1. Anasayfa
  2. Yoga Kitaplar ve Videolar

Streaming Sınıfları için YogaDownload'e Katılma

Streaming Sınıfları için YogaDownload'e Katılma
0

Yoga pratiğinizi geliştirmenin ve çevrimiçi bir seçenek kullanmayı merak etmenin bir yolunu mu arıyorsunuz? YogaDownload popüler bir video ve ses yoga sınıfı sağlayıcısıdır. Aylık bir abonelikle, videoları çevrimiçi olarak yayınlayabilir veya istediğiniz cihazınıza indirebilirsiniz. Ayrıca, aylık bir plan yapmaya hazır değilseniz, bireysel olarak ders satın alma seçeneği de bulunmaktadır.

Bir dizi abonelik seçeneği ve çok çeşitli sınıfları olan bu site, evdeki çalışmalarınız için gerçek bir varlık olabilir. Müzik severler, sunulan çok çeşitli yoga melodilerini de mutlaka kontrol etmelidir.

Makalede Neler Var?

YogaDownload’ta Mevcut Sınıflar

Dört farklı yoga deneyim seviyesindeki 40’tan fazla stildeki sınıflarla, bu sitedeki herkes için gerçekten bir şeyler var. Stiller arasında Vinyasa, Hatha, Kundalini, Forrest (Ana Forrest’in kurucusu olan birçok yoğunluğu içeren), Ashtanga, Iyengar, Güç, Jivamukti, Restoratif ve Yin’in yanı sıra bazı Pilates, Barre ve çocuk sınıfları da bulunmaktadır.

Videoları, yoğunluk ve süre düzeyine göre de seçebilirsiniz (5 – 80 dakika arası). İsterseniz ses sınıfları da mevcuttur. Ses sınıflarının birçoğunu takip etmenize yardımcı olmak için basılabilir poz rehberleri eşlik eder, ancak başka bir görsel talimat olmadığından, bu sınıflar yoga duruşlarına aşina olanlara en uygun olanlardır.

Öğretmen kadrosu, diğer bazı web sitelerinde bulunan tanınabilir isimlerden yoksun olsa da, genel eğitim kalitesi mükemmeldir. Pozlar iyi açıklanmıştır ve sıralama yaratıcıdır. Orta seviye bir sınıfta, biraz dayaktan geçenler de dahil olmak üzere çok çeşitli pozlar elde edersiniz. Yoga Download 10 yıldan fazla süredir online video oyundaydı, bu yüzden arka katalogları derin. Ayrıca düzenli olarak sınıflar eklemeye devam ederler, böylece her zaman yeni bir seçim olacaktır.

Maliyeti Nedir?

Üyeliğiniz olmadan ücretsiz olarak ders alabileceğiniz 100’den fazla ders mevcuttur, bu satın almadan önce denemek için harika bir yoldur. Bireysel sınıfların bir defalık alımları, uzunluğuna bağlı olarak, yine bir abonelik taahhüdü olmadan genellikle 10 doların altındadır.

Bir abonelik planı, ayda birkaç dersten fazlasını kullanacaksanız anlamlıdır. Tüm abonelikleri sınırsız akış içerir, dört indirme işlemi için fiyat katmanları veya sınırsız indirme işlemi içerir. Bu seçeneklerin her ikisi de ayda 20 ABD dolarının altında ve üç ay veya bir yıl boyunca ödeme için fiyat kesintileri var. 1 $ ‘lık 2 haftalık tanıtım teklifinde bulundular. Güncel fiyat bilgileri Yoga İndirme Abonelik Teklifleri sayfasında bulunabilir.

Müziği hisset

Ölçekleri yarışmada YogaDownload’un lehine çevirebilecek bir faktör de aboneliği ile sunulan müzik kütüphaneleridir. Sanatçılar, Jai Uttal, Krishna Das, Wade Imre Morissette ve Sean Johnson gibi kirtan yıldızlarının yanı sıra, diğerleri arasında DJ Drez ve MC Yogi gibi festivallerin favorileridir. Yeni yaş / yoga müziğiyle ilgileniyorsanız, burada çok geniş bir seçim var.

    İlginizi Çekebilir

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir