1. Anasayfa
  2. Pilates Ekipmanları ve Konfeksiyon

Pilates ve Yoga Pantolon Nasıl Seçilir

Pilates ve Yoga Pantolon Nasıl Seçilir
0

Kadınlar için egzersiz kıyafetleri söz konusu olduğunda, Pilates ve yoga pantolonları (aslında aynı olan) büyük bir zorluk olabilir. Forma uygun pantolonlar, sizin ve / veya öğretmeninizin vücudunuzun ne yaptığını görebilmesi için en iyisidir. Ancak bu, hem güzel görünen hem de rahat hissettiren bir stil bulma talebinizi ortaya koyuyor.
Hangi pantolonun “en iyi” olduğuna karar verme kriterleri kişiden kişiye geniş ölçüde değişecektir, ancak burada denemek isteyebileceğiniz birkaç marka ile, sizin için en iyi olanı seçerken göz önünde bulundurmanız gereken birkaç kategori vardır.

Makalede Neler Var?

Temel Siyah bıktınız mı?  

Siyah genellikle iltifat eder, ancak renkli kat kayışlarının ötesine geçmeye hazırsanız, Margarita Activewear’ı deneyin. Çok fazla siyah arkaplana sahipler, ancak cesur, renkli grafik tasarımları, egzersizlerinde biraz vahşi görünmek isteyenler için en iyi seçimdir. Ayrıca, Hyde’dan Divine pantolonu bir sürü harika renkte geliyor ve Beckons yoga pantolonları parlak mavi ve açık kırmızı renkte.

Figür Dostu Pantolonlara İhtiyacınız Var mı?

Bu iki bölümden oluşan bir kategoridir. Bazı şirketler, daha bağışlayıcı bir kumaş ve daha gevşek kesimli pantolonlar üretirken, bazıları da tonlama egzersiz için ayrılan formda uygun egzersiz kıyafetleri yapar. Eğrilerle giden çizgileri ve çizgileri bulmak için Fila, Lucy’nin Günlük Pantolonu ve Danskin popüler tercihlerdir. Lucy, genişletilmiş boyutlar için bir arama seçeneğine sahiptir.

Pilates için Pratik Yapıştır

Lululemon uzun zamandır bu kategoride lider olmuştur. Bu kategorideki diğer şirketler arasında yine Lucy ve PrAna var – ikisi de stüdyoları sokak stiline dönüştürmek için harika bir iş çıkarıyor.

Pilates için Pilates ekipmanına takılabilecek süslemeler, kayışlar, bağlar, perçinler, fiyonklar veya diğer süslemeler olmayan tasarımları seçin. Ayrıca, uzanırken ya da yanınıza geldiğinde rahatsız edici olabilecek herhangi bir şeyden kaçınmak istersiniz. Düz dikişli sade, temiz çizgiler Pilates pantolonları için en iyisidir.

Aynı şekilde, Pilates egzersizlerinde olduğu gibi, inversiyon yaparken kesilecek ya da bacaklarınızı belinizin üstüne kaldıracak şekilde açılmış bacak tasarımları istemezsiniz.

Eğer Fiyat Bilinciyseniz

Egzersiz kıyafetleri pahalı olabilir. Biraz egzersiz yapmak için bütçenizi düşürmeniz gerekmiyor. Tasarımcı giyim için ödeyeceğinizden çok daha düşük bir fiyata mükemmel yoga ve Pilates pantolonları sunan birkaç giyim mağazası var. Old Navy Active serisinin çok çeşitli boyutları vardır ve Target yüksek kaliteli ve ucuz olan bir fitness çizgisine sahiptir. Ayrıca, satın almadan önce egzersiz pantolonunuzu denemekten endişe duymuyorsanız Amazon’da çevrimiçi alışveriş yapabilirsiniz.

Organik Pamuk ve “Yeşil” Egzersiz Elbiselerini deneyin

Organik pamuk nemi bazı teknik kumaşlardan daha fazla tutabilir, ancak yine de harika hissettiriyor. Yeni geri dönüştürülmüş kumaşlar da şaşırtıcı derecede rahat. Geri dönüştürülmüş elyaflar için Cozy Orange markasını deneyin. Organik pamuğa gelince, Hyde, Beckons ve Gaiam gibi iyi bir kaynaktır.

Karşılaştırma Dükkanı İsterseniz

Zor kazandığınız parayı harcamadan önce nelerin mevcut olduğuna genel bir bakış edinmeye hazırsınız. Yoga ve Pilates derslerinde başkalarının ne tercih ettiğini ve eğitmenin ne giydiğini sor. Kriterleriniz ne olursa olsun, pahalı olabilecek egzersiz kıyafetlerini seçmeden önce, satın almadan önce nasıl göründüklerini ve hissettiklerini kontrol edin. Bu şekilde sevmeyeceğiniz moda kıyafetlerle sıkışmaktan kaçınacaksınız.

    İlginizi Çekebilir

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir