Egzersiz ve Sağlık Koşullarını Yönetmek

Güvenli bir şekilde yapıldığında egzersizin faydaları sınırsızdır. Egzersizin, stres ve depresyonu yönetmek, yaralanmaları ve hastalıkları önlemeye kadar her şeyi nasıl yaptığını öğrenin.

Egzersiz ve Sağlık Koşullarını Yönetmek

Bir Fitness Testi Nasıl Yapılır?

5 Şub, 2021 240

Zindelik değerlendirmesi olarak da bilinen zindelik testi, genel sağlık durumunuzu ve fiziksel durumunuzu değerlendirmenize yardımcı olan bir dizi egzersizden oluşur. Bu sınavlar için kullanılan ve bazıları tıbbi amaçlar için tasarlanmış, bazıları da katılmaya hak kazanıp kazanmadığınızı belirleyen çok çeşitli standart testler vardır (Ordu savaşa hazırlık testi gibi).

Egzersiz ve Sağlık Koşullarını Yönetmek

Sağlıklı Bir Yaşam Tarzı Yaşamanın Basit Yolları

29 Eyl, 2019 640

'Sağlıklı yaşam tarzı' ifadesi, mümkün olan en sağlıklı vücuda sahip olmak istiyorsanız, hem iyi görünen hem de iyi hissettiren, nasıl yaşamanız gerektiğinin kısaltılmış bir tanımıdır. Sağlıklı ve kendileriyle ilgilenen birini tanımlayan bariz davranışları biliyorsunuz. Sağlıklı bir insan sigara içmez, sağlıklı bir kilo almaya çalışır, bol miktarda meyve, sebze ve lif içeren sağlıklı besinler ve tabii ki düzenli egzersizler yapar.

Egzersiz ve Sağlık Koşullarını Yönetmek

Kötü Dizler için En İyi Kardiyo Egzersizler ve Egzersizler

18 Mar, 2019 528

Dizleriniz ağrıyorsa, hayatınızın her bölümünü etkiler. Kronik diz ağrısı, merdivenlerden inip çıkmak veya bir arabaya girmek ve çıkmak gibi en basit hareketleri bile zorlaştırıyor. Peki ya egzersiz?

Egzersiz ve Sağlık Koşullarını Yönetmek

Egzersiz sonrası iyileşmeyi hızlandırmanın 10 ipucu

17 Mar, 2019 353

Dinlenme ve kurtarma, herhangi bir egzersiz rutininin önemli bir parçasıdır. Egzersiz sonrası iyileşme rutininizin fitness kazancınıza ve spor performansınıza büyük etkisi vardır ve çok daha etkili bir şekilde antrenman yapmanıza izin verir. Ne yazık ki, çoğu insan egzersiz sonrası iyileşme planına sahip değildir. Antrenman sonrası planlarınızı takip etmek için bazı ipuçları.

Egzersiz ve Sağlık Koşullarını Yönetmek

2019'un En İyi 8 Diz Desteği Ürünleri

17 Mar, 2019 379

İlk Bakış En İyi Genel Bakış: Amazon'da Bracoo Diz Desteği "Artrit, yaralanma iyileşmesi, tendinit, diz kapağı dengesizliği ve genel eklem ağrısı için harika." En İyi Bütçe: Amazon'daki ACE Markası "Uygun Fiyatlı: Şok Doktor Ultra Diz Destekçisi Amazon'da Diz çökmüş." Sıkıntılı dizli sporcular için mükemmel olan menteşeli bir destek, çünkü hareketlerinizi bükebilir ve taşıyabilir, aynı zamanda sizi desteklemeye devam eder. " Mueller Jumper'ın Amazon'daki Diz Kayışı "Koşu ve zıplama sırasında meydana gelen tendon üzerindeki basıncı yeniden dağıtmak için tasarlandı." En İyi Kol: Amazon'daki Winzone Dizlik Destek Kol "Büyük hacimli olmayan diz desteği seçeneği için … mükemmel destek ve konfor. "İkincisi, Amazon'daki EXOUS Dizlik" En iyi Bakır: Amazon'daki Tommie Bakır Dizlik nder giysiler, sağduyulu kalmak için yeterince ince ve diz arkasına yığılmıyor. "

Egzersiz ve Sağlık Koşullarını Yönetmek

Tai Chi Uygulaması Dengenizi Artırabilir mi?

17 Mar, 2019 368

Yaşlandıkça, tai chi olarak bilinen eski pratiklere başlamak, dengenizi artırmanıza yardımcı olabilir. Genellikle “hareketli meditasyon” olarak adlandırılan tai chi'nin pek çok bilimsel çalışmada stabiliteyi arttırdığı ve düşmeleri önlediği bulundu.

Egzersiz ve Sağlık Koşullarını Yönetmek

Spor Hekimliğine Genel Bir Bakış

16 Mar, 2019 408

Spor ve egzersiz tıbbı (SEM) olarak da bilinen spor tıbbı, fiziksel zindeliği ve spor ve egzersizle ilgili yaralanmaların tedavisi ve önlenmesi ile ilgilenen bir tıp dalıdır. ve etkili bir şekilde eğitim hedeflerine ulaşmak için.