1. Anasayfa
  2. Fitness Aletleri ve Ekipmanları

2019 Sekiz En İyi Erkek Tenis Ayakkabısı

2019 Sekiz En İyi Erkek Tenis Ayakkabısı
0

Editörlerimiz bağımsız olarak en iyi ürünleri araştırır, test eder ve tavsiye eder; İnceleme sürecimizle ilgili daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz. Seçtiğimiz linklerden yaptığımız alışverişlerden komisyon alabiliriz.

Makalede Neler Var?

İlk bakış

Genel Olarak En İyi: Adidas Erkek Barikat Tenis Ayakkabısı Amazon’da

“Tüm ayakkabısı, EVA ve ağ yapısıyla hafif ve zahmetsiz atlamalar ve kolay nefes alma sağlar.”

En İyi Bütçe: Amazon Prens Erkekleri Gerçek Tenis Ayakkabıları

“EVA orta tabanlar sadece yastık ve konfor eklemekle kalmaz, aynı zamanda zıplamanızı artırmanıza ve zıplamanıza yardımcı olur.”

En Çok Yönlü: Amazon Nike Erkek Hava Monarşi Cross Eğitmeni

“Ayakkabı, esnek oluklar ve perforasyonlarla deri üst kısmı spor yapar – bu, çeşitli sporlarda ayakkabılara zarar vermeden veya hareketi engellemeden kolay, doğal hareket sağlar.”

Düz Ayaklar için en iyisi: Babolat Propulse BPM Amazon’daki All Court Erkek Tenis Ayakkabısı

“Babolat Propulse tenis ayakkabısı, ayakkabının her tarafındaki desteği ayarlamak için bir FootBelt sistemine sahip.”

En İyi Kemerler İçin: ASICS Erkek Gel-Cumulus 19 Amazon’da Ayakkabı

“Jel topuk ve ön ayak dolgusu ayağınızı ve ayak parmaklarınızı korur ve daha doğal hareketler sağlar.”

Erkekler için En İyi: Amazon’da ASICS Kids ‘Çözünürlük 7 GS Tenis Ayakkabısı

“Flexion Fit mesh ve sentetik yapı ile üretildiler, bu onları daha hafif, daha esnek ve her çocuk için daha uygun hale getiriyor.”

En İyi Stil: Amazon Nike Erkek Mahkemesi Lite Tenis Ayakkabısı

“Phylon orta taban, ağırlık eklemeden mahkeme için yastık sağlar ve ayak koruması, ayakkabılarınızı kaçınılmaz sürtmelere ve aşınmaya karşı korur.”

En İyi Profesyonel Ayakkabılar: Dick’s Sporting Goods’taki Nike Erkek Hava Zoom Buharı X Tenis Ayakkabısı

“Nike Erkek Hava Zoom Buharı X Tenis Ayakkabısı, pazardaki en iyi profesyonel tenis ayakkabısı çiftlerinden biridir.”

En Çok Tıklananlar

En İyisi: Adidas Erkek Barikat Tenis Ayakkabısı

Adidas Men’s Barricade Tennis Shoe

Dick’in Spor Malzemeleri İzniyle

Amazon’dan Satın Alın Dickssportinggoods.com’dan Satın Alın

Barricade, Adidas’ın popüler bir tenis ayakkabısı. Bu basit spor ayakkabı hafif, hızlı ve serttir. Güzel bir raketle iyi bir şekilde eşleşir ve muhalifleri korkutur.

Barikat rahat ve şık. Bu spor ayakkabıların topuklarınızı Adiprene + özelliği ile yastığını hissedin ve kemerinizi orta tabanınızın altındaki 3D Torsiyon Sistemi ile destekleyin. Tüm ayakkabısı, EVA ve ağ yapısı ile hafif olup zahmetsiz atlamalar ve kolay nefes alma sağlar. Kauçuk taban ve benzersiz sırt deseni ile bu tenis ayakkabıları mükemmel çekiş gücüne sahiptir. 360 derecelik TPU folyo ve Adituff wrap, ayakkabıları normal tenis oyunlarından kaynaklanan aşınma ve yıpranmaya karşı korur.

En İyi Bütçe: Prens Erkek Gerçek Tenis Ayakkabıları

Prince Men’ün Gerçek Tenis Ayakkabısı

Dick’in Spor Malzemeleri İzniyle

Amazon’dan Satın Alın Dickssportinggoods.com’dan Satın Alın

Tenis teçhizatındaki en iyi isimlerden biri, sahada gelişmenize yardımcı olacak uygun fiyatlı bir tenis ayakkabısı yapar. Bu beyaz ve gri spor ayakkabılar klasik Prens “P” amblemini kullanıyor ve çok sayıda orta genişlikte bulunuyor.

