1. Anasayfa
  2. Egzersiz ve Sağlık Koşullarını Yönetmek

2019'un En İyi 8 Diz Desteği Ürünleri


0

Editörlerimiz bağımsız olarak en iyi ürünleri araştırır, test eder ve tavsiye eder; İnceleme sürecimizle ilgili daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz. Seçtiğimiz linklerden yaptığımız alışverişlerden komisyon alabiliriz.

Makalede Neler Var?

İlk bakış

En İyisi: Amazon’da Bracoo Diz Desteği
“Artrit, yaralanma kurtarma, tendinit, diz kapağı dengesizliği ve genel eklem ağrısı için harika.”
En İyi Bütçe: Amazon’daki ACE Markası Dizlik
“Ucuz fiyata yaralı veya artrit dizleri destekleyecek önemli bir neopren grubu.”
En iyi ayraç: Amazon şok şok doktoru Ultra diz destekçisi
“Sıkıntılı dizleri olan sporcular için mükemmel olan menteşeli bir destek, çünkü hareketlerinizi bükebilir ve taşıyabilir, ancak sizi desteklemeye devam eder.”
En İyi Grup: Amazon’da Mueller Jumper’ın Diz Kayışı
“Koşma ve atlama sırasında oluşan tendon üzerindeki basıncı yeniden dağıtmak için tasarlandı.”
En İyi Kol: Amazon’daki Winzone Dizlik Destek Kol
“Hacimli olmayan bir diz desteği seçeneği için … mükemmel destek ve konforu birleştiren bir kılıf sunuyor.”
Koşucular için En İyi: Amazon’da EXOUS Dizlik
“Toka yapmamanızı sağlamak için koşarken dizinizi sabitleyen güvenilir ve hafif bir diz koruyucu.”
En İyi Bakır: Amazon’da Tommie Bakır Dizlik
“Kıyafet giymek için harika, sağduyulu kalacak kadar ince ve diz arkasında durmuyor.”

En Çok Tıklananlar

Genel olarak En İyi: Bracoo Diz Desteği

Amazon’dan satın alın

Bracoo Diz Desteği, listeyi en iyi diz destek ürünü olarak yapar, çünkü artrit, yaralanma iyileşmesi, tendinit, diz kapağı dengesizliği ve genel eklem ağrısı için mükemmeldir. Destek, soğutma için delikli havalandırma delikleri, patellar instabilite ile mücadele için güçlendirilmiş bir diz kapağı destek halkası ve kişisel rahatlık ve en üst seviye destek için üç kayışlı bir tutturma sistemi içeren neopren karışım malzemesinden yapılmıştır. Ayrıca, destek kalitesi için istisnai bir değere sahiptir.

Bu Amazon Choice, artrit, spor yaralanmaları ve genel diz ağrısı dahil olmak üzere çeşitli rahatsızlıklara yardım ettiği için övgüde bulunan 2000’in üzerinde incelemeye sahiptir.

En İyi Bütçe: ACE Markası Dizlik

Amazon’dan satın alın Walmart’tan satın alın

Sizi yalnızca kısa bir süre için hazırlayacak bir yaralanmanız varsa, pahalı diz desteğine yatırım yapmak istemeyebilirsiniz. Böyle bir durumda, Ace’nin güvenilir markası, yaralı veya artritli dizleri uygun fiyata destekleyen bir neopren gruba sahiptir. Bu model ayarlanabilir bir oturuşa sahiptir, böylece çoğu kişiye uyacaktır. Lateks içermez ve kokuya karşı dayanıklıdır, bu nedenle uzun süre kullanıldıktan sonra kokmayacaktır, ancak yine de hijyenik amaçlar için elde yıkama yapabilirsiniz.

En İyi Brace: Şok Doktor Ultra Diz Destekçisi

Amazon’dan satın alın Walmart’tan satın alın

Fiyat mutlaka bir sorun değilse ve size sağlam yaşam tarzınız ve zayıf dizleriniz için en iyi desteği sağlayacak bir şey istiyorsanız, Şok Doktoru desteğini deneyin. Diz çökmüş sporcular için mükemmel olan menteşeli bir ayraçtır, çünkü etkinliğinizle birlikte bükülebilir ve hareket edebilir, ancak sizi destekleyebilir. Aynı zamanda, atelin her iki tarafında bulunan alüminyum menteşeler sayesinde ciddi bir diz yaralanmasından sonra ekstra stabilite isteyen herkes için harika. Bu, üstün çift taraflı destek sağlar, böylece diz boyu durur, hiperekstansiyon ve büküm gibi doğal olmayan hareketlerden kaçınır, böylece sporunuza veya egzersizinize odaklanabilirsiniz.

