Toplam Vücut Egzersizleri

Beceri seviyeniz ne olursa olsun spor salonunda, evde veya ofiste yapabileceğiniz bu etkili toplam vücut egzersizleriyle tüm büyük kas gruplarınızı hedefleyin.

Toplam Vücut Egzersizleri

Evde Yapabileceğiniz Temel Tüm Vücut Egzersizleri

29 Nis, 2019 816

Bu toplam vücut ev antremanı, tüm vücudu karmakarışık ve telaşsız bir şekilde çalıştırmak için idealdir. Tek ihtiyacınız olan birkaç dambıl seti ve bu temel alıştırmalar. Bu hareketlerin tümü kısa sürede göğüs, sırt, omuzlar, kollar, bacaklar ve abs dahil olmak üzere vücudunuzun ana kaslarına çarpacaktır. Tüm klasik alıştırmaları içerir ve kısa sürede yapılabilir. Bu antremanı zaman geçirmek için uğraştığım zaman gerçekten seviyorum, fakat sadece işini bitirmek istiyorum.

Toplam Vücut Egzersizleri

Sporcular için En İyi 6 Butt Egzersizi

19 Mar, 2019 575

Popo kasları, özellikle gluteus maximus, medius ve minimus, birçok atletik hareket sırasında hız ve güç üretmek için en önemli kaslardan bazılarıdır. Gluteus maximus, vücuttaki en büyük kas olduğu kadar en güçlü olanıdır ve koşma ve zıplamada önemli bir rol oynar. Bir sporcu için, yaralanmaları önlemek, hızlanma ve gücü en üst düzeye çıkarmak ve genel spor performansını artırmak için güçlü bir arka yüz gereklidir.

Toplam Vücut Egzersizleri

Vücudunuzun Tümünde Çalışan 8 Mini Egzersiz

17 Mar, 2019 608

Onlarca yıl önce, egzersiz eğlenmek ve iyi hissetmek için yaptığımız bir şeydi, ancak bu günlerde egzersiz yapmak lüks değil, bir zorunluluktur. Aktif bir toplumdan zamanının çoğunu arka ucunda geçiren bir toplumdan geçtik. İşyerinde oturuyoruz, televizyon seyrediyoruz, video oyunları oynuyoruz, kullanıyoruz – çoğumuz durduğumuzdan veya hareket ettiğimizden çok daha fazla oturuyoruz. Çok fazla oturmak, tip 2 diyabet, kalp hastalığı ve hatta erken ölüm gibi her türlü sağlık riskini artırır.

Toplam Vücut Egzersizleri

Toplam Vücut Direnç Band Devresi

17 Mar, 2019 361

Seyahate çıksanız, evde ya da bir bütçeyle çalışsanız da, direnç bantları ihtiyaçlarınızı karşılamak için mükemmel bir araçtır.

Toplam Vücut Egzersizleri

Zorlu Toplam Beden Tri-Set Gücü Egzersiz Egzersizleri

17 Mar, 2019 433

Bu zorlu toplam vücut antremanı, kalça, glute, uyluk, göğüs, sırt, omuz ve kollar dahil olmak üzere vücudunuzdaki her kası hedefler.

Toplam Vücut Egzersizleri

Orta Tam Vücut Gücü Egzersiz

17 Mar, 2019 572

Bu egzersiz başlangıç / ara toplam vücut egzersizinden bir ilerlemedir. Daha gelişmiş alıştırmalar içerir ve alıştırmaların çoğuna bir halter içerir. Halteriniz yoksa dambıl kullanmaya devam edebilirsiniz.

Toplam Vücut Egzersizleri

Yapmadığınız 12 Zaman Verimli ve Etkin Egzersizler

17 Mar, 2019 401

Bir antrenmanda ihtiyacınız olan en önemli şeyler nelerdir? Size paranızın karşılığını en çok verecek olan ikisi zaman verimli, etkili egzersizlerdir. Her zamankinden daha meşgulüz ve çoğumuzun, her kas grubunu haftada 2-3 kez çalıştırmak için bir saat veya daha fazla zamanımız yoktur ve aynı zamanda kuralların önerdiği gibi başka bir saat kardiyoya uyum sağlarız.

Toplam Vücut Egzersizleri

Toplam Vücut Gücü, Denge ve İstikrar Egzersizi

17 Mar, 2019 501

Bu toplam vücut antremanı hem geleneksel alıştırmalara hem de çoğu zaman daha zor olan tek taraflı hareketlere odaklanarak güç, denge ve kararlılığı hedefler.

Toplam Vücut Egzersizleri

Toplam Vücut Gücü Devresi Egzersizi

17 Mar, 2019 383

Bu toplam vücut devresi egzersizi, kasınıza özgü hareketlerin yanı sıra dinamik bileşik egzersizlerle vücudunuzdaki her kası hedefler. Bu kısa, güçlü antrenman, zamanında kısa olduğunuz ve antrenmanınızdan en iyi şekilde yararlanmak istediğiniz zamanlar için idealdir. Her egzersizi, birbiri ardına, kısa, verimli bir egzersiz için bir tam devre için gerçekleştireceksiniz.

Toplam Vücut Egzersizleri

Yaşlılar için Toplam Vücut Gücü Egzersizi

16 Mar, 2019 380

Herkes ağırlık kaldırmanın faydalarından yararlanabilirken, yaşlı yetişkinler size daha güçlü ve sağlıklı bir vücut sağlayarak daha da fazla fayda sağlayabilir. Güçlü bir vücuda sahip olmak yaralanma, düşme, ağrı ve yaşlanma ile ilgili diğer sorunları önlemenize yardımcı olur.