Karın Egzersizleri ve Bilgi

Karın kuvveti altı paketi almaktan ibaret değil. Bu ab egzersizleri güçlü bir çekirdek oluşturmanıza, göbek yağını azaltmanıza ve gurur duyabileceğiniz sağlıklı bir vücudu şekillendirmenize yardımcı olacaktır.

Karın Egzersizleri ve Bilgi

V-Sit Nasıl Yapılır

4 May, 2019 1103

Diğer Adı: V-ups, V situps

Karın Egzersizleri ve Bilgi

Güçlü Abs, Düz Abs'den Daha Önemlidir

19 Mar, 2019 243

Vücudunuzun bir kısmını değiştirmek, şekillendirmek ve biçimlendirmek için seçebilseydiniz, bu ne olurdu? İstediğimiz şekle tam olarak uymayan, birden fazla vücut parçası olan bizler için bu zor bir soru. Ancak, neredeyse hiçbirimiz, herkesin görmesi ve hayran kalması için altı paketi olan düz, yontulmuş bir göbek sözünü geri çevirmeyiz.

Karın Egzersizleri ve Bilgi

Üçlü Tehdit Belly Fat Egzersiz

17 Mar, 2019 259

Eğer karın yağını kaybetmek istiyorsan, kesinlikle yalnız değilsin. Birçoğumuz için, bu aşırı yağlardan kurtulmak için çalıştığımız bir şey, belki yıllarca sadece bazı egzersizler veya normal kardiyo yapmak kadar kolay olmadığını bulmak.

Karın Egzersizleri ve Bilgi

No Crunch Abs ve Sırt Egzersizi

17 Mar, 2019 260

Güçlü abs için, artık egzersizi yapmanız gerekmez. Bu yoğun, dinamik egzersizler güçlü ve sağlam bir çekirdek sağlayarak absinizi ve sırtınızı tamamen yeni bir şekilde zorlar. Plakalar ve köprüler, top egzersizleri ve daha fazlasıyla, abs çalışmanızı gerçekten hissedeceksiniz.

Karın Egzersizleri ve Bilgi

Ayakta Olmadan Yapılacak Egzersizler Daimi

17 Mar, 2019 528

Aynı eski egzersizlerden bıktıysanız, bu ayakta egzersiz, çekirdeğinizi tamamen yeni bir şekilde zorlayacaktır. Ayakta ab egzersizleri daha işlevsel, daha etkili ve güçlü, formda bir çekirdek için abs'inizin tüm kaslarını hedef alıyor.

Karın Egzersizleri ve Bilgi

Core'unuz için Dynamic Abs Unique ve Zorlu Hareketler

17 Mar, 2019 227

Aynı eski egzersizlerden veya diğer ab egzersizlerinden bıktıysanız, iyi haberler var. Çekirdeğinizin tüm kaslarını çalıştıracak çeşitli dinamik ve zorlu egzersizler var.

Karın Egzersizleri ve Bilgi

Şimdiye kadarki En İyi Abs için Alternatif Egzersizler

17 Mar, 2019 281

Muhtemelen mükemmel altı paketin peşindesiniz. Doğrusu, kim değil?

Karın Egzersizleri ve Bilgi

Transvers Abdominisin (TVA) Kasının Önemi

17 Mar, 2019 310

Enine abdominis (TVA) kasını duymamış olabilirsiniz, ancak tüm bel ve göbek kasları için stabilizatör görevi gören oldukça önemli bir kastır. Lomber omurganın ana çekirdek dengeleyici kaslarından biridir. Zayıf bir TVA, insanların bel ağrıları yaşamasının birçok nedeninden biridir. Bel ağrısını hafifletmek istiyorsanız, TVA kasınızı güçlendirmek için özel egzersizler eklemek yardımcı olabilir.

Karın Egzersizleri ve Bilgi

Bir tahta nasıl yapılır

16 Mar, 2019 384

Diğer Adı: Vurgulu alıştırma, ön tahta