Yoga Kitaplar ve Videolar

Yoga, egzersiz yapmanın, dengeyi geliştirmenin ve vücudunuzu güçlendirmenin harika bir yoludur. Uygulamaya evde en iyi kitaplar, videolar ve uygulamalar ile devam edebilirsiniz.

Yoga Kitaplar ve Videolar

Tara Stiles App İnceleme ile FitStar Yoga

18 Mar, 2019 375

FitStar Yoga, popüler FitStar kişisel antrenman uygulamasının arkasındaki milletten bir yoga uygulamasıdır. Yoga yinelemesi, Strala Yoga'nın kurucusu Tara Stiles'ın talimatlarını içeriyor. Bu uygulama çeşitli nedenlerle kalabalıktan sıyrılıyor. En dikkat çeken, uygulamanın sizin için kişiselleştirilmiş bir oturum oluşturma yeteneğidir, ancak önceden var olan rutinleri seçme seçeneği de vardır. Diğer yenilik ise, uygulamanın çevrimiçi sosyal ağ sitelerine tamamen entegre olmasıdır.

Yoga Kitaplar ve Videolar

Tony Horton Review tarafından P90X Yoga

17 Mar, 2019 320

P90X, eğitmen Tony Horton tarafından geliştirilen bir ev egzersiz sistemidir. Her biri farklı bir egzersiz türüne ayrılmış 12 DVD seti olarak geliyor. Alternatif olarak, bu videoları talep üzerine yayınlayabilirsiniz. Fikir, çalışmanın en etkili yolunun düzenli olarak çeşitli aktiviteler yapmaktır. Bu şekilde vücudunuz daha güçlü ve belirli bir antrenmana daha alışkın hale geldikçe bir platoya vurma olasılığınız azalır. Ayrıca sıkılma ihtimalin daha az.

Yoga Kitaplar ve Videolar

2019 yılının En İyi 10 Yoga Kitabı

17 Mar, 2019 505

Her yoga severin en sevdiği kitapları vardır. En sevdiğimiz konu hakkında bizi bilgilendiren, ilham veren ve eğiten onlar. Herhangi bir yoga uzmanına danışın, farklı bir seçim elde edersiniz.

Yoga Kitaplar ve Videolar

YogaGlo Online Yoga Videolar İnceleme

17 Mar, 2019 353

Akış veya indirme için yoga videoları sunan birçok web sitesi var, ancak hepsi bunu takip ediyor. YogaGlo'nun öğretmen kadrosu ve düzenli güncellemeler konusundaki taahhüdü benzersizdir. Canlı sınıfları kaydetme kavramına öncülük ettiler (ve kısaca patentlediler) ve beş yıl içinde abonelik fiyatlarını artırmadılar.

Yoga Kitaplar ve Videolar

Streaming Sınıfları için YogaDownload'e Katılma

16 Mar, 2019 341

Yoga pratiğinizi geliştirmenin ve çevrimiçi bir seçenek kullanmayı merak etmenin bir yolunu mu arıyorsunuz? YogaDownload popüler bir video ve ses yoga sınıfı sağlayıcısıdır. Aylık bir abonelikle, videoları çevrimiçi olarak yayınlayabilir veya istediğiniz cihazınıza indirebilirsiniz. Ayrıca, aylık bir plan yapmaya hazır değilseniz, bireysel olarak ders satın alma seçeneği de bulunmaktadır.

Yoga Kitaplar ve Videolar

Kilo Kaybı Dönüşümleri için DDP Yoga'yı Düşünün

16 Mar, 2019 376

Eski paraşütçü Arthur Boorman, ilham verici bir yoga dönüşüm videosu yayınladığında, DDP Yoga popüler hale geldi. 2012'de viral hale geldi ve birkaç yılda bir başka internet şöhret turu için yeniden yüzeye çıktı. Beş dakikalık klip YouTube ve DDP Yoga sitesinde mevcuttur. Boorman aşırı kilolu ve yardımsız yürüyemiyordu. Sağlığını sadece DDP Yoga sistemini kullanarak çevirdi.

Yoga Kitaplar ve Videolar

Çevrimiçi Yoga Videoları için En İyi Siteler

16 Mar, 2019 918

Pek çok insan, sınıfa gitmenin uygun olmadığı durumlarda evde yoga yapma seçeneğinden hoşlanır. Ancak harika bir yoga DVD'si bile tekrarlanan görüntülemelerden sonra sıkıcı hissetmeye başlayabilir, bu da matınızı ve basma oyununuzu yayma motivasyonunun eksikliğine yol açar. Yoga videolarınızı çevrimiçi duruma getirmek, seçeneklerinizi önemli ölçüde genişletebilir ve istediğiniz zaman şeyleri değiştirmenize olanak tanır. Çevrimiçi yoga videoları için en iyi kaynaklar, tekliflerini düzenli olarak günceller ve hatta bazıları kendi oturma odanızdaki bir stüdyo dersine yaklaşmanıza olanak tanıyan canlı dersler yayınlar. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, en geniş tekliflere sahip siteler aylık bir abonelik ücretine sahip olma eğilimindedir, ancak bütçe düşüncesinde de bazı ücretsiz seçenekler vardır.