1. Ana Sayfa
  2. Yoga Kitaplar ve Videolar
  3. Çevrimiçi Yoga Videoları için En İyi Siteler
Trendlerdeki Yazı

Çevrimiçi Yoga Videoları için En İyi Siteler

Yoga videosu

Pek çok insan, sınıfa gitmenin uygun olmadığı durumlarda evde yoga yapma seçeneğinden hoşlanır. Ancak harika bir yoga DVD’si bile tekrarlanan görüntülemelerden sonra sıkıcı hissetmeye başlayabilir, bu da matınızı ve basma oyununuzu yayma motivasyonunun eksikliğine yol açar. Yoga videolarınızı çevrimiçi duruma getirmek, seçeneklerinizi önemli ölçüde genişletebilir ve istediğiniz zaman şeyleri değiştirmenize olanak tanır. Çevrimiçi yoga videoları için en iyi kaynaklar, tekliflerini düzenli olarak günceller ve hatta bazıları kendi oturma odanızdaki bir stüdyo dersine yaklaşmanıza olanak tanıyan canlı dersler yayınlar. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, en geniş tekliflere sahip siteler aylık bir abonelik ücretine sahip olma eğilimindedir, ancak bütçe düşüncesinde de bazı ücretsiz seçenekler vardır.

1

YogaGlo

Yoga video
Jamie Grill / Tetra Resimleri / Getty Images

YogaGlo, şirketin Santa Monica yoga stüdyosunda canlı olarak bantlanmış 1.000’in üzerinde yoga sınıfı sunar ve her zaman yeni sınıflar eklenir. Buradaki büyük çekiliş, atölye / festival devresinin birkaç dayanağı dahil olmak üzere, kadrodaki mükemmel öğretmenler. Diğerlerinin yanı sıra Elena Brower, Kathryn Budig, Noah Maze, Christina Sell ve Seane Corn’dan sınıfları kontrol edebilirsiniz. Sınıflar, mükemmel uyumu bulmanıza yardımcı olmak için süre, stil ve seviyeye göre de düzenlenir. Canlı bir sınıfa katılmak için bir sonraki en iyi şey.

Ücretler: 15 günlük ücretsiz deneme süresiyle sınırsız programlama için aylık

2

YogaVibes

Genç kadın vinyasa yoga uygulamak
Oana Szekely / Getty Images

YogaVibes çevrimiçi yoga videoları gerçek yoga stüdyolarında çekilir ve Ana Forrest, Dana Flynn, Faith Hunter ve Sadie Nardini gibi tanınmış öğretmenlerden vinyasa tarzı yoga ve Kino MacGregor ile tam bir birincil Ashtanga seansı sunan çeşitli sınıflar sunar. Exhale yoga stüdyosu ve Wanderlust Festivali ile ortaklık kurarak, YogaVibes içeriğini taze ve zamanında tutar. Stil, uzunluk, zorluk, anatomik odak veya öğretmen temelli sınıfları seçebilirsiniz.

Ücretler: 15 günlük ücretsiz deneme süresiyle aylık veya yıllık

3

Yogiler Anonim

Ters savaşçı kadınlar yoga dersinde poz veriyor
Thomas Barwick / Getty Images

Yogis Anonymous, Santa Monica’da hem canlı hem de canlı olarak izlenen video derslerinin bulunduğu ve seçilebilecek 1000’den fazla sınıfa ait derin bir arşive yol açan bir stüdyoya sahip. Sınıfları, uzunluklarına göre (daha kısa öğreticilerle 30 ila 90 dakika), seviyeye veya öğretmene göre seçebilirsiniz. Görev listesindeki Los Angeles yoga dünyasından tanıdığınız bazı isimleri sıradan öğretmenler olarak göreceksiniz, ayrıca tanınmış ziyaretçi öğretmenler tarafından yapılan birkaç atölye çalışmasını da bulacaksınız.

Ücretler: Aylık, 15 günlük ücretsiz deneme süresiyle

4

Yoga İndir

Germe ve Esneklik
Getty

Yoga Download, aylık olarak sınırsız bir akış aboneliğine sahiptir, ancak site ayrıca dersleri tek tek satın almanıza izin verir. Fiyatlar videoyu yayınlamayı (Yoga İndirme sitesinde bir kez görüntülemek) veya bilgisayarınıza indirmeyi seçmenize bağlı olarak değişir, böylece istediğiniz zaman izleyebilirsin. Bazı videolar Yoga Download tarafından üretilir ve bazıları bireysel öğretmenlerle ortaklıklar aracılığıyla sunulur. Videolara ek olarak, eğer bu formatı tercih ederseniz sadece ses için seçenekler de vardır. Ortam ve yeni çağ müzik indirmeleri de bu sitede mevcuttur.

