Pilates Ekipmanları ve Konfeksiyon

Pilates’e bağlı mısın? Temel ve yardımcı ekipman, kitap ve hazır giyim stoklarını doldurarak rutinin evinizde kalmasını sağlayın.

Pilates Ekipmanları ve Konfeksiyon

Pilates Ekipmanları İçin Doğru Terimler

5 Şub, 2020 355

Her egzersiz sistemi arka kapı kültürüne sahiptir, içeriden öğrenenler bunları bir topluluk olarak birleştirir ve bilir. Pilates terimleri ve isimlendirilmesi, "bildiği" kişiler arasında bu kadar sosyal bir terimdir. Pilates "makinesi" terimini kullandığınızda bir göz atar veya geniş gözlü bir ifade alırsanız, nedenini bileceksiniz. Pilates stüdyosunda "makine" teriminin kullanımı, yeni başlayanlar için yeni başlayanlar durumunu gösteren bir Pilates sahte pas olarak sınıflandırılmıştır.

Pilates Ekipmanları ve Konfeksiyon

Pilates ve Yoga Pantolon Nasıl Seçilir

18 Mar, 2019 293

Kadınlar için egzersiz kıyafetleri söz konusu olduğunda, Pilates ve yoga pantolonları (aslında aynı olan) büyük bir zorluk olabilir. Forma uygun pantolonlar, sizin ve / veya öğretmeninizin vücudunuzun ne yaptığını görebilmesi için en iyisidir. Ancak bu, hem iyi görünen hem de rahat hissettiren bir stil bulma talebinizi ortaya koyuyor. Hangi pantolonun "en iyi" olduğuna karar verme kriterleri, kişiden kişiye geniş ölçüde değişecektir, ancak burada, hangilerini seçerken göz önünde bulundurmanız gereken birkaç kategori Denemek isteyebileceğiniz birkaç marka ile sizin için en iyi şekilde çalışacaktır.

Pilates Ekipmanları ve Konfeksiyon

Pilates Ringini Seçmeden ve Satın Almadan Önce

17 Mar, 2019 306

Sihirli daire, uygulayıcıların merkezlerini bulmalarına yardımcı olacak kurucu Joseph Pilates tarafından oluşturulan bir Pilates aracı. Ayrıca bir fitness çemberi, egzersiz çemberi ve spor çemberi olarak da adlandırılır, ancak "sihirli çember" hala Pilates'te tercih edilen isimdir. Joseph Pilates'in ilk sihirli daireyi fıçı halkasından yaptığı söylenir.

Pilates Ekipmanları ve Konfeksiyon

Klasik Pilates Reformuna Genel Bakış

17 Mar, 2019 364

Reformcu, Joseph Pilates tarafından tasarlanan en popüler Pilates cihazıdır. Bir çerçeve içindeki raylar boyunca ileri geri hareket eden bir vagondan oluşur. Direnç, egzersizcinin vücut ağırlığından ve Pilates gizli sosundan (hem taşıyıcıya hem de platforma bağlı bir dizi yay) sağlanır.

Pilates Ekipmanları ve Konfeksiyon

Ücretsiz Pilates Egzersiz Videoları Çevrimiçi

17 Mar, 2019 420

Hemen hemen çevrimiçi olarak aradığınız Pilates mat egzersizi için resimlerle ilgili ayrıntılı talimatları bulabilirsiniz. Yazılı talimatlar, onları inceleyerek zaman ayırıp kendi hızınızda pratik yapabilmeniz için birçok avantaj sunar. Ayrıca, sık sık video klipte bulduğunuzdan daha fazla derinlik sunarlar. Bununla birlikte, güzelce gerçekleştirilen bir harekete tanık olmak, bir alıştırma hakkında yararlı bilgiler sağlayabilir.

Pilates Ekipmanları ve Konfeksiyon

2019'un En İyi 7 Pilates Reformu

16 Mar, 2019 312

Önce En İyi Görünüş Genel Olarak: Amazon'daki Stamina AeroPilates "Bu Amazon en çok satan reformcu, düzgün hareket ve stüdyo kalitesini öven kullanıcılar tarafından seviliyor." En İyi Bütçe: Amazon'daki Beverly Hills Yüce Tonlama Kulesi "Pilates meraklılarının bankayı bozmadan ev konforundan her türlü esneme, egzersiz ve rutini yapmalarını sağlar." İkincisi, En İyi Bütçe: Amazon'daki Stamina AeroPilates 700 Premier "Sektördeki en iyi markadan geliyor, ancak cüzdanına daha az çarpıyor." Küçük Alanlar için En İyisi: Amazon'daki Pilates Power Gym 'Pro' Mini Reformcu "Uygun fiyatlı, bu seçenek ayrıca jantlar, üç eğim seviyesi ve 48 direnç ayarı sunuyor." En İyi Stüdyo Seviyesi: Amazon'daki Dengelenmiş Body Studio Reformu “Meraklılar, beş reformcuyu ve sekiz kule yayını ve ayrıca 39 yaylanma noktasını sevecekler.” En İyi Gelişmiş: Walmart'taki Bayou Fitness Total Trainer Home Gym "Yeniden tasarlanmış bir Pro AB Çatlama Askısı, ayak çubuğu, omuz pedleri, direnç bantları, çift bacaklı manşetler." Çok Yönlü: STOTT PILATES Amazon'daki MERRITHEW SPX Paketi "Yüksek kaliteli bir reformer, bir reformer kutusu, metal bir toplama direği, yastıklı bir platform genişletici, ekstra kalın bir yastık içerir."