İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Fitness Aletleri ve Ekipmanları
  3. 2019 Düz Ayaklı Erkeklerde En İyi 8 Koşu Ayakkabısı

2019 Düz Ayaklı Erkeklerde En İyi 8 Koşu Ayakkabısı


2019 Düz Ayaklı Erkeklerde En İyi 8 Koşu Ayakkabısı için editörlerimiz bağımsız olarak en iyi ürünleri araştırır, test eder ve tavsiye eder; İnceleme sürecimizle ilgili daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz. Seçtiğimiz linklerden yaptığımız alışverişlerden komisyon alabiliriz.

2019 Düz Ayaklı Erkeklerde En İyi 8 Koşu Ayakkabısına ilk bakış

Genel olarak: ASICS Erkek Gel-Kayano 24 Amazon’da Koşu Ayakkabısı

“Sentetik malzemelerden yapılmış olan ASICS spor ayakkabıları, ayağınızı topuktan ayağa destekleyen ve doğal hareketi mümkün kılan tüm noktalarda bükülen, Impact Guidance System özelliğine sahiptir.

En İyi Bütçe: Amazon Nike Devrim 4 Koşu Ayakkabısı

“Hem düz bir koşucunun takdir edeceği hem destek hem de yastık ekleyen yumuşak bir köpük orta taban ile inşa edilmişlerdir.”

Çocuklar için En İyi: Amazon’da ASICS Kids Gel-Contend 4 GS Koşu Ayakkabısı

“Bu kauçuk ve sentetik spor ayakkabıların nefes alabilen bir ağ tarafı, dayanıklı bir üst kısmı ve daha fazla konfor için yastıklı bir bileziği var.”

En Konforlu: Amazon’da Yeni Denge Erkekler Vongo

“Kalın, yastıklı Taze Köpük taban tüm ayağınızı rahatlatacak ve orta ayak ve kemer alanınız için ekstra destek ve yastık ekleyecektir.”

Eğitim için En İyi: Amazon Erkek Brooks Adrenaline GTS 18

“Bu ayakkabılar, sağlamlıkları, destekleri ve dayanıklılıkları nedeniyle yarış için yarışan düz ayaklı koşucular için ideal.”

Joggers için en iyisi: Mizuno Erkekler Dalga Amazon’da 14 Koşu Ayakkabısı Inspire

“Taban, bir koşucunun hareketine bükülen ve bolca yay ve ayak desteği sağlayan çok sayıda kauçuk bölümünü içerir.”

En Destekleyici: Saucony Erkekler Kurtarıcı Iso 2 Amazon’da Koşu Ayakkabısı

“Saucony Men Redeemer Iso 2 Koşu Ayakkabısını diğerlerinden ayrı kılan destek çerçevesidir.”

En İyi Trail Koşu: Adidas Performance Erkek Thrasher 1.1M Trail Koşu Ayakkabısı Amazon

“Bunlar, düz ayaklı erkeklerin istediği destek ve dengeye sahip tam spor ayakkabılar, ancak aynı zamanda iz sürmek için gerekli izleri ve çekişi de var.”

Düz Ayaklı Erkeklerde Koşu Ayakkabısı için En Çok Tıklananlar

Genel olarak: ASICS Erkek Gel-Kayano 24 Koşu Ayakkabısı

2019 Düz Ayaklı Erkeklerde En İyi 8 Koşu Ayakkabısı
Zappos’un İzniyle

Amazon’dan Satın Alın Zappos.com’dan Satın Alın

Koşmak harika bir kardiyovasküler aktivite ve birçok insanın spor rutinlerinin önemli bir parçası. Ancak, düz ayaklarınız varsa, tam anlamıyla bir ağrı olabilir. Düz bir ayakla rahatça koşmak için ASICS Erkek Gel-Kayano 24 spor ayakkabısını deneyin. Bu spor ayakkabılar oldukça popüler, çok uygun fiyatlı ve mükemmel performans göstererek en iyi toplam puanı alıyorlar.

Siyah ve kireç gibi bir düzineden fazla şık tasarımında mevcut olan bu spor ayakkabılar harika görünüyor ve daha iyi çalışıyor. Sentetik malzemelerden üretilmiş ASICS spor ayakkabıları, ayağınızı topuktan tırnağa destekleyen ve doğal hareketi mümkün kılan tüm noktalarda bükülen Etki Yönlendirme Sistemine sahiptir.

Ek olarak, bu spor ayakkabısı hafif ark desteği için bir FlyteFoam orta taban teknolojisinin yanı sıra Fluid Ride orta tabanını da destekler ve sizi yavaşlatmadan düz ayaklarınızı güçlendirir. Fluid Ride orta taban ayrıca ek yastık sağlar – topuk ağrısı veya plantar fasiitli insanlar için ideal. Fluid Fit Upper ve Topuk Kavrama Sistemi gibi diğer özellikler, her koşucu için rahat bir his ve rahat bir oturma sağlar.