Bunlar dayanıklı ve esnek bir deri ve sentetik üst özelliğe sahip bütçe tenis ayakkabıları. Dış taban, ilave duvarlar için yüksek duvarları bile destekleyen uzun ömürlü bir taban için PRC 1000 lastik plakalardan yapılmıştır. Bu ayakkabılar nefes alabilirlik için ağ panellerine, mükemmel yastıklama için ShockEraser topuk yastığına ve yumuşak bir EVA orta taban ve dokulu astara sahiptir. EVA orta tabanları sadece yastık ve konfor eklemekle kalmaz, aynı zamanda zıplamanızı artırmanıza ve zıplamanıza yardımcı olur.

En Çok Yönlü: Nike Men Air Monarch Cross Trainer

Amazon’dan satın alın Dickssportinggoods.com’dan satın alın Zappos.com’dan satın alın

Birçok tenis oyuncusu, oyunu daha geniş bir egzersiz rutininin bir parçası olarak dahil etmeyi sever. Halterinize ek olarak eğlenceli bir kardiyo için tenis oynamak ister veya oyunu aralıklı antrenmanınıza dahil etmek istiyorsanız, hepsini yapabilen ayakkabılara sahip olmak önemlidir. Nike Men Air Monarch Cross Trainer, çeşitli spor ve aktiviteler için kullanılabilecek mükemmel bir tenis ayakkabısı.

Bu basit spor ayakkabı beyaz, siyah ya da siyah ve beyaz olarak gelir ve kauçuk tabana sahiptir. Ayakkabı, esnek olukları ve delikleri olan bir deri tabana sahiptir – bu, çeşitli sporlarda ayakkabılara zarar vermeden veya hareketi engellemeden kolay ve doğal hareketler sağlar. Bu spor ayakkabılar iyi nefes alıyor ve kemerlerinizi destekliyor. “Kapsüllü hava taban” ünitesi ayakkabının uzunluğunu çalıştırır ve bir kortta veya spor salonunda ihtiyacınız olan yastığı sunar.

Ayaklar için en iyisi: Babolat Propulse BPM All Court Erkek Tenis Ayakkabısı

Amazon’dan satın alın

Düz ayaklara sahip olmak, ayaklarınızın kuvvetli kemere sahip olmadığı ve ayağınızın çoğunun çoğu zaman yere değdiği anlamına gelir. Tenis için zorlu olabilir, ayaklarınız sahaya çok sık vurur, voleybolu oynarsınız ya da mükemmel bir vuruş yapmak için zıplarsınız. Düz ayaklarınız varsa, Babolat Propulse BPM All Court Erkek Tenis Ayakkabısı’nı deneyin. Bu sportif kırmızı veya mavi spor ayakkabılar, düz ayaklı erkekler için ideal bir tenis ayakkabısı çünkü ayaklarınızı koruyorlar.

Babolat Propulse tenis ayakkabısı, ayakkabının her tarafındaki desteği ayarlamak için bir FootBelt sistemine sahiptir. Ek olarak, ön ayak ayakkabının içinde büyük destek ve rahatlık için “Side 2 Side” dinamik tepki sistemine sahiptir. Bu tenis ayakkabılarında ayrıca ayak ağrısının mahkemeye çarpmasını önlemek için Kompressor ve topuk yumuşatıcı yastıklama sistemleri bulunur. Hatta çeşitli yüzeylerde inanılmaz tenis çekişi sağlamak için Michelin OCS2 kauçuk dış yüzeyleri bile var.

Yüksek Kemerler için En İyi: ASICS Erkek Gel-Cumulus 19 Ayakkabı

Amazon’dan satın alın

ASICS Mens-Cumulus Shoes, ayağı yastığa ve tenis için çok ihtiyaç duyulan bir sıçrama eklemeye yarayan yüksek kemerler ile iyi çalışan FluidRide Midsole’yi kullanıyor. Ek olarak, bu spor ayakkabı jel özellikleri ile ön ayak ve topuk tamponlama sunar. Jel topuk ve ön ayak dolgusu ayağınızı ve ayak parmaklarınızı korur ve daha doğal hareketler sağlar. Tüm spor ayakkabı, doğal temas noktalarına özellikle dikkat ederek ASICS Darbe Rehberlik Sistemi ile üretilmiştir.

