Egzersizler

Özel antrenman hedefleriniz veya hedef alanlarınız olsun veya sadece rutini sallamanın yollarını bulmak veya sizi harekete geçirmek için ilham kaynağı olmak istiyorsanız, uzman tarafından oluşturulan bu antrenmanlar sizi başaracaktır.

Egzersizler

Yeni Başlayanlar İçin Interval Eğitim Çalışması Level 3

23 Eyl, 2019 392

Aşağıdaki egzersiz yoğunluğu artırarak ve egzersiz süresini 30 dakikaya çıkararak Başlangıç Aralığı Egzersiz Seviyesi 2'den bir adım daha yüksektir.

Yoga

Nazik ve Rahatlatıcı Yoga Egzersizi

16 May, 2019 552

1 Pelvik Eğim Ben Goldstein Dizler yere yaslanmış ve ayakları düz bir şekilde yere yatın. Nefes al ve nefes ver...

Pilates Egzersizleri

Kalça Uzatma Temelleri

16 May, 2019 438

Kalça ekstansiyonu, bazı güçlü kaslarınızı, kalça ekstansörlerini içerir. Pelvisinizi stabilize etmenin önemli bir parçasıdır ve günlük hareketlerinizin çoğu için gereklidir. Kalça uzatma, spor ve egzersiz için büyük bir güç kaynağıdır. Ne yazık ki, çoğumuz kalça uzantısının gücünü kaybediyoruz. Kalça uzantısının ne olduğunu, neden ihtiyaç duyduğumuzu ve kalça uzatıcılarımızı nasıl güçlendirebileceğimizi öğrenin.

Egzersizler

Kilo Kaybı için Eğimli Koşu Bandı Egzersizi

16 May, 2019 303

Bu egzersiz, koşu bandında (veya seçtiğiniz herhangi bir kardiyo makinesinde) 35 dakikalık can sıkıcı kardiyo eğlencesi için çalışmayı içerir. İki önemli şeyi yaparken antrenmanı daha ilginç hale getirmek için hızınızı ve eğiminizi değiştirmek için bolca zaman harcayacaksınız: Kısa sürede daha fazla kalori yakmak ve daha dayanıklı olmak.

Yoga

Egzersiz topu Yoga egzersiz

18 Mar, 2019 435

Yoga zevk varsa, her zamanki rutin sallamak için birçok yolu vardır ve bir karışımı yeni araçlar ekliyor.

Pilates Egzersizleri

Hızlı Pilates Egzersiz nasıl yapılır

18 Mar, 2019 296

Size bir rutin Pilates egzersizleri dengeli ve zorlu bir dizi vermek için tasarlanmış gitmek istediğiniz zaman bu hızlı Pilates Egzersiz kullanın. Bu egzersiz tüm seviyeleri için uygundur. Egzersizleri herhangi bir ek ekipman olmadan bir egzersiz mat yapılır. Her hareket ile hareket tam bir dizi gidebilirsiniz böylece sadece mat ve rahat egzersiz giyim için alan gerekir.

Egzersizler

Yoğun eliptik aralık egzersizi

17 Mar, 2019 301

Alışılmış eliptik antrenmanlarınızdan sıkılıyor musunuz? Belki de değişim zamanı gelmiştir.

Yoga

Yogaya Genel Bir Bakış

17 Mar, 2019 303

Geçtiğimiz 60 yılda yoga, az bilinen, ezoterik bir Hint uygulamasından kültürel ana akımın merkezi bir faaliyetine geçti. Ancak, dünya genelindeki şehirlerde yaygın olarak bulunsa ve hemen hemen herkes bunu duysa da, yoga hala denemeyen insanlar için gizemli bir şey olmaya devam ediyor. Çünkü kolay bir tanımlamaya direniyor.

Pilates Egzersizleri

Pilates Egzersiziniz Masanızda

17 Mar, 2019 257

Çalışmaların tekrar tekrar sedanter çalışma günlerimizi temel olarak zindelikle ilgili çabaları mahvettiğini gösterdiği haber olmamalıdır. Bazı yeni araştırmalar, sadece bir veya iki saat boyunca oturmanın basit bir şekilde hareket etmesinin genel sağlığınızı ciddi şekilde etkileyebileceğini, yaşam tarzı hastalıkları riskini artırabileceğini ve daha kısa bir yaşam süresi öngörebileceğini göstermiştir. Neyse ki Pilates gittiğiniz yere gider.

Egzersizler

Can sıkıntısından kurtulmanıza yardımcı olacak 30 Dakika Koşu Bandı Egzersizi

17 Mar, 2019 307

Normal koşu bandı egzersiz ile sıkıldınız mı? 'Koşu Bandı' ile başa çıkmanın en iyi yolu ne yaptığınızı değiştirmek ve bunu yapmanın harika bir yolu da aralıklarla çalışmak.