En İyi Bütçe: Nike Erkek 4 Devrim Koşu Ayakkabısı

Amazon’dan Satın Al Zappos.com’dan Satın Al Nordstromrack.com’dan Satın Alın

2019 Düz Ayaklı Erkeklerde En İyi 8 Koşu Ayakkabısı

Nike, tipik bir bütçe markanız değil, ancak Nike Erkek Devrimi 4 Koşu Ayakkabısı, düz ayaklı erkekler için iyi çalışan uygun bir spor ayakkabı seçeneği. Sportif bir file üst ile bu ayakkabılar neredeyse tamamen nefes alır ve çok hafiftir. Hem düz destek hem de düz ayaklı koşucunun takdir edeceği yastık yastığı ekleyen yumuşak bir köpük orta taban ile inşa edilmişlerdir.

Revolution 4 koşu ayakkabısının dış yüzeyleri iyi çekiş ve ekstra destek ile standart Nike kauçuktur. Ayakkabı, dış yüzeyde, daha fazla güç için “piston” podları kullanan, iç ve dış mekan koşucular için ideal olan birçok yüzey için daha iyi çekiş sağlamak için benzersiz bir “bölme” sistemine sahiptir. Gri veya siyah renkte mevcut olan bu ayakkabılar basit, şık ve çılgınca etkilidir.

Çocuklar için En İyi: ASICS Kids Gel-Contend 4 GS Koşu Ayakkabısı

Amazon’dan satın alın

 Düz Ayaklı Erkeklerde  Koşu Ayakkabısı

Erkekler ve genç erkekler için ideal olan ASICS Kids ‘Gel-Contend 4 GS Koşu Ayakkabısı, düz ayakları destekler ve koşu ve genel atletik aktivite için iyi çalışır. Bu kauçuk ve sentetik spor ayakkabılar nefes alabilen bir ağ yüzeyine, dayanıklı bir üst kısma ve daha fazla konfor için yastıklı bir tasmaya sahiptir. Ayakkabılar bile mavi ve yeşil veya pembe ve beyaz gibi eğlenceli renklerde gelir.

Arka Ayak Jel Yastıklama sistemi, yassı ayaklı çocuklar için mükemmeldir, çünkü her adımda orta taban ve topuktaki darbeleri yumuşatır ve ağrılı sorunların önlenmesine yardımcı olur. Benzer şekilde, güçlendirilmiş burunlu kapak daha fazla dayanıklılık için ayağı ve ayakkabının korunmasına yardımcı olur. Ayakkabı da çıkarılabilir bir çorap astarı ile spor yapıyor ve uniseks bedenlerle geliyor.

En Konforlu: Yeni Denge Erkekler Vongo

Amazon’dan satın alın

2019 Düz Ayaklı Koşu Ayakkabısı

New Balance Erkek Vongo spor ayakkabılarının, elinde tuttuğunuz anda ayakları düz olan herkes için mükemmel olduğunu söyleyebileceksiniz. Bu spor ayakkabı, kalın bir köpük taban özelliği. Kalın, yastıklı Taze Köpük taban tüm ayağınızı rahatlatır ve orta ayak ve kemer alanınız için ekstra destek ve yastık ekler.

Bu erkek koşu ayakkabısını düz ayaklı insanlar için en konforlu seçenek yapan ekstra peluş köpük tabanın yanı sıra, bu New Balance spor ayakkabısı koşu için mükemmel. Ayağınıza ve patik yapısına yakın bir şekilde yapışan sıkı bir “fantom” uyumu içeriyor.

Bu koşu ayakkabıları neredeyse yapışkan bir lastik dış taban traksiyon sistemine sahip. Bu rahat spor ayakkabılar, basit siyahtan kırmızıya veya maviye kadar çeşitli renklerde ve tarzlarda mevcuttur.

Eğitim için en iyisi: Brooks Erkek Adrenaline GTS 18

Amazon’dan satın alın

Brooks, koşu ayakkabısında en iyi markalardan biri ve düz ayaklı erkekler için mükemmel bir spor ayakkabı yapıyor. Brooks Erkek Adrenalin GTS 18, ekstra stabilite ve kemer desteği için tasarlanmıştır. Bu mükemmel desteği sağlamak için ayakkabılar “yüksek enerji veren yastıklama” ve “asimetrik orta taban sele” kullanırlar. Bu ayakkabılar, sağlamlıkları, destekleri ve dayanıklılıkları nedeniyle bir yarış için antrenman yapan düz ayaklı koşucular için idealdir.