Erkekler için en iyisi: ASICS Kids ‘Çözünürlük 7 GS Tennis Shoe

ASICS Kids Jel Çözünürlük 7 GS Tenis Ayakkabısı

Amazon’un İzniyle

Amazon’dan satın alın

ASICS Çocuk Jel Çözünürlüğü 7 GS Tenis Ayakkabısı, kız ve erkek çocuklar tenis için mükemmel bir seçenektir. Bu basit ayakkabılar, bankayı kırmayacak yüksek kaliteli spor ayakkabılardır. Flexion Fit mesh ve sentetik yapıya sahip olup, bunları daha hafif, daha esnek ve her çocuk için daha uygun hale getirir.

Bu ayakkabılar, şok emilimi ve ayrıca tamponlama için arka ayak jeli yastığı kullanır. Kauçuk dış taban, parmak kılıfı koruma eklerken, bu ayakkabının dayanıklılığını artırarak çekiş sağlar. Dil ve yaka daha fazla rahatlık için yastıklıdır – bağcıklar aynı zamanda bağlanması da çok basittir, bu da çocuklar için harikadır. Sessiz gri ve siyah tasarımların yanı sıra daha parlak turuncu tonlarda gelirler.

En İyi Stil: Nike Erkek Mahkemesi Lite Tenis Ayakkabısı

Amazon’dan satın alın

Görünüşe gelince, tüm tenis ayakkabıları aynı değil. Bazıları yastık ve çekiş sağlayabilir, ancak garip veya tıknaz görünüyorlar. Nike Erkekler Mahkemesi Lite Tenis Ayakkabısı’nın böyle bir sorunu yok. Bu keskin, dekolte ayakkabılar tenis için harika çalışır ve daha da iyi görünür. Vurgulu renklerle beyaz, Jordan marka tasarımları ve parlak renkler dahil olmak üzere çeşitli tasarımlarda, görünümünüze uygun olanı kolayca bulacaksınız.

Stillerin yanı sıra, Court Lite Tennis Shoes, bu spor için mükemmel bir spor ayakkabısı. Phylon orta taban, ağırlık eklemeden mahkeme için yastık sağlar ve ayak koruması, ayakkabılarınızı kaçınılmaz sürtmelere ve aşınmaya karşı korur. Ek olarak, dayanıklılık ve nefes alabilirliğin yanı sıra görünüm için de yapılmıştır. GDR dış kısımları mükemmel çekiş sağlar ve yastıklı bir yaka uzun süre antrenman için topuklarınızı korur.

En İyi Profesyonel Ayakkabılar: Nike Erkek Hava Zoom Buharı X Tenis Ayakkabısı

Nike Men’in Hava Zoom Vapor X Tenis Ayakkabısı

Dick’in Spor Malzemeleri İzniyle

Dickssportinggoods.com üzerinden satın alın

Roger Federer, sekiz kez Wimbledon’u ve toplamda 20 Grand Slam şampiyonu kazandı; Neden bir sonraki maçınız için ayakkabılarını denemiyorsunuz? Nike Erkek Hava Zoom Buharı X Tenis Ayakkabısı, piyasadaki en iyi profesyonel tenis ayakkabısı çiftlerinden biridir. Hafif ve nefes alabilen, koruma ve dayanıklılık için yüksek duvarlı bir ayak parmağına sahip lastik bir dış tabanla eşleştirilmiş bir örgü ve sentetik üst yapıya sahiptir.

Dynamic Fit sistemi, ayakkabının çorap kadar rahat oturmasını sağlar, ayrıca kablo destekleri vardır. Tam uzunluktaki TPU çerçevesi yan destek eklerken, esnek oluklar ayakkabının zarar görmesiyle doğal hareket sağlar. Ayakkabı, genellikle zamanla aşınmış alanlarda ekstra malzeme barındırır ve bu tenise özgü yastık için Zoom Air ve Phylon orta tabanlarına sahiptir.

Bizim süreç

Yazarlarımız, piyasadaki en popüler erkek tenis ayakkabısını araştırmak için 3 saat harcadı. Nihai tavsiyelerini yapmadan önce, genel olarak 20 farklı tenis ayakkabısı olarak değerlendirdiler, 15 farklı marka ve üreticiden seçenekleri incelediler, 12’den fazla kullanıcı değerlendirmesi okudu (hem olumlu hem de olumsuz) ve 3 ayakkabıyı test ettiler. Tüm bu araştırmalar güvenebileceğiniz öneriler sunar.

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir