Kuvvet

Güçlenme zamanı! Halter veya vücut ağırlığı kullanıyor olsanız da, kuvvet antrenmanı kas geliştirmenize, yağ kaybetmenize ve genel sağlığınızı artırmanıza yardımcı olabilir.

Karın Egzersizleri ve Bilgi

Güçlü ve Zinde Bir Çekirdek için En İyi Ayakta Egzersizler

30 Ağu, 2021 30

Karın kaslarımızı sık sık egzersizi, bisikletleri ve tahtaları kullanırız. Zemin egzersizleri önemlidir, ancak ayakta duran egzersizler, vücudunuzu gerçek hayatta hareket etme şeklini daha fonksiyonel bir şekilde hedefleyebilir. Aşağıdaki hamleler, zorlu ayakta ab egzersizleriyle yerden nasıl çıkacağınızı gösterir.

Teknikleri ve Stratejileri

Sporcunun Daha İyi Antrenman Kontrol Listesi

25 Şub, 2021 152

İster yeni bir egzersiz isterse elit bir sporcu olun, temel eğitim kavramlarını hatırlatmak ve zaman zaman bazı tavsiyeler almak önemlidir. Kondisyonunuzu ve spesifik spor becerilerinizi geliştirmek için egzersiz sürenizin iyi harcanması gerekir. En iyi şekilde yararlandığınızdan emin olmak için bu ipuçlarını kullanın.

Spor Programları

Temel Eğitim – Sporcular için En İyi Egzersiz Rutinleri

25 Şub, 2021 167

Atletik büyüklük için egzersiz basit adımlar ve tutarlılık ile başlar. Eğer atletik antrenmanın bu beş önemli yönüne hakim olursanız, başarıya giden bir temele sahip olursunuz.

Karın Egzersizleri ve Bilgi

Karın Kaslarının Eğitimi için 10 Egzersiz

26 Ara, 2020 167

İnsanlar iyi gelişmiş karın kaslarını sever. Karın göbeği etrafındaki kaslar ve o karnın midesine atfedilebilen kaslardır. İnsanlar karın yağlarından nefret etmeyi severler ve pürüzsüz ya da dalgalı “abs” gittiğini gösterirler. Güzel bir dalgalanan altı-paket veya pürüzsüz bir düz abs seti yapan şey budur.

Sakatlanma önleme

Ağırlık Eğitiminde Diz Ağrısı ve Yaralanma

29 Mar, 2020 235

Alt sırt, omuz ve diz aktif insanlar için üç büyük "yaralanma" 'eklemleridir. Hareketsiz bile olsa, kaçınılmaz olarak, bu eklemlerden bir veya daha fazlasında ömür boyu hafif veya ciddi bir yaralanma meydana gelebilir. Özellikle diz bağlarındaki diz yaralanmaları spor topluluklarında aşırı derecede yaygındır. Diz yaralanmaları ağrı, şişkinlik ve küçükten şiddetli etkide immobiliteye neden olabilir.

Karın Egzersizleri ve Bilgi

V-Sit Nasıl Yapılır

4 May, 2019 1324

Diğer Adı: V-ups, V situps

Spor Programları

Mekik Koşusu ile Spor Çevikliği ve Dayanıklılığı Artırın

4 May, 2019 658

Okul sınıfındaki bir spor salonuna geri dönüş olabilir, ancak mekik koşusu bina hızı ve çevikliği için sık sık göz gezdiren bir tatbikattır. Standart mekik koşusu tatbikatı genellikle dur-kalk, futbol, hokey, basketbol ve tenis gibi yüksek yoğunluklu sporlar için ihtiyaç duyduğunuz dayanıklılığı ölçmek için kullanılır. Bir sporcunun bir sezon boyunca mekik koşu süresini test etmek, rutin eğitim başarısını ölçmenize ve yıldan yıla ilerlemeyi izlemenize yardımcı olabilir.

Toplam Vücut Egzersizleri

Evde Yapabileceğiniz Temel Tüm Vücut Egzersizleri

29 Nis, 2019 792

Bu toplam vücut ev antremanı, tüm vücudu karmakarışık ve telaşsız bir şekilde çalıştırmak için idealdir. Tek ihtiyacınız olan birkaç dambıl seti ve bu temel alıştırmalar. Bu hareketlerin tümü kısa sürede göğüs, sırt, omuzlar, kollar, bacaklar ve abs dahil olmak üzere vücudunuzun ana kaslarına çarpacaktır. Tüm klasik alıştırmaları içerir ve kısa sürede yapılabilir. Bu antremanı zaman geçirmek için uğraştığım zaman gerçekten seviyorum, fakat sadece işini bitirmek istiyorum.

Kuvvet Gücü Eğitim Egzersizleri

Daha Güçlü Bir Butt için 9 En İyi Glute Egzersizleri

29 Nis, 2019 459

Oluklarınızdaki tüm kasları hedef alan egzersizler ve aktiviteler yaparak kolayca daha güçlü bir popo oluşturabilirsiniz.