1. Anasayfa
  2. Pilates Ekipmanları ve Konfeksiyon

2019'un En İyi 7 Pilates Reformu

2019'un En İyi 7 Pilates Reformu
0

Editörlerimiz bağımsız olarak en iyi ürünleri araştırır, test eder ve tavsiye eder; İnceleme sürecimizle ilgili daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz. Seçtiğimiz linklerden yaptığımız alışverişlerden komisyon alabiliriz.

Makalede Neler Var?

İlk bakış

Genel Olarak En İyisi: Amazon’daki Stamina AeroPilates

Bu Amazon en çok satan reformcu, düzgün hareketi ve stüdyo kalitesini öven kullanıcılar tarafından seviliyor.

En İyi Bütçe: Amazon’daki Beverly Hills Yüksek Tonlama Kulesi

Pilates meraklılarının, bankayı bozmadan ev konforunda her türlü gerginliği, egzersizi ve rutini yapmalarını sağlar.

İkincisi, En İyi Bütçe: Amazon’daki Stamina AeroPilates 700 Premier

Sektördeki en iyi markadan geliyor, ancak cüzdanına daha az çarptı.

Küçük Alanlar için En İyisi: Amazon’daki Pilates Power Gym ‘Pro’ Mini Reformu

“Makul fiyatlı, bu seçenek aynı zamanda tekerlekler, üç eğim seviyesi ve 48 direnç ayarı sunuyor.”

En İyi Stüdyo Seviyesi: Amazon’da Dengeli Vücut Stüdyosu Reformu

Meraklılar beş reformcu ve sekiz kule yayının yanı sıra 39 yay bağlantı noktasını da sevecekler .”

En İyi Gelişmiş: Bayou Fitness Toplam Eğitmeni Home Gym Walmart’ta

Yeniden tasarlanmış bir Pro AB Crunch Askı, ayak çubuğu, omuz pedleri, direnç bantları, çift bacak manşetleri .”

En Çok Yönlü: Amazon’daki STOTT PILATES MERRITHEW SPX Paketi

Yüksek kaliteli bir reformcu, bir reformcu kutusu, metal bir toplama direği, dolgulu bir platform genişletici, ekstra kalın bir yastık içerir.

En Çok Tıklananlar

Genel olarak En İyi: Stamina AeroPilates

stamina-reformer
Amazon’un İzniyle
Amazon’dan satın alın Walmart’tan satın alın

En iyi işlevsellik, uygun fiyat ve çok yönlülük içeren en iyi genel Pilates reformeri, Stamina AeroPilates Pro XP Home Pilates Reformer’dır. Bu Amazon en çok satan reformcu, Pro XP’nin yumuşak hareketini ve stüdyo kalitesini öven kullanıcılar tarafından seviliyor.

Stamina AeroPilates Pro XP, ayarlanabilir yay direnci ve ayarlanabilir bungee direnci gibi küçük farklar içeren 556 veya 557 modelinde gelir. Her iki model de uzun alüminyum korkuluklar, kardiyo ribauntları, ayarlanabilir ayak çubukları ve yüksek yoğunluklu köpük pedleri içerir. Bu makine akılda konfor ve hedefi olarak mükemmel işlevsellik ile tasarlanmıştır. Pro XP reformcuları Pilates stüdyosunun tüm esneme ve alıştırmalarını evde yapabiliyor: Makine özellikle ciddi pilates uygulayıcılarına yönelik. Dayanıklılık, bu reformcunun, kullanıcıların 100’den fazla egzersiz yapmasına izin verdiğini iddia ediyor.

En İyi Bütçe: Beverly Hills Spor Yüce Tonlama Kulesi, Pilates + Barre

Amazon’dan satın alın

Ev pilates reformcuları için alışverişe başladığınızda, dikkatli olmazsanız bütçenizi hızla aşabilirsiniz. Neyse ki, yüksek fiyat etiketi olmadan aynı Pilates aktivitesini yapmanıza yardımcı olacak bir dizi uygun fiyatlı reformcu seçeneği var. Pilates ve barre için Yüksek Tonlama Kulesi, kabiliyeti ve maliyeti nedeniyle bütçe bilinçli tüketiciler için en iyi seçeneklerden biridir.

Bu Amazon çok satanlar hafiftir ve tamamen monte edilmiş olarak gelir. Kullanıcılar, dayanıklı yapısını ve kullanım kolaylığını vurgulayarak, ürün için parlayan incelemelere sahiptir. Her ne kadar bu ucuz seçenek, paketin bir parçası olarak DVD’lerle birlikte gelse de, Yüksek Tonlama Kulesi için asıl çekiliş, Pilates meraklılarının bankayı bozmadan ev konforunda her türlü gerginlik, egzersiz ve rutini yapmalarını sağlamasıdır.

İkincisi, En İyi Bütçe: Stamina AeroPilates 700 Premier Reformer

Amazon’dan satın alın

Bütçeye uygun diğer Pilates reformcu, bir stand ve boyun yastığı içeren Stamina AeroPilates 700 Premier Reformer. Bu iyi bilinen ve popüler reformcu seçeneği, sektördeki en iyi markadan geliyor, ancak cüzdanına diğer reformcu seçeneklerinden daha küçük bir darbe geliyor. Bu daha uygun fiyatlı seçenek aynı zamanda fitness konusunda fikir sahibi olan Pilates kullanıcıları için ortak sorunları olan bir kardiyo toparlanma özelliğine de sahip. AeroPilates, bu reformcuya ait rahat el kayışlarını, ayarlanabilir yastığı ve geniş ayak çubuğunu konfor ve işlevsellik katan özelliklerden bazıları olarak vurgulamaktadır.

Küçük Alanlar İçin En İyi: Pilates Power Gym ‘Pro’ 3’lü Yükseklik Mini Reformu

Amazon’dan satın alın

Eviniz için bir Pilates reformcu satın almakla ilgileniyorsanız, bir spor salonu veya stüdyo olarak ayrılacak kadar odaya sahip olma ihtimaliniz yoktur. Bir ev ofisinde, küçük bir dairede veya telaşlı bir bitmiş bodrum katında olsun, kompakt bir Pilates reformcu genellikle en iyi bahis.

Pilates Power Gym, uzay bilincine sahip bir yaşam ortamındaki herkes için Pro 3 Yükseltme Mini Reform Egzersiz Sistemine sahiptir. Makine çoğu alana sığacak kadar küçüktür, ancak çok çeşitli kullanıcıları barındırabilir. 53 “x 16” ekipman parçası 6 metreye 4 inç uzunluğa sahip insanlara uyabilir ve 300 kilo ağırlığa sahip olabilir. Pilates Power Gym, mini reformörünün halen diğer 17 egzersiz makinesinin yerine geçtiğini ve tam boy bir spor salonu seçeneğinin tüm egzersizlerine ve hareketlerine izin verdiğini söylüyor.

Bu kompakt seçenek sadece makul fiyatlı değil, aynı zamanda başlamanıza yardımcı olacak üç DVD’nin yanı sıra jantlara, üç eğim seviyesine ve 48 direnç ayarına sahiptir.

En İyi Stüdyo Seviyesi: Kule ve Mat Sistemli Dengeli Vücut Stüdyosu Reformörü

Amazon’dan satın alın

Kendi yoga ve Pilates stüdyonuza başlıyorsanız ya da sadece ev jimnastik salonunuz için o stüdyonun kalitesine ihtiyacınız varsa, Balanced Body Studio Reformer gitmenin yolu. Bu profesyonel kalitede pilates reformer, çekici ve paspas sistemi ve revo ayar sistemi içermektedir.

Pilates meraklıları, beş reformcu ve sekiz kule yayının yanı sıra kuledeki 39 yay bağlantı noktasını da sevecekler. Bu yüksek kaliteli reformcu tahtadan yapılmıştır ve sağlam ve dayanıklı bir çelik kuleyle 18 inç yüksekliğinde durur. Revo sistemi, her kullanıcı için mükemmel pozisyonu bulmanızı sağlar.

En İyi Gelişmiş: Bayou Fitness Total Trainer Pilates Pro Reformcu Spor Salonu

Walmart’ta satın alın

Çok işlevli, yüksek kaliteli Bayou Fitness Total Trainer Pilates Pro Reform Ev Spor Salonu ile vücudunuzu güçlendirin ve zihinsel sağlığınızı iyileştirin. Bu Bayou Fitness Pilates reformeri, yeniden tasarlanmış Pro AB Crunch Kayışı, ayak çubuğu, omuz pedleri, direnç bantları, çift bacak kelepçeleri ve hatta bir de dahil başlamanıza yardımcı olacak temel eğitici Pilates videosu.

En yüksek oy alan Bayou Fitness Pilates reformcu, vücut ağırlığınızı direnç eğitimi için kullanır, böylece bir daha hiç serbest ağırlık kullanmanıza gerek kalmaz ve fitness yolculuğunuz için ihtiyacınız olan tüm ataşman ve aksesuarlarla birlikte gelir.

En Çok Yönlü: STOTT PILATES MERRITHEW At Home SPX Reform Paketinde

Amazon’dan satın alın Walmart’tan satın alın

STOTT PILATES MERRITHEW SPX reformer paketi, herhangi bir pilates aşığına evde mükemmel stüdyo alanı kurması için ihtiyaç duyduğu tüm donanımı verir. Bu pakette yüksek kaliteli bir reformcu, bir reformcu kutusu, metal bir toplama direği, dolgulu bir platform genişletici, ekstra kalın bir yastık, ayarlanabilir bir ayak çubuğu ve iki DVD bulunur. Güç, esneklik, esneklik – bu reformcu, kullanıcıların herhangi bir pilates rutini yapmalarını sağlar. İnsanlar bu reformcuya ait dört adet tam gerilimli yay ve bir adet yarı gerginlik yayı ile kendi optimum pilates rutinini yaratabilirler. STOTT’un reformcusu, çok yönlülüğü ve tutarlı konforu vurgulayarak sessiz, pürüzsüz ve sağlamdır.

    İlginizi Çekebilir

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir