Karın Egzersizleri ve Bilgi

Karın kuvveti altı paketi almaktan ibaret değil. Bu ab egzersizleri güçlü bir çekirdek oluşturmanıza, göbek yağını azaltmanıza ve gurur duyabileceğiniz sağlıklı bir vücudu şekillendirmenize yardımcı olacaktır.

Karın Egzersizleri ve Bilgi

Güçlü ve Zinde Bir Çekirdek için En İyi Ayakta Egzersizler

30 Ağu, 2021 30

Karın kaslarımızı sık sık egzersizi, bisikletleri ve tahtaları kullanırız. Zemin egzersizleri önemlidir, ancak ayakta duran egzersizler, vücudunuzu gerçek hayatta hareket etme şeklini daha fonksiyonel bir şekilde hedefleyebilir. Aşağıdaki hamleler, zorlu ayakta ab egzersizleriyle yerden nasıl çıkacağınızı gösterir.

Karın Egzersizleri ve Bilgi

Karın Kaslarının Eğitimi için 10 Egzersiz

26 Ara, 2020 167

İnsanlar iyi gelişmiş karın kaslarını sever. Karın göbeği etrafındaki kaslar ve o karnın midesine atfedilebilen kaslardır. İnsanlar karın yağlarından nefret etmeyi severler ve pürüzsüz ya da dalgalı “abs” gittiğini gösterirler. Güzel bir dalgalanan altı-paket veya pürüzsüz bir düz abs seti yapan şey budur.

Karın Egzersizleri ve Bilgi

V-Sit Nasıl Yapılır

4 May, 2019 1324

Diğer Adı: V-ups, V situps

Karın Egzersizleri ve Bilgi

Güçlü Abs, Düz Abs'den Daha Önemlidir

19 Mar, 2019 362

Vücudunuzun bir kısmını değiştirmek, şekillendirmek ve biçimlendirmek için seçebilseydiniz, bu ne olurdu? İstediğimiz şekle tam olarak uymayan, birden fazla vücut parçası olan bizler için bu zor bir soru. Ancak, neredeyse hiçbirimiz, herkesin görmesi ve hayran kalması için altı paketi olan düz, yontulmuş bir göbek sözünü geri çevirmeyiz.

Karın Egzersizleri ve Bilgi

Üçlü Tehdit Belly Fat Egzersiz

17 Mar, 2019 424

Eğer karın yağını kaybetmek istiyorsan, kesinlikle yalnız değilsin. Birçoğumuz için, bu aşırı yağlardan kurtulmak için çalıştığımız bir şey, belki yıllarca sadece bazı egzersizler veya normal kardiyo yapmak kadar kolay olmadığını bulmak.

Karın Egzersizleri ve Bilgi

No Crunch Abs ve Sırt Egzersizi

17 Mar, 2019 392

Güçlü abs için, artık egzersizi yapmanız gerekmez. Bu yoğun, dinamik egzersizler güçlü ve sağlam bir çekirdek sağlayarak absinizi ve sırtınızı tamamen yeni bir şekilde zorlar. Plakalar ve köprüler, top egzersizleri ve daha fazlasıyla, abs çalışmanızı gerçekten hissedeceksiniz.

Karın Egzersizleri ve Bilgi

Ayakta Olmadan Yapılacak Egzersizler Daimi

17 Mar, 2019 723

Aynı eski egzersizlerden bıktıysanız, bu ayakta egzersiz, çekirdeğinizi tamamen yeni bir şekilde zorlayacaktır. Ayakta ab egzersizleri daha işlevsel, daha etkili ve güçlü, formda bir çekirdek için abs'inizin tüm kaslarını hedef alıyor.

Karın Egzersizleri ve Bilgi

Core'unuz için Dynamic Abs Unique ve Zorlu Hareketler

17 Mar, 2019 354

Aynı eski egzersizlerden veya diğer ab egzersizlerinden bıktıysanız, iyi haberler var. Çekirdeğinizin tüm kaslarını çalıştıracak çeşitli dinamik ve zorlu egzersizler var.

Karın Egzersizleri ve Bilgi

Şimdiye kadarki En İyi Abs için Alternatif Egzersizler

17 Mar, 2019 403

Muhtemelen mükemmel altı paketin peşindesiniz. Doğrusu, kim değil?