Brooks Erkek Adrenaline GTS 18’in büyük desteğine ek olarak, bu ayakkabılar esnek ve nefes alabilen sentetik bir üst kısımdan yapılmıştır. Orta taban daha sıkı oturması için ayarlanabilir ve dil ve yaka mükemmel destek sunar. Bu ayakkabılar yol çalışması için tasarlanmıştır ve çıkarılabilir bir iç taban ile birlikte gelir.

Joggers için en iyisi: Mizuno Erkek Dalga 14 Koşu Ayakkabısı Inspire

Amazon’dan Satın Alın Zappos.com’dan Satın Alın

Koşucular, günden güne uzun süreli kullanım için dayanıklı, güvenilir ve yeterince rahat ayakkabılara ihtiyaç duyar. Ayaklarınız düzse, koşucularla ve koşucularla aynı kemer desteğine ve yastığına ihtiyacınız vardır. Mizuno Erkek Dalgası Inspire 14 Koşu Ayakkabısı, düz ayaklı koşu ayakkabıları için mükemmel bir seçenek.

Bu erkek spor ayakkabısı yüksek kalitededir ve siyah ve lacivert gibi koyu renklerde mevcut klasik bir koşu ayakkabısı tasarımına sahiptir. Ayakkabılar, ayağı iyi nefes alan sentetik ve havalı bir üst kısım ile sarmak için bir DynamicFit kullanır.

Taban, bir koşucunun hareketine bükülen ve bolca yay ve ayak desteği sağlayan çok sayıda kauçuk kısmı içerir. Orta taban, anatomik taban astarı daha da fazla kemer desteği ve rahatlık verirken yastık sunar. Tüm ayakkabı kolay koşu için hafif ve erkekler için geniş boyutlarda mevcuttur.

En Destekleyici: Saucony Erkek Kurtarıcı Iso 2 Koşu Ayakkabısı

Amazon’dan satın alın

Saucony Men Redeemer Iso 2 Koşu Ayakkabısını diğerlerinden ayıran en önemli özelliği destek çerçevesi. Dıştaki sentetik çerçeve, koşucu için mükemmel bir uyum sağlar ve aynı zamanda tüm ayağı toplayarak topuk etrafında ilerler. Bu, medial post ile birlikte, düz ayaklı koşucular için gerçekten mükemmel bir stabilite seviyesi oluşturur. Ek olarak, bu ayakkabıların ayağınıza en iyi şekilde oturması için ISOFIT bağlama sistemine sahiptir.

Destek ve sağlamlık düz ayaklı koşucular için yaratılmıştır, ancak Saucony Erkek Kurtarıcı Iso 2 Koşu Ayakkabısı, erkekler için en iyi koşu ayakkabısı arasındadır, çünkü her kullanımda sürekli rahatlık için Everun ön ayak üzerinde yastıklama ve topuk sağlar. Bu ayakkabılar siyah ve kırmızı veya mavi ve gri gibi çoklu tasarımlarla geliyor.

En İyi Pist Koşu: Adidas Performance Erkek Thrasher 1.1M Pist Koşu Ayakkabısı

Amazon’dan satın alın

Birçok düz ayaklı koşucu, koşu ayakkabısı ile ilgili sorunları bulur. Ancak, Adidas Performance Erkek Thrasher 1.1M Trail Koşu Ayakkabısı, düz ayaklı koşucular için idealdir. Bunlar, düz ayaklı erkeklerin istediği destek ve dengeye sahip tam spor ayakkabılardır, fakat aynı zamanda iz sürmek için gerekli izleri ve çekişi de vardır.

Tüm arazi ve hava koşulları için dayanıklı ADIWEAR kauçuktan üretilmiştir. Ayakkabıların kendisi sağlamdır, ancak nefes alabilirlik için kafes kısımlarına sahiptir. Yastık ve destek için bir EVA orta tabana ve ayaklarınızı güvende tutmak için polyester kaymaz ayak tabanına sahiptir.

Bizim süreç

2019 Düz Ayaklı Erkeklerde En İyi 8 Koşu Ayakkabısı için yazarlarımız, piyasada düz ayakları olan erkekler için en popüler koşu ayakkabılarını araştırmak için 2 saat harcadı. Onların son öneriler yapmadan önce, 30 farklı koşu ayakkabıları genel 20 farklı marka ve üreticilerin ekranlı seçenekleri, (olumlu ve olumsuz) üzerinden 15 kullanıcı yorumlarını okumak kabul edilir ve koşu ayakkabıları kendileri 3. test etti. Tüm bu araştırmalar güvenebileceğiniz öneriler sunar.


Yorum Yap

    Yorum Yap