Ücretler: Aylık veya bireysel olarak sınıfları satın alın

5

Kirli Yoga

Anne ve çocuk, pratik yapıyor, yoga, ve, oynama
Tim Kitchen / Getty Images

Kirli Yoga, uzunluğu beş ila 40 dakika arasında değişen çevrimiçi sınıflar sunar. Haftalık olarak güncellenen oturumların tümü, Crunch Gyms’in eski yoga direktörü kurucu ortağı Jess Gronholm tarafından verilmektedir. Daha fazla insanın daha rahat ve daha az dokunaklı olması durumunda yoga yapacağı fikrine dayanarak, Dirty Yoga’nın imza stili basit ve doğrudandır.

Ücretler: Aylık, tanıtım amaçlı düşük ücretli “Bir hafta boyunca deneyin” seçeneği ile

6

Ekhart Yoga

Asyalı kadın oturma odasında yoga uygulamak
Shestock / Getty Images

Ekhart Yoga Avrupalı bir bükülme ile yoga. Hollandalı yoga öğretmeni Esther Ekhart, eğitici videolarını YouTube’da yayınlayarak başladı ve şimdi Ekhart Yoga’da 750’den fazla video sunuyor. Videolar Anusara, Ashtanga, Vinyasa ve Yin gibi stillerde 10 dakikadan 60 dakikaya kadar değişebilir. Ekhart’a ek olarak, dikkate değer öğretmenler David Lurey, Sandra Carson ve Andrew Wrenn’dir. Yeni başlayanlar ve akış sınıfları için birçok teklifin yanı sıra, kol terazileri ve amut dahil olmak üzere daha ileri seviyedeki öğrenciler için harika konular bulacaksınız.

Ücretler: Aylık veya yıllık, sitede örneklemek için 30 bedava video

7

Gaia

Oturma odasında yoga video yapıyor karışık ırk kadın
JGI / Jamie Grill / Getty Images

Gaia, Gaiam’ın yoga uygulama serilerinin yanı sıra Pilates, fitness, sağlık ve maneviyat ile ilgili diğer videoların bulunduğu kapsamlı video kataloğunun çevrimiçi bir deposudur. Yaptığınız her Rodney Yee videosuna erişiminiz olması gerekiyorsa, bu sizin için bir yer.

Ücretler: Aylık, 3 aylık veya yıllık planlar, düşük ücretli ilk ayda

8

Udemy

Yoga egzersizleri yapıyor iki kadın
Da-kuk / Getty Images

Udemy, yoga da dahil olmak üzere çeşitli konularda video kursları sunan bir sitedir. En popüler yoga tekliflerinden bazıları, Sadie Nardini ve Kino MacGregor gibi popüler öğretmenler tarafından yapılan çok oturumlu kurslardır.

Ücretler: Her kurs için ücret

9

Bugün Yoga

Siyah kadın germe ve mp3 çalar dinlemek
Jose Luis Pelaez Inc / Getty Images

Yoga Günümüzde, aylık ücretinizin bir parçası olarak yayınlayabileceğiniz 200 saatin üzerinde ders vardır. Tüm videolar, yalnızca kendi eğitmenleri kullanılarak Yoga Bugün için hazırlandı.

Ücretler: 14 günlük ücretsiz deneme süresiyle aylık veya yıllık

10

Youtube

Yoga Ceset Pose
PhotoAlto Ajans RF Koleksiyonları / John Dowland / Getty Images

En yeni viral yoga mizah videolarını bulabileceğiniz yer YouTube, aynı zamanda bir ton yoga pratik videosu da var. Buradaki zorluk, sunulan kitlelerin güvenilir videolarını belirlemede yatmaktadır. Err, birçoğu YouTube kanallarını tahsis etmiş büyük isimdeki öğretmenlere sadık kalarak dikkatli olun. Sadie Nardini ve Tara Stiles bu formatı benimseyen ilk iki kişiydiler. Yoga Journal’ın kanalı da güvenilir bir kaynaktır.


Yorum Yap

    Yorum Yap