1. Anasayfa
  2. Pilates

2020’nin En İyi 6 Çevrimiçi Pilates Sınıfı

2020’nin En İyi 6 Çevrimiçi Pilates Sınıfı
0
Editörlerimiz bağımsız olarak en iyi ürünleri araştırır, test eder ve tavsiye eder; inceleme sürecimiz hakkında daha fazla bilgiyi buradan edinebilirsiniz. Seçtiğimiz bağlantılardan yapılan satın alma işlemlerinde komisyon alabiliriz.

Mükemmel Pilates sınıflarını çevrimiçi bulabilirsiniz. Bu siteler, Pilates antrenmanları ve özel egzersiz talimatlarının yanı sıra, reform teknikleri de dahil olmak üzere Pilates ekipmanının kullanımı ile ilgili egzersiz teknikleri ve talimatlar sunmaktadır. Derinlemesine oldukları için bu siteler ücretsiz değildir. Ancak, ücretler makul ve tanıtım teklifleri var.

Makalede Neler Var?

En Çok Tıklananlar

Pilates Herzaman

Pilates Anytime
Pilates Herzaman

Şimdi üye Ol

Pilates Herzaman tüm seviyeler ve ilgi alanları için çevrimiçi Pilates sınıfları sunmaktadır. Bu site çok çeşitli iyi eğitmenlere sahiptir ve sık sık yeni videolar eklenir. Düzenli eğitmenlerine ek olarak, Pilates Anytime’daki “seçkin eğitmen” listesi olarak adlandırdıkları, Kathy Corey, Michael King ve Jullian Littleford gibi birçok Pilates ustası içerir. Bu web sitesinde gezinmek ve kişiselleştirmek kolaydır. Eğitmenler veya daha derinlemesine uygulama arayan ciddi öğrenciler için iyi bir seçimdir. Ücretsiz deneme teklifiyle başlayabilirsiniz.

Pilatesology

Pilatesology
Pilatesology

Şimdi üye Ol

Pilatesoloji, tamamen klasik Pilates’e adanmış çevrimiçi Pilates dersleri vermektedir. Kaliteli Pilates eğitmenleri ile ileri sınıflar sayesinde güçlü bir başlangıç seviyesi sunar. Bazı tanınmış eğitmenler arasında Jay Grimes, Alisa Wyatt, Alycea Ungaro, Brett Howard ve daha fazlası var. İyi bir navigasyona sahiptir ve sınıfları favorilere ekleyebilir ve yorum yapabilirsiniz. Ücretsiz deneme sürümü sunuyorlar.

YooPod

YooPod
YooPod

Şimdi üye Ol

YooPod daha önce Talep Üzerine Pilates olarak biliniyordu, YooPod ev egzersizine yönelik Pilates dersleri aboneliği sunuyor. Sınıflar sadece mattır ve direnç bantları, sihirli daireler veya egzersiz topları gibi küçük ekipmanlar kullanırlar. Atmosfer rahattır ve sınıflar genellikle sadece iki öğrenciyi gösterir. Bu web sitesinde gezinmek ve kişiselleştirmek kolaydır. Prenatal ve postnatal sınıflar da mevcuttur. Ücretsiz deneme sürümü sunuyorlar.

Beşinci Pilates (Pilates Egzersizleri)

Pilates on Fifth
Beşinci Pilates

Şimdi üye Ol

Pilates on Fifth, önceden Ultimate Pilates Workouts olarak bilinen isteğe bağlı video dersleri sunar. Onlar keyifli ve Stott Pilates geçmişi olan sahipleri Katherine ve Kimberly Corp tarafından öğretilir. Çeşitli sınıflar sunarlar, ancak antrenmanları ekipman, seviye ve zamana göre sıralamak ve seçmek kolaydır. Pilates eğitmenleri için Pilates egzersizleri hakkında ipuçları ve ipuçları sunan dersler de vardır.

Gaia

Gaia
Gaia

Şimdi üye Ol

Daha önce GaiamTV olan Gaia, daha önce DVD olarak yayınlanan çevrimiçi video akışı sunuyor. Winsor Pilates’ten Mari Winsor, Ana Caban ve Jillian Hessel’in videoları da dahil olmak üzere çok çeşitli Pilates videoları var. Sahip olduklarına göz atabilir ve aylık, üç aylık veya yıllık bir ücret karşılığında abone olabilirsiniz.

Pilates İnteraktif

Pilates Interactive
Pilates İnteraktif

Şimdi üye Ol

Pilates Interactive, ünlü Pilates ustası Rael Isacowitz tarafından kurulan BASI Pilates’in bir projesidir. Pro aboneliği, tüm seviyeler ve ekipman türleri için egzersiz talimatları ve tam egzersizler sunar. Site yazılı talimat ve video içermektedir. Yer, seviye, kas grubu veya aparat gibi bir dizi kriter ile aranabilir. Pilates uzmanı için mükemmel bir kaynaktır, ancak kişisel kullanımınız için de değerli olabilir. Bir aylık ücretsiz giriş abonelikleri var.

Diğer abonelik türü, kapsamlı eğitim materyallerini özel egzersiz oluşturma ve bireysel istemci düzeyinde oturum yönetimi araçları ile birleştiren Studio Yönetimi aboneliğidir.

    İlginizi Çekebilir

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir