Kilo kaybı

Kilo Verme Egzersizi

Egzersiz yaptıktan sonra neden kilo alıyorsunuz

14 Ara, 2020 25

Egzersiz yaptıktan sonra kilo aldığınızı fark ettiniz mi? Kilo verme hedefinizse, egzersiz yapmaya çalışırken ölçeğin üzerinde bir artış görmek sinir bozucu olabilir.

Kilo kaybı için düşük karbonhidrat yemek

2019'un 9 En Düşük Düşük Karbonhidratlı Snacks

19 Mar, 2019 508

Günlük olarak yediğiniz atıştırmalıkların çoğu – cips, kraker, granola bar ve kurabiye gibi şeyler – her porsiyonda yüksek miktarda karbonhidrat var. Kilo vermeye veya karbonhidratla sınırlı bir diyete başlamaya çalışıyorsanız, sizi gün boyunca doyurmayacak düşük karbonhidratlı aperatifler bulmanız gerekir.

Kilo Verme için Diyet Planları

Vegan Zayıflama Planları Çalışıyor mu?

19 Mar, 2019 308

Vegan kilo kaybı planı mı düşünüyorsunuz? Sağlığın iyileştirilmesi için bitki bazlı diyetlere verilen artan vurgu ile, daha fazla tüketici vücutlarını değiştirmek için vegan bir beslenme stiline yönelmektedir. Ama daha iyi sağlık et ve süt hendek zaman bir smaç dunk? Vegan kilo kaybı, zayıflamanın en akıllı yolu mu? Her zaman değil, uzmanlara söyleyin. Bu yemek planına girmeden önce neyin içinde olduğunuzu bilmek önemlidir.

Dışarıda Yemek Diyet Önerileri

Dondurulmuş Yoğurt Barında Nasıl Akıllı Yenir?

19 Mar, 2019 438

Dondurulmuş yoğurt dondurmadan daha iyi bir seçim midir? Sadece doğru yaparsan. Donmuş bir yoğurt barı herkes için ücretsiz değildir; her şey toplam kalori miktarına katkıda bulunur! Bölümleri tipik olarak büyüktür ve üst kısımlar genellikle şekerle doludur. Soğuk bir muamele için uğramak biraz tuzak olabilir.

Kilo Verme Yiyecekleri Satın Almak

150 kalori veya daha az ile 6 dondurulmuş tatlılar

19 Mar, 2019 370

Dondurma ve dondurmalar için asla yanlış bir zaman yoktur. Bu lezzetli alternatifler için şekerli, yüksek kalorili seçenekleri bulun.

İyi Yemek İçin İlham Alın

Tost şekerleme tatlı patates derileri

19 Mar, 2019 430

Güz sonunda burada! Yapraklar değişiyor ve havalar yavaşça alçalmaya başlar ve daha düşük sıcaklıklara dönüşür. Kazakları, botları ve mevsimlik ürünleri kırma zamanı. İşte sonbahar meyve ve sebzeler içeren dört sağlıklı tarifler.

Sağlıklı Zayıflama Gıdaları Seçin

Kilo Verme Proteinleri – Bilmeniz Gereken Her Şey

19 Mar, 2019 460

Akıllı diyetciler kilo kaybı için yağsız protein kullanırlar. Niye ya? Çünkü yağsız proteinli yiyecekler daha uzun süre tam hissetmenize ve daha fazla tatmin olmanıza yardımcı olur. Sonuç olarak, birçok diyetisyen gün içinde daha az yiyor ve daha hızlı zayıflıyor.

Kilo Kaybı için Tıbbi Çözümler

VBloc Nedir?

19 Mar, 2019 408

Lapa bandı, mide pompası veya gastrik balon kadar iyi bilinen bir bariatrik cerrahi alternatifi vardır. Buna vBloc denir ve vagus siniri bloke edilerek çalışır. Vagus siniri nedir? Vücudunuzdaki açlık hissinde rol oynayan bir yol. Ve uzun vadeli kilo kaybı için anahtar tutabilir. Ancak birçok uzman tedaviyi önerme konusunda hala temkinlidir.

Kilo Verme Temelleri

20'li yaşlarda Zayıf, Sağlıklı ve Zinde Olmanın 10 Yolu

19 Mar, 2019 536

Vücudunuz hakkında ciddi olmaya hazır mısınız? 20'li yaşlardaysanız, ilk kez kilo vermeyi veya form vermeyi düşünmeniz gerekebilir. Fakat panik yapmanıza gerek yok. Sıskalaşmak ve kilo almamak için kilo alıp sağlıklı alışkanlıklar oluşturabilirsiniz. Formunu almak için yapmanız gereken şeyleri günlük olarak hatırlatan bir görünüm vermek için bu listeyi banyo aynanızda yayınlayın.

Kilo kaybı

Kilo Kaybı İçin Hidroksi

19 Mar, 2019 358

Zayıflama eksikliği olan hayal kırıklığı diyetlerden ve egzersiz programlarından kaynaklanır ve çoğu zaman insanlar için Hydroxycut gibi takviyeler kullanmayı düşünmeleri için motive edici bir faktördür. Talepleri düşük kalorili bir diyet ile birlikte sadece 60 günde yaklaşık 11 kilo kaybedebilirsiniz. Orta derecede bir egzersiz programı eklerseniz, sekiz kısa haftada yaklaşık 4 kilo verebilmelisiniz.