Dayanıklı pamuk karışımlı ve neopren kumaştan yapılmış ve bacağınızın doğal çizgisiyle çalışan kavisli bir tasarıma sahip olan destek diz üzerinde rahat hissediyor. Destek, ayrıca koku oluşumunu ve soğutmayı teşvik etmek için sırtında elastik likra ağa sahipken, X-Fit sistemi bağlantı kayışlarının sürtünmeye neden olmasını önler.

En iyi bant: Mueller Jumper’ın diz kayışı

Amazon’dan satın alın

Bant tarzı bir diz destek ürününü seçmenin iyi bir nedeni, aynı zamanda “jumper’ın dizini” olarak da adlandırılan patellar tendinitten muzdarip olmanızdır (basketbol oyuncularını düşünün). Genelde, diz bantları doğrudan patellanın altındaki tendonun üzerine baskı yapmak için çalışır. Mueller bandı, koşma ve atlama sırasında meydana gelen tendon üzerindeki basıncı yeniden dağıtmak için tasarlanmıştır. Bant, basit, hafif ve etkili bir boyuta uygun tek bir kayış tasarımına sahiptir. Ayrıca, bu listedeki en küçük diz desteği ürünü olduğu için mantıklı geliyor.

En İyi Kol: Winzone Dizlik Destek Kol

Amazon’dan satın alın

Hacimli olmayan bir diz desteği seçeneği için Winzone, mükemmel desteği ve konforu birleştiren bir kılıf sunmaktadır. Manşon çok fazla esneklik sağlar, böylece hareket etmekte özgür hissedebilirsiniz böylece kısıtlı hissetmezsiniz, sadece tam olarak desteklenirsiniz. Çift taraflı stabilizatörler ACL ve menisküs yaralanmalarında da mükemmeldir.

Bu Amazon Seçimi ayarlanabilir, birçok vücut tipi için mükemmeldir ve aynı zamanda yaşlı insanlar için de akıllıca bir satın alma işlemi yapmak ve çıkarmak çok kolaydır. Artı, memnun kalmazsan, sana paranı geri verecekler.

Koşucular için En İyi: EXOUS Dizlik Desteği

Amazon’dan satın alın

Zayıf dizli ya da yakın zamanda yaralanan bir koşucu olarak, istemediğiniz tek şey hantal ve ağır bir şeydir. EXOUS, kaymadığınızdan emin olmak için koşarken dizinizi sabitleyen güvenilir bir hafif diz koruyucu sunar. Ve çok esnek olmanın yanı sıra, ayraç kaymaz, bu nedenle ne kadar hızlı ve sert çalışırsanız çalışın, teriniz ayracın aşağı kaymasına neden olmayacak ve sizi iyi bir egzersiz yapmanıza engel olacak. dirseğin herhangi bir yerine yerleştirilmek üzere tasarlanmıştır, çok yönlü bir tasarım sunar.

Her ne kadar bu model tek beden uyduğunun hepsine bir göz atıyor ve standart ölçümlere uyduğundan emin oluyor.

En İyi Bakır: Tommie Bakır Dizlik

Amazon’dan satın alın

Tommie Bakır Dizlik Süper ağır bir şeye ihtiyaç duymayanlara orta derecede destek sunar. Dolaşımı arttırdığı, yaralanmayı önlediği ve bir yaralanmadan sonra iyileşme süresini azaltmaya yardımcı olduğu düşünülen bakır astar sayesinde kayda değer sıkıştırma, şişme azalması ve diz ağrısının azalması sunar. Manşon naylon ve spandeksden yapıldığı için manşon aynı zamanda rahatça oturmaktadır. Üst bandın altında bulunan silikon manşonun yerinde kalmasını sağlar.

Hakemler gizli kalmaya yetecek kadar ince olduğundan ve diz arkasına toplanmadığından kıyafet altında giymek için harika olduğunu düşünüyorlar. CopperZnergy kumaş, kumaşta koku oluşumuna neden olan mikropları önlemeye çalışırken, destek ayrıca UPF 50+ korumasına sahiptir.

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir