Kuvvet Gücü Eğitim Egzersizleri

Eğer kuvvet eğitimine yeni başlıyorsanız, kendinizi korkutmak sorun değil. Bu egzersizler sizi kas geliştirme, daha güçlü olma ve sağlıklı hissetme yolunda doğru yolda olmanızı sağlayacak.

Kuvvet Gücü Eğitim Egzersizleri

Daha Güçlü Bir Butt için 9 En İyi Glute Egzersizleri

29 Nis, 2019 459

Oluklarınızdaki tüm kasları hedef alan egzersizler ve aktiviteler yaparak kolayca daha güçlü bir popo oluşturabilirsiniz.

Kuvvet Gücü Eğitim Egzersizleri

Bu Bootcamp Mücadelesi Egzersizini Deneyin

19 Mar, 2019 332

Bu bootcamp mücadelesi, zindeliğinizin her yönüne meydan okumak için tasarlanmış çeşitli sert, toplam vücut hareketlerini yapmayı içerir: kuvvet, dayanıklılık, denge ve çeviklik. Kardiyo var, güç var ve nabzınız olduğu kadar çok devre için kalp atış hızınızı yükseltecek tonlarca bileşik egzersiz var.

Kuvvet Gücü Eğitim Egzersizleri

Bu Yaratıcı Egzersizlerle Latekslerinizi Çalışın

17 Mar, 2019 385

Sırtınız, vücuttaki en büyük kaslardan bazılarını, her gün omurganızı ve vücudunuzu desteklemek için kullanılan kasları içerir. Sırt kasları ayrıca çekirdeğin bazı kaslarını, özellikle de lats kaslarını oluşturur.

Kuvvet Gücü Eğitim Egzersizleri

Kas ve Kas İçin Sırt ve Pepsiler

17 Mar, 2019 377

Bu orta / ileri geri ve pazı antremanı, latlarda, alt sırtlarda, eşkenar dörtgenlerde, pazı her iki kafasında ve önkollarda kuvvet ve yağsız kas dokusu oluşturmaya odaklanır.

Kuvvet Gücü Eğitim Egzersizleri

Denge, Kararlılık ve Çekirdek Dayanımı için Başlangıç Topu Egzersizi

17 Mar, 2019 384

Denge ve istikrar hakkında fazla bir şey düşünmeyebiliriz, ancak bu öğeler günlük işlerden egzersize kadar her şey için çok önemlidir.

Kuvvet Gücü Eğitim Egzersizleri

Total Body Bootcamp Devre Çalışması

17 Mar, 2019 370

Bu önyükleme kampı devre antrenmanı, tüm vücudunuzu kardiyo, alt gövde, üst gövde ve temel egzersizlerle çalışır. Herhangi bir donanıma ihtiyacınız olmayacak, bu da küçük alanlar, seyahat egzersizi veya kendi vücut ağırlığını kullanarak zorlu bir egzersiz yapmak isteyenler için mükemmel bir egzersiz programı.

Kuvvet Gücü Eğitim Egzersizleri

Acemi Toplam Vücut Direnç Band Egzersizi

17 Mar, 2019 363

Bir direniş bandınız varsa, bununla ne yapacağınızı ve bunun vücudunuzu güçlendirmek için etkili bir araç olup olmadığını merak edebilirsiniz.

Kuvvet Gücü Eğitim Egzersizleri

Aşırı Kilolu ve Obez Egzersizciler İçin Oturan Toplam Vücut

17 Mar, 2019 677

Bu toplam vücut egzersizi, otururken yapılabilecek çeşitli egzersizlerle üst ve alt gövdeyi hedefler ve egzersiz sırasında daha fazla desteğe ihtiyaç duyan aşırı kilolu veya obez egzersizciler için mükemmel bir seçimdir.

Kuvvet Gücü Eğitim Egzersizleri

Egzersiz Merkezi – Kardiyo, Güç, Devre, BOSU ve Daha Fazlası

17 Mar, 2019 389

Bu örnek antrenmanlar arasında kardiyo, kuvvet antrenmanı, devre antrenmanı, yoga, Pilates, esneklik ve tüm spor seviyeleri ve hedefleri için özel antrenmanlar yer alıyor. Bunlar sadece örnek alıştırmalar. Gereksinimlerinize uyacak şekilde bunları gerektiği gibi değiştirin. Ayrıca sizler için en iyi egzersiz programlarını bulmam için bize yardımcı olabilirsiniz.