Egzersizler

Özel antrenman hedefleriniz veya hedef alanlarınız olsun veya sadece rutini sallamanın yollarını bulmak veya sizi harekete geçirmek için ilham kaynağı olmak istiyorsanız, uzman tarafından oluşturulan bu antrenmanlar sizi başaracaktır.

Pilates Egzersizleri

Her Zaman, Her Yerde Yapabileceğiniz 5 Pilates Hareketi

23 Haz, 2021 78

Yere çıkamadığınızda ve Pilates egzersizlerinizi yapamadığınızda bile, bu kolay Pilates hareketleri daha sıkı bir çekirdek, daha iyi duruş ve daha etkili egzersizler için bir temel oluşturmanıza yardımcı olacaktır.

Egzersizler

Büyük Kalori Yakma için Tabata Eğitim

15 Ara, 2020 161

(HIIT) yüksek yoğunluklu Ara egzersiz bu gün tüm öfke, yağ yakmak için en etkili egzersiz biri sunan, kilo vermek ve formda almak. (Genellikle 10-60 saniye için yapılır) bu sabit aralıklarla yoğunluk yeni bir seviyeye götürecek, sen vücut kalori ton yakmak güzel ve rahat dışarı. Yoğunluk aralığı (bazen aynı uzunlukta veya daha uzun) takip eden dinlenme süresi ki tekrar tekrar tekrar yapmak ve……ve kurtarmak için sağlar.

Egzersizler

Yeni Başlayanlar İçin Interval Eğitim Çalışması Level 3

23 Eyl, 2019 613

Aşağıdaki egzersiz yoğunluğu artırarak ve egzersiz süresini 30 dakikaya çıkararak Başlangıç Aralığı Egzersiz Seviyesi 2'den bir adım daha yüksektir.

Yoga

Nazik ve Rahatlatıcı Yoga Egzersizi

16 May, 2019 763

1 Pelvik Eğim Ben Goldstein Dizler yere yaslanmış ve ayakları düz bir şekilde yere yatın. Nefes al ve nefes ver...

Pilates Egzersizleri

Kalça Uzatma Temelleri

16 May, 2019 713

Kalça ekstansiyonu, bazı güçlü kaslarınızı, kalça ekstansörlerini içerir. Pelvisinizi stabilize etmenin önemli bir parçasıdır ve günlük hareketlerinizin çoğu için gereklidir. Kalça uzatma, spor ve egzersiz için büyük bir güç kaynağıdır. Ne yazık ki, çoğumuz kalça uzantısının gücünü kaybediyoruz. Kalça uzantısının ne olduğunu, neden ihtiyaç duyduğumuzu ve kalça uzatıcılarımızı nasıl güçlendirebileceğimizi öğrenin.

Egzersizler

Kilo Kaybı için Eğimli Koşu Bandı Egzersizi

16 May, 2019 465

Bu egzersiz, koşu bandında (veya seçtiğiniz herhangi bir kardiyo makinesinde) 35 dakikalık can sıkıcı kardiyo eğlencesi için çalışmayı içerir. İki önemli şeyi yaparken antrenmanı daha ilginç hale getirmek için hızınızı ve eğiminizi değiştirmek için bolca zaman harcayacaksınız: Kısa sürede daha fazla kalori yakmak ve daha dayanıklı olmak.

Yoga

Egzersiz topu Yoga egzersiz

18 Mar, 2019 613

Yoga zevk varsa, her zamanki rutin sallamak için birçok yolu vardır ve bir karışımı yeni araçlar ekliyor.

Pilates Egzersizleri

Hızlı Pilates Egzersiz nasıl yapılır

18 Mar, 2019 477

Size bir rutin Pilates egzersizleri dengeli ve zorlu bir dizi vermek için tasarlanmış gitmek istediğiniz zaman bu hızlı Pilates Egzersiz kullanın. Bu egzersiz tüm seviyeleri için uygundur. Egzersizleri herhangi bir ek ekipman olmadan bir egzersiz mat yapılır. Her hareket ile hareket tam bir dizi gidebilirsiniz böylece sadece mat ve rahat egzersiz giyim için alan gerekir.

Egzersizler

Yoğun eliptik aralık egzersizi

17 Mar, 2019 422

Alışılmış eliptik antrenmanlarınızdan sıkılıyor musunuz? Belki de değişim zamanı gelmiştir.

Yoga

Yogaya Genel Bir Bakış

17 Mar, 2019 474

Geçtiğimiz 60 yılda yoga, az bilinen, ezoterik bir Hint uygulamasından kültürel ana akımın merkezi bir faaliyetine geçti. Ancak, dünya genelindeki şehirlerde yaygın olarak bulunsa ve hemen hemen herkes bunu duysa da, yoga hala denemeyen insanlar için gizemli bir şey olmaya devam ediyor. Çünkü kolay bir tanımlamaya direniyor.