1. Anasayfa
  2. Fitness Aletleri ve Ekipmanları

2019'un En İyi 8 Paslanmaz Çelik Su Şişesi

2019'un En İyi 8 Paslanmaz Çelik Su Şişesi
0

Editörlerimiz bağımsız olarak en iyi ürünleri araştırır, test eder ve tavsiye eder; İnceleme sürecimizle ilgili daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz. Seçtiğimiz linklerden yaptığımız alışverişlerden komisyon alabiliriz.

Makalede Neler Var?

İlk bakış

Genel olarak En İyi: Moosejaw’da Yeti Rambler Şişe

“İster sıcak kahve ister buz gibi soğuk su ile doldursanız, içeceğinizin sıcaklığını zor koşullarda bile saatlerce tutar.”

En İyi Koşucu: Amazon’da S’well Vakum İzoleli Paslanmaz Çelik Şişe

“Aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda desen ve tasarımla, favori seçmek için zor zamanlarınız olabilir.”

En İyi Bütçe: Amazon’da Basit Modern Dalga Su Şişesi

“Bu şişe sızıntı yapmıyor veya terlemiyor, bu yüzden kapatırken halkaları bırakma konusunda endişelenmenize gerek yok.”

En İyi Bütçe Sıralaması: Amazon’da Mira Paslanmaz Çelik Vakum Yalıtımlı Şişe

“Araba ve bebek arabası bardaklıklarının yanı sıra bisiklet şişesi tutucular ve sırt çantası kılıflarına da uyuyor, bu yüzden aktif insanlar için mükemmel.”

En İyi İzole: Amazon’da Hidro Şişesi İzoleli Paslanmaz Çelik Su Şişesi

“Bu yalıtılmış su şişesi, bir içeceğin sıcaklığını tutmak konusunda gerçekten istisnai bir durum.”

Seyahat için En İyi: Amazon’da Contigo Autoseal Chill Paslanmaz Çelik Su Şişesi

“Tek dokunuşla açılan düğme ile, hareket halindeyken bile bir yudum almak kolaydır.”

Spor için en iyisi: Takeya Hedefli Bacalı Kapaklı İzoleli Paslanmaz Çelik Su Şişesini Çalıştırıyor

“Aktif kullanım için tasarlanan spor kapak, tüm kapağını çıkarmadan içeceklerinizi yudumlamanıza veya dökmenize olanak tanıyan kullanışlı, sızdırmaz bir ağza sahiptir.”

Çocuklar için en iyisi: Amazon’daki Klean Kanteen 12oz Kid Kanteen Paslanmaz Çelik Spor Şişe

“Elektropolize iç kısım metalik bir tat bırakmıyor ya da lezzetleri tutmuyor, bu yüzden en komik çocuklar bile sularının komik tatmasından şikayet etmiyorlar.”

En İyi Demlik: Amazon’da Canlı Paslanmaz Çelik Çay Demlik Şişesi

“Demliği, çilekler, limonlar, çay veya arzu ettiğiniz herhangi bir şeyle doldurun ve kendi aromalı suyunuzu oluşturun.”

En Çok Tıklananlar

1

En İyisi: Yeti Rambler Şişe

Yeti Rambler Bottle

Moosejaw’in İzniyle

Moosejaw.com’dan satın al Dickssportinggoods.com’dan al

Olağanüstü performansı ve dayanıklılığı ile tanınan Yeti Rambler şişesi, paslanmaz çelik su şişesi pazarında son birkaç yıldır ve iyi bir sebepten ötürü bir lider olmuştur. İster sıcak kahve ister buz gibi soğuk su ile doldursanız, içeceğinizin sıcaklığını zor koşullarda bile saatlerce tutar.

Yeti meraklıları, şişenin sağlam görünümünü, sızdırmaz ve dökülmeye karşı korumalı üstünü, tersiz tasarımı, eğlenceli renk seçeneklerini ve kolay doldurma, içme ve temizliği sağlayan geniş açıklığını seviyor. Çok fazla sıvı tutar (18 ons) ancak bir araba bardaklığı ya da sırt çantası su şişesi kılıfına sığacak kadar incedir. Kesinlikle daha ucuz paslanmaz su şişeleri olsa da, fanlar Yeti’nin her kuruşa değdiğini söylüyor.

2

En İyi Koşucu: S’well Vakum İzoleli Paslanmaz Çelik Şişe

Amazon’dan al Nordstrom’dan al

Başka bir kategori lideri olan S’well’i düşünmeden paslanmaz çelik su şişelerini tartışmak zor. Son yıllarda daha fazla rekabet olmasına rağmen, 17 onsluk biberon fantastik tasarımı ve performansı nedeniyle favori olmaya devam ediyor. Hakemler sızıntısız olmasını, “gün boyu suyu soğuk tutmasını” ve “suyun metal tadı yapmamasını” seviyor. Seçim için çok fazla desen ve tasarım seçerek, zor zamanlar toplayabilirsiniz Favori.

3

En İyi Bütçe: Basit Modern Dalga Su Şişesi

Basit Modern Dalga Su Şişesi

Amazon’un İzniyle

Amazon’dan satın alın

S’well şişelerinin görünüşünü ve özelliklerini seviyorsanız, Simple Modern Wave su şişesi daha bütçe dostu bir seçimdir. Çift cidarlı ve vakumlu yalıtımlı olduğundan, en sevdiğiniz içecekleri saatlerce sıcak veya soğuk tutar. Bu şişe sızıntı yapmaz veya terletmez, bu yüzden koyduğunuzda halkaları bırakma konusunda endişelenmenize gerek yoktur.

Şişenin performansına ve düşük fiyat etiketine ek olarak, hakemler birçok renk seçeneğine bayılıyor. Birincisi, dar ağzın içtiğinizde dökülmeleri azaltmasına yardım etmesine rağmen, şişeyi buz küpleriyle doldurmayı zorlaştırmasıdır.

4

En İyi Bütçe Sıralaması: Mira Paslanmaz Çelik Vakum Yalıtımlı Şişe

Amazon’dan satın alın

Paranızın bir diğer fantastik değeri olan şık ve sportif Mira, daha pahalı paslanmaz çelik şişelerin yanı sıra, içecekleri 24 saate kadar sıcak veya soğuk tutar. Araba ve bebek arabası bardaklıklarının yanı sıra bisiklet şişesi tutucular ve sırt çantası kılıflarına da sığar, bu nedenle aktif insanlar için mükemmeldir.

Hakemler, sızdırmadığını veya terlemediğini, bu nedenle spor salonuna veya iş çantasına atmak istediğinizde endişelenmenize gerek olmadığını bildirir. Bu çok yönlü ve dayanıklı şişe, mermer kaplamalardan çiçek desenlerine kadar sayısız renk ve desende gelir.

5

En İyi Yalıtımlı: Hidro Şişeye Yalıtımlı Paslanmaz Çelik Su Şişesi

Amazon’dan Satın Alın Moosejaw.com’dan Satın Alın Dickssportinggoods.com’dan Satın Alın

Çoğu paslanmaz çelik su şişesi, içecekleri bir dereceye kadar sıcak veya soğuk tutabilir, ancak Hydro Flask yalıtımlı su şişesi, bir içeceğin sıcaklığını tutmak konusunda gerçekten istisnai bir durumdur. Şişenin vakum yalıtımlı çift duvarları, soğuk içeceklerin 24 saate kadar soğuk ve sıcak içeceklerin 12 saate kadar sıcak kalmasına yardımcı olur.

Yüksek kaliteli, BPA içermeyen paslanmaz çelikten üretilen Hydro Flask, kokuya ve bakteri dayanıklıdır ve yoğuşma halkalarını önlemek için tasarlanmıştır. Geniş ağız açıklığı doldurmayı, buz veya meyve eklemeyi ve temizlemeyi kolaylaştırır.

6

Seyahat için En İyi: Contigo Autoseal Chill Paslanmaz Çelik Su Şişesi

Amazon’dan satın alın

Su şişesi suyunuzu sabahları doldurmak ve tüm gün soğuk suyunu yutmak isterseniz, Contigo Autoseal Chill su şişesi sizin için olanıdır. Olağanüstü tasarımı ve işlevselliği ile, bu şişe, içeceği 28 saate kadar soğuk tutan çift cidarlı vakum yalıtım özelliğine sahiptir. Olağanüstü tasarımı, işlevselliği ve taşınabilirliği ile yüksek not alır.

