarını Yönetmek

Kötü Dizler için En İyi Kardiyo Egzersizler ve Egzersizler

18 Mar, 2019 528

Dizleriniz ağrıyorsa, hayatınızın her bölümünü etkiler. Kronik diz ağrısı, merdivenlerden inip çıkmak veya bir arabaya girmek ve çıkmak gibi en basit hareketleri bile zorlaştırıyor. Peki ya egzersiz?

Fitness Aletleri ve Ekipmanları

2019'un En İyi 8 Paslanmaz Çelik Su Şişesi

18 Mar, 2019 492

Önce En İyi Görünüş Genel: Yeti Rambler Şişe Moosejaw'ta "İster sıcak kahve ister buz gibi soğuk su ile doldursanız, içeceğinizin sıcaklığını zor koşullarda bile saatlerce tutar." En İyi Genel Yarışmacı: S'well Vakumlu Paslanmaz Çelik Şişe Amazon'da "Seçilebilecek çok sayıda desen ve tasarımla, favori seçmek için zor zamanlarınız olabilir." En İyi Bütçe: Amazon'daki Basit Modern Dalga Suyu Şişesi "Bu şişe sızıntı yapmaz veya terlemez, bu yüzden bıraktığınız zaman halkaları bırakmak konusunda endişelenmenize gerek yoktur." Amazon'da En İyi Bütçe Koşucusu: Mira Paslanmaz Çelik Vakumlu Yalıtımlı Şişe "Otomobil ve bebek arabası bardaklıklarına, ayrıca bisiklet şişesi tutucularına ve sırt çantası kılıflarına uyar, bu yüzden aktif insanlar için mükemmeldir." En İyi Yalıtımlı: Amazon'da Hidro Şişesi Yalıtımlı Paslanmaz Çelik Su Şişesi "Bu yalıtımlı su şişesi, bir içeceğin sıcaklığını tutmak konusunda gerçekten istisnaidir." Seyahat için En İyi: Amazon'da Contigo Autoseal Chill Paslanmaz Çelik Su Şişesi "Tek dokunuşla açılan düğme ile, hareket halindeyken bile bir yudum almak kolaydır." Spor için en iyisi: Takeya Hedefli Bacalı Kapaklı Yalıtımlı Paslanmaz Çelik Su Şişesini Çalıştırıyor "Aktif kullanım için tasarlanan spor kapağı, tüm kapağını çıkarmadan içeceğinizi yudumlamanızı veya dökmenizi sağlayan uygun, sızdırmaz bir ağza sahiptir." Çocuklar için en iyisi: Amazon'daki Klean Kanteen 12oz Kid Kanteen Paslanmaz Çelik Spor Şişesi "Elektropolished iç metalik bir tat bırakmaz veya lezzetleri koruyamaz, bu yüzden en minik çocuklar bile sularının komik tatmasından şikayet etmez." En İyi Demlik: Amazon'da Canlı Paslanmaz Çelik Çay Demlik Şişesi "Demliği, çilekleri, limonları, çayı veya istediğiniz herhangi bir şeyi doldurun ve kendi aromalı suyunuzu oluşturun."

Pilates Eğitmenleri için Sertifika ve Eğitim

Pilates Ticari Marka Savaşı ve Sertifika Süreci

18 Mar, 2019 444

Uzun yıllar boyunca, Pilates adı ticari markada tutuldu ve çok özel bir programdan geçen insanlar Pilates adını kullanabilirdi. Eğitimleri ne kadar kapsamlı olursa olsun herkes kendi başlığını “Pilates-based” veya “Pilates Inspired” gibi feragatname ile azaltmak zorunda kaldı.