1. Ana Sayfa
  2. Yoga Kitaplar ve Videolar
  3. Tara Stiles App İnceleme ile FitStar Yoga

Tara Stiles App İnceleme ile FitStar Yoga

Tara Stiles ile FitStar Yoga

FitStar Yoga, popüler FitStar kişisel antrenman uygulamasının arkasındaki milletten bir yoga uygulamasıdır. Yoga yinelemesi, Strala Yoga’nın kurucusu Tara Stiles’ın talimatlarını içeriyor. Bu uygulama çeşitli nedenlerle kalabalıktan sıyrılıyor. En dikkat çeken, uygulamanın sizin için kişiselleştirilmiş bir oturum oluşturma yeteneğidir, ancak önceden var olan rutinleri seçme seçeneği de vardır. Diğer yenilik ise, uygulamanın çevrimiçi sosyal ağ sitelerine tamamen entegre olmasıdır.

Başlamak

FitStar Yoga’nın ilk indirilmesi ücretsizdir ancak hızlı bir şekilde, ayda 7,99 $ veya bir yıl için 39,99 $ olan premium seviyeye yükseltmediğiniz sürece uygulamanın özelliklerinin küçük bir kısmına erişebiliyorsunuz.

Uygulamaya giriş yaptıktan sonra (gizlilik konusunda endişeliyseniz, Hizmet Şartlarını dikkatlice okumanızı öneririm, ancak Facebook aracılığıyla yapabilirsiniz), yoga deneyimi seviyenizi seçmeniz istenir: başlangıç, orta, ileri, veya uzman. Daha sonra, doğru deneyim seviyesini seçtiyseniz, ölçmek için 20 dakikalık bir tanıtım dizisine yönlendirilirsiniz. (O zaman yogaya başlayamazsan bunu erteleyebilirsin.) İleri düzeyde bir uygulama seçtim ve yoğunluğun oldukça yoğun olduğunu gördüm. Bu tanıtım oturumu, özelleştirilmiş yoga sınıflarının nasıl olacağına dair iyi bir fikir sunuyor ve bu tür bir teknolojide önceki denemelere göre belirgin bir gelişme gösterdi. Seans boyunca, belirli pozların çok zor mu, çok kolay mı, yoksa sadece haklı mı olduğunu belirtmek için fırsatlar vardır, ancak antrenman sonunda seçilen pozları gözden geçirme şansını yakaladığınız için bu ipuçlarını kaçırırsanız endişelenmeyin. Bu ilk değerlendirmeden sonra, uygulamanın premium seviye sürümüne atılmak isteyip istemediğinize karar vermenin zamanı geldi.

Nasıl çalışır

FitStar Yoga’da iki tür seans vardır: Kişiselleştirilmiş ve Serbest Stil. Kişiselleştirilmiş antrenmanlar, önceki seanslarınızdaki zorlu pozları nasıl derecelendirdiğiniz de dahil olmak üzere uygulama seviyenizi hesaba katar. Aylık artırılacak olan Freestyle dizileri önceden ayarlandı (herkes için aynı), kalça, çekirdek, denge ve yatmadan önce popüler temalara odaklanır.

Temel (ücretsiz) seviyede, haftada sadece 20 dakikalık kişiselleştirilmiş bir yoga seansı ve ayrıca istediğiniz bir Freestyle seansına erişebilirsiniz. Premium düzeyde, her şeye sınırsız erişimin yanı sıra programınıza ve ihtiyaçlarınıza uygun süreyi ve yoğunluğu değiştirerek Kişiselleştirilmiş oturumlarınızı kişiselleştirme becerisine sahip olursunuz. Kişiselleştirilmiş oturumlar, önceki derslere verdiğiniz cevaba göre sizin için sıralanır.

Topluluk

FitStar Yoga uygulaması, motivasyon ve tavsiye için kullanıcı topluluğuyla bağlantı kurmak için birçok fırsat sunar. Yoga yaparken veya herkesin Fitbit, MyFitnessPal veya Jawbone tarafından UP gibi fitness takip teknolojilerine güncel kalmasını sağlamak için uygulamayı Facebook ve Twitter’daki mevcut sosyal medya hesaplarınıza bağlayabilirsiniz. En önemlisi de, kolayca paylaşımdan vazgeçebilirsiniz. Eğer böyle bir şeyle motive olursanız, oturumlar tamamlandığında verilen iç rozetler sistemi vardır. Uygulamayı, size egzersiz yapmayı hatırlatması ve isterseniz arkadaşlarınızın etkinlikleri hakkında uyarması için de ayarlayabilirsiniz.

Anladın mı?

FitStar Yoga, Wii Fit Yoga’nın 2008’de tanıtılmasından bu yana bazılarımızın hayalini kurduğu kişiselleştirilmiş ev içi sanal yoga öğretmeni türünün gerçekleştirilmesidir. Kesinlikle denedim türünün en entegre, kesintisiz bir uygulama. Evde yoga yapmak isteyenlere, özellikle de en azından küçük bir yoga deneyimine sahip olanlar için gerçek bir nimet olabilir. Başlangıç seviyesindeki sekansları göremedim, ama genellikle mutlak başlangıç için gerekli olan bir öğretmenle daha fazla zaman geçirmişim gibi hissediyorum. Ancak, bu uygulama kesinlikle mevcut herhangi bir yoga rutini artırabilir. Sosyal / motivasyonel yönler benim için çok önemli değil, ancak onları isteyen insanlar için oradalar. Benim tavsiyem uygulamayı indirmek ve ilk oturumu denemektir. Ne bekleyeceğiniz konusunda size oldukça iyi bir fikir verecektir. Ondan sonra hala çit üzerindeyseniz, her zaman temel sürümde kalabilir ve eğer yararlı bulursanız yükseltebilirsiniz.


Yorum Yap

    Yorum Yap