1. Anasayfa
  2. Fitness Aletleri ve Ekipmanları

2019'un En İyi 8 Akıllı Ölçeği

2019'un En İyi 8 Akıllı Ölçeği
0

Editörlerimiz bağımsız olarak en iyi ürünleri araştırır, test eder ve tavsiye eder; İnceleme sürecimizle ilgili daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz. Seçtiğimiz linklerden yaptığımız alışverişlerden komisyon alabiliriz.

Makalede Neler Var?

İlk bakış

Genel Olarak En İyi: Amazon’da Eufy BodySense Akıllı Ölçek

“16 kullanıcıya kadar destek verebilir ve aile üyeleri arasında farklılaşabilir.”

En İyi Bütçe: Amazon’da Renpho Smart Scale

“Tonlarca işlevsellik, harika özellikler ile doludur ve bu kadar ucuz bir akıllı ölçek için şaşırtıcı bir şekilde doğrudur.”

En İyi Bütçe Sıralaması : Amazon’da Fitindex Smart Scale

“Vücut yağı, su ağırlığı, BMI ve kas kütlesi dahil 11 farklı vücut kompozisyonunu ölçer.”

Fitbit ile en iyisi: Amazon’da Fitbit Aria 2 Wi-Fi Akıllı Ölçeği

“Kilonuzu, vücut yağınızı izleyebilir ve ilerlemenizi görüntülemek için okunması kolay grafikler elde edebilirsiniz.”

Vücut Yağını Ölçmede En İyisi: Amazon’da Inevifit Vücut Analiz Cihazı Akıllı Ölçeği

“Gelişmiş işlevselliğine rağmen kullanımı ve kurulumu kolaydır.”

Kilo Verme Motivasyonu için En İyi: Amazon’da Daha Fazla Mal Bluetooth Smart Scale

“Greater Goods’tan gelen bu Bluetooth akıllı ölçeği, FitBit, Google Fit, Apple Health ve diğer popüler fitness uygulamaları ile eşitleniyor, ancak aynı zamanda biraz kilo atma çabalarınızda size yardımcı olmak için hedef odaklı, kullanıcı dostu bir uygulama sunuyor.

Wi-Fi İle En İyi: Amazon’da Nokia Vücut Akıllı Ölçekli Withings

“Bu ölçeğin bir Gebelik Modu bile var, annelerin hamilelikte kilo alımını kolayca ve doğru bir şekilde izleyebilmesi için.”

Spor severler için en iyisi : Best Buy’dan Garmin Index Smart Scale

“Bu ölçek, vücut ağırlığı, BMI, vücut yağları, kemik kütlesi ve kas kütlesi dahil önemli ölçümlerinizin üstünde kalmanıza yardımcı olabilir, böylece fitness hedeflerinize ulaşma motivasyonunuzu koruyabilirsiniz.”

En Çok Tıklananlar

Genel olarak En İyi: Eufy BodySense Akıllı Ölçek

Eufy BodySense Smart Scale

Amazon’un İzniyle

Amazon’dan Satın Al Hedefinden Satın Al

Dört yüksek hassasiyete sahip sensör ile, zarif Eufy BodySense Akıllı Ölçek, vücut yağ yüzdesi, ağırlık, BMI, kemik kütlesi ve kas kütlesi dahil 12 farklı ölçümü doğru şekilde izler. 16 kullanıcıya kadar destekleyebilir ve aile üyeleri arasında farklılık gösterir.

Apple Health, Fitbit ve Google Fit ile kolayca senkronize edebilirsiniz, böylece zaman içindeki ilerlemenizi ve sağlık eğilimlerinizi izleyebilirsiniz. Ekran aydınlanır, okunması kolaydır ve net ve hızlı ölçümler sağlar. Genel olarak, makul bir fiyat için bir ton işlevselliğe sahip kapsamlı, güvenilir bir akıllı ölçek.

En İyi Bütçe: Renpho Smart Scale

Renpho

Amazon

Amazon’dan satın alın

Akıllı bir ölçeğin yararları konusunda tam olarak ikna olmadınız, ancak yine de denemek istiyorsanız, Renpho Akıllı Ölçek, giriş seviyesi mükemmel bir üründür. Tonlarca işlevsellik, harika özellikler ile doludur ve bu kadar ucuz bir akıllı ölçek için şaşırtıcı derecede kesindir. Ağırlık, BMI ve vücut yağ yüzdesi de dahil olmak üzere 13 ölçümleri takip etmek için kullanabilirsiniz.

En İyi Bütçe Sıralaması: Fitindex Smart Scale

Amazon’dan satın alın

Makul fiyat etiketine rağmen, bu Fitindex Akıllı Ölçek serin ve kullanışlı özelliklerle doludur. Vücut yağını, su ağırlığını, BMI’yi ve kas kütlesini içeren 11 farklı vücut kompozisyonunu ölçer ve Google Fit, Apple Health ve Fitbit gibi fitness uygulamalarıyla senkronize edilebilir. Kullanıcıların uygulamayı kendi cihazlarına indirmeleri gerekir ve vücut ölçümlerini özel olarak ölçebilirler.

Fitbit ile en iyisi: Fitbit Aria 2 Wi-Fi Smart Scale

Amazon’da Satın Alın Satın Al Banyo ve Ötesi Satın Al Best Buy

Fitbit izleyicinize yararlı bir yardımcı arıyorsanız, bu ölçek onunla iyi bir şekilde eşleşir ve motive olmanıza yardımcı olabilir. Kilonuzu, vücut yağınızı izleyebilir ve ilerlemenizi görüntülemek için okunması kolay grafikler elde edebilirsiniz. Diğer akıllı ölçeklerden daha pahalıdır, ancak kullanıcılar Wi-Fi aracılığıyla ölçeğin özellikleri, doğruluğu ve bilgisayarınıza, Fitbit’e ve diğer mobil cihazlara bağlanma yeteneğine değdiğini söylüyor.