Tek dokunuşla açılan düğme ile, hareket halindeyken bile bir yudum almak kolaydır. Otomatik kapak, rahatsız edici sızıntı ve dökülmeleri önleyerek otomatik olarak sızdırmaz hale gelir. Bu şişe 24 ons tutar, ancak hala çok ağır değildir ve bardak tutuculara, bisiklet şişe tutucularına ve sırt çantası şişe kılıflarına kolayca sığar.

7

Spor için en iyisi: Takeya Bacalı Kapaklı İzoleli Paslanmaz Çelik Su Şişesini Çalıştırır

Takeya, Kapaklı İzoleli Paslanmaz Çelik Su Şişesini Çalıştırıyor

Hedef İzniyle

Hedefte Satın Al

Bu kadar harika özelliklerle, Takeya Actives su şişesinde en çok neyi sevdiğinize karar vermeniz zor olabilir. Çift cidarlı yalıtım ve chill-lock teknolojisi 24 saat sıcaklıklarda kilitlenir, böylece buzlu suyunuz aşırı soğuk kalır ve kahveniz ısınmasını gün boyu korur.

Aktif kullanım için tasarlanan spor kapak, tüm kapağını çıkarmadan içeceklerinizi yudumlamanızı veya dökmenizi sağlayan kullanışlı, sızdırmaz bir ağız ucu içerir. Bu az bakım gerektiren, dayanıklı şişe çeşitli eğlenceli ve canlı renklerde gelir.

8

Çocuklar için en iyisi: Klean Kanteen 12oz Kid Kanteen Paslanmaz Çelik Spor Şişe

Amazon’dan satın alın

Ebeveynler sonunda hem çocuk hem de ebeveyn onaylı mükemmel su şişesi arayışlarına son verebilirler. Klean Kanteen’den üretilen bu çevre dostu, dayanıklı şişe hafiftir ve küçük ellerin tutması için tasarlanmıştır. Kullanımı ve temizliği kolay olan BPA içermeyen, gıda sınıfı silikon spor başlığıyla birlikte gelir. Hakemler, gerçekten sızdırmazlığı garantisine dayandığını ve öğle yemeği kutuları için mükemmel boyutta olmayı sevdiğini söylüyor.

Geniş bir açıklıkla, onu buz ve sıvılarla doldurmak bir cinch. Şişenin talaşa dayanıklı, toz boya kaplaması sadece hoş görünmekle kalmaz, aynı zamanda kaba ve takla bir çocuğunuzun sert bir yüzeye kaç kez çarpması veya çarpması fark etmez. Elektrikli cilalı iç kısım metalik bir tat bırakmaz veya lezzetleri koruyamaz, bu yüzden en pırıl pırıl çocuklar bile sularının komik tatmasından şikayet etmez.

9

Demlikle En İyi: Canlı Paslanmaz Çelik Çay Demlik Şişesi

Amazon’dan satın alın

Sade su ile sıkıldınız mı? Bu demlik şişeyle biraz doğal lezzet katın. Demliği çilek, limon, çay veya istediğiniz bir şeyle doldurun ve kendi aromalı suyunuzu oluşturun. Bu şişe çift cidarlı yalıtım özelliğine sahiptir, böylece içeceklerinizi saatlerce sabit bir sıcaklıkta sıcak veya soğuk tutar. Normal bir su şişesi olarak kullanmak için demleyiciyi de çıkarabilirsiniz.

Bizim süreç

Yazarlarımız, piyasadaki en popüler paslanmaz çelik su şişelerini araştırmak için 9 saat harcadı. Nihai tavsiyelerini yapmadan önce, genel olarak 20 farklı su şişesi düşündü, 14 farklı marka ve üreticiden seçenekleri inceledi, 710’dan fazla kullanıcı incelemesini okudu (hem olumlu hem de olumsuz) ve 3 su şişesini test etti. Tüm bu araştırmalar güvenebileceğiniz öneriler sunar.

    İlginizi Çekebilir

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir