Pilates Egzersizleri

Vücudunuzun hangi bölümünü çalıştırmaya çalıştığınızın önemi yok, bu Pilates rutinleri fitness hedeflerinize ulaşma yolunda ilerler ve daha fazlası için geri gelmenizi sağlar!

Pilates Egzersizleri

Her Zaman, Her Yerde Yapabileceğiniz 5 Pilates Hareketi

23 Haz, 2021 77

Yere çıkamadığınızda ve Pilates egzersizlerinizi yapamadığınızda bile, bu kolay Pilates hareketleri daha sıkı bir çekirdek, daha iyi duruş ve daha etkili egzersizler için bir temel oluşturmanıza yardımcı olacaktır.

Pilates Egzersizleri

Kalça Uzatma Temelleri

16 May, 2019 712

Kalça ekstansiyonu, bazı güçlü kaslarınızı, kalça ekstansörlerini içerir. Pelvisinizi stabilize etmenin önemli bir parçasıdır ve günlük hareketlerinizin çoğu için gereklidir. Kalça uzatma, spor ve egzersiz için büyük bir güç kaynağıdır. Ne yazık ki, çoğumuz kalça uzantısının gücünü kaybediyoruz. Kalça uzantısının ne olduğunu, neden ihtiyaç duyduğumuzu ve kalça uzatıcılarımızı nasıl güçlendirebileceğimizi öğrenin.

Pilates Egzersizleri

Hızlı Pilates Egzersiz nasıl yapılır

18 Mar, 2019 476

Size bir rutin Pilates egzersizleri dengeli ve zorlu bir dizi vermek için tasarlanmış gitmek istediğiniz zaman bu hızlı Pilates Egzersiz kullanın. Bu egzersiz tüm seviyeleri için uygundur. Egzersizleri herhangi bir ek ekipman olmadan bir egzersiz mat yapılır. Her hareket ile hareket tam bir dizi gidebilirsiniz böylece sadece mat ve rahat egzersiz giyim için alan gerekir.

Pilates Egzersizleri

Pilates Egzersiziniz Masanızda

17 Mar, 2019 378

Çalışmaların tekrar tekrar sedanter çalışma günlerimizi temel olarak zindelikle ilgili çabaları mahvettiğini gösterdiği haber olmamalıdır. Bazı yeni araştırmalar, sadece bir veya iki saat boyunca oturmanın basit bir şekilde hareket etmesinin genel sağlığınızı ciddi şekilde etkileyebileceğini, yaşam tarzı hastalıkları riskini artırabileceğini ve daha kısa bir yaşam süresi öngörebileceğini göstermiştir. Neyse ki Pilates gittiğiniz yere gider.

Pilates Egzersizleri

Seviye 2 Pilates Güç ve Esneklik Egzersizleri

17 Mar, 2019 657

Bu orta seviye bir Pilates mat rutinidir. Karın kuvveti, sırt, yan, ön gövde ve hamstringlerin gerdirilmesine odaklanır. Daha önce Pilates eğitimi almadıysanız, Pilates Acemi Egzersizleri veya Hızlı Egzersizler 1 ile başlamak isteyebilirsiniz. Her ikisi de daha az zor egzersizler içeren mükemmel rutinlerdir.

Pilates Egzersizleri

Uyluk Tonlama için Pilates Side Kick Serisi

17 Mar, 2019 460

Bu serideki egzersizler kalça ve uyluk ile abs'i tonlamak ve güçlendirmek için harikadır. Alt gövde bağımsız olarak hareket ederken gövdeyi stabilize etmek için güç santrali çekirdek kaslarını uzunluğa vurur ve kullanırlar.

Pilates Egzersizleri

Pilates Plank Varyasyonlarıyla Çekirdeğinizi Güçlendirin

17 Mar, 2019 367

Plank, Pilates, yoga ve diğer spor yöntemlerinde popüler bir egzersizdir. Bu pozisyonda tutulması çekirdeğinizi güçlendirir ve tüm vücudunuza bir antreman verir. Tahta, kolları ve bacakları ve özellikle de omuz, sırt ve karın kaslarını tonlandırır.

Pilates Egzersizleri

Bel Ağrınız için Pilates Egzersizleri

17 Mar, 2019 454

Bu setteki Pilates egzersizlerinin bel ağrısı da dahil olmak üzere bel ağrısını önleme ve azaltmaya yardımcı olması için sıklıkla önerilmektedir. Sırt için çekirdek desteğini güçlendirir, iyi hizalamayı öğretir ve sıkı sırt kasları için yumuşak gerilmeler sağlar.

Pilates Egzersizleri

Yeni Başlayan Pilates Egzersiz Programına 30 Günlük Rehber

16 Mar, 2019 581

Bu yeni başlayan Pilates egzersiz programı, Pilates yönteminde güçlü bir temel oluşturmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Joseph Pilates tarafından geliştirilen klasik alıştırmalara dayanmaktadır.

Pilates Egzersizleri

Fotoğraflardaki Acemi Pilates Reformer Çalışması

16 Mar, 2019 544

Bu acemi Pilates reformcu antrenmanı, Pilates Center of Boulder'da öğretilen egzersiz ve dizilerini gösterir. Her fotoğrafta ekipman notları, güvenlik ipuçları ve birkaç ipucu bulunur. Bu Pilates uzmanları uzmanlıklarını gösteriyorlar, böylece egzersizlerin nereye gittiğini görebilirsiniz, ama lütfen korkutma!