Vücut Yağını Ölçmede En İyisi: Kaçınılmaz Vücut Analiz Cihazı Akıllı Ölçeği

Amazon’dan satın alın

Kilonuzu, su ağırlığını, vücut yağ yüzdesini, kas kütle yüzdesini, BMI, kemik kütlesini, bazal metabolizma hızını (BMR) ve visseral yağ seviyelerini bu son derece hassas akıllı ölçekle takip edin. Gelişmiş işlevselliğine rağmen kullanımı ve kurulumu kolaydır.

10 adede kadar kişi kullanabilir ve kullanıcı profilinizi ayarladıktan sonra, ölçek sizi otomatik olarak tanıyacaktır. Herhangi bir sorunuz varsa veya kullanmakta zorlanıyorsanız, ABD merkezli müşteri destekleri haftanın yedi günü mevcuttur.

Kilo Verme Motivasyonu için En İyi: Büyük Mallar Bluetooth Smart Scale

Amazon’dan satın alın

Kilo verme hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmak için biraz cesaretlendirmeye ve hesap verebilirliğe mi ihtiyacınız var? Greater Goods’tan gelen bu Bluetooth akıllı ölçeği, FitBit, Google Fit, Apple Health ve diğer popüler fitness uygulamaları ile eşitleniyor, ancak aynı zamanda biraz kilo atma çabalarınızda size yardımcı olması için hedef odaklı, kullanıcı dostu bir uygulama da sunuyor. Hedefinize ne kadar yakın olduğunuzu izler ve ne sıklıkta tartıştığınızı gösterir, böylece ilerlemenizi bir bakışta görebilirsiniz.

Bazı kullanıcılar Bluetooth bağlantısıyla ilgili sorunları bildirir, ancak tartıştığınızda bağlantı kuramazsanız, büyük ekran hala sonuçlarınızı gösterir ve daha sonra bunları uygulamanız veya izleyicinizle senkronize etmek üzere saklar. Hakemler, “büyük destekli harika bir ürün” ve “iyi tasarlanmış ve kullanımı kolay” olarak adlandırıyorlar. Tasarım her zaman bir ölçek için bir öncelik olmasa da, bu şık, modern görünümlü, kesinlikle çekici bir özellik olacaktır. banyo.

Wi-Fi ile En İyi: Withings Nokia Body Smart Scale

Amazon’dan satın alın

Kullanımı kolay, ancak aynı zamanda oldukça işlevsel olan bu akıllı ölçek, ağırlık ölçeği ve tam ölçek ekranında görüntülenen BMI verileriyle anında geri bildirim sağlar. Ayrıca otomatik olarak ücretsiz uygulamaya, diğer uygulamalara veya Wi-Fi veya Bluetooth üzerinden izleme cihazlarına senkronize olur; böylece zaman içindeki ilerlemenizi izleyebilirsiniz. Sağlık hedeflerinize ulaşmak için motive olmak için, bir ağırlık hedefi belirlemek ve yerleşik beslenme izleme özelliğini kullanarak kalorilerinizi izlemek için uygulamayı kullanabilirsiniz.

Sadece vücut ağırlığındaki dalgalanmalar hakkında değil, genel eğilimler hakkında geri bildirim alırsınız, böylece bir ağırlık platosuna çarptığınızda veya bir ya da iki kilo alırsanız kendinizi kötü hissetmezsiniz. Aileler için idealdir, sekize kadar kullanıcı otomatik olarak tanınır ve her bireyin istatistikleri kendi profilleriyle senkronize edilir.

Bu ölçeğin bir Gebelik Modu bile vardır, böylece annelerin beklemesi, hamilelik kilo alımını kolayca ve doğru bir şekilde izleyebilir. Kullanıcılar ayrıca, tartığınızda gördüğünüz ekranı özelleştirebilmeyi de seviyorlar.

Spor severler için en iyisi: Garmin Index Smart Scale

Garmin Index Akıllı Ölçek

Best Buy’ın İzniyle

En İyi Satın Al

Tüm fitness ve sağlık hedeflerinizi takip etmeyi seviyor musunuz? Bu Garmin Index Smart Scale, vücut ağırlığı, BMI, vücut yağları, kemik kütlesi ve kas kütlesi dahil önemli ölçümlerinizin üstünde kalmanıza yardımcı olabilir, böylece fitness hedeflerinize ulaşma motivasyonunuzu koruyabilirsiniz. Ölçek, kişiselleştirilmiş kullanıcı profilleri ile performanslarını izlemek için onu kullanabilecek en fazla 16 farklı kullanıcı belirleyebilir.

Kolay izleme için verileri doğrudan Garmin Connect uygulamasına yükler, ancak Google Fit veya MyFitnessPal gibi diğer fitness uygulamalarıyla da kullanılabilir. Bazı gözden geçirenlerin kurulumla ilgili sorunları vardı, ancak bir kez çalışmaya başladıklarında kullanıcılar, “son derece iyi çalışıyor” ve “ciddi atlet için birinci sınıf bir ölçek” olduğunu söylüyorlar.

Bizim süreç

Yazarlarımız, piyasadaki en popüler akıllı ölçekleri araştırmak için 10 saat harcadı. Son tavsiyelerini yapmadan önce, toplamda 18 farklı ölçek, 12 farklı marka ve üreticiden seçenekler sundu ve 510’dan fazla kullanıcı incelemesi okudu (hem olumlu hem de olumsuz). Tüm bu araştırmalar güvenebileceğiniz öneriler sunar.

    İlginizi Çekebilir

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir