Yürüme

En eski egzersiz şekli genel sağlık ve kilo kaybı için kolay ve etkilidir. Yürümekten en iyi şekilde yararlanmak için ayakkabılar, uygulamalar ve daha fazlası hakkında ipuçlarını alın.

Yeni Başlayanlar İçin Yürüyüş Bilgisi

Daha İyi Yürüyüş İçin Nefes Nasıl Alınır

15 Mar, 2020 560

Nefes almak nefes darlığı olana kadar pek düşünmediğimiz bir şeydir. Egzersiz, doğru şekilde nefes almıyorsanız, nefes almanın hızlanıp çalışabileceği bir senaryodur. Ve size söyleyebileceklerine rağmen, egzersiz yaparken, özellikle de yürürken veya yürürken hızlı yürürken nefes almanın doğru ve yanlış bir yolu var.

Yaralanmalar ve Önleme

Yanan Ayakları veya Uyuşmuş Ayakları Görmezden Gelme

29 Şub, 2020 585

Yanan ayaklar, uyuşuk ayak parmakları veya ayak parmaklarınızdaki veya ayaklarınızdaki karıncalanma, yürümekten rahatsız edici semptomlardan daha fazlasıdır. Diyabet ve diyabetik periferik nöropati olarak bilinen durumun uyarı işaretleri olabilir. Eğer tedavi edilmezse, ayak ülserlerine ve potansiyel olarak amputasyona yol açabilir.

Yeni Başlayanlar İçin Yürüyüş Bilgisi

Bir Egzersiz Sonrası En İyi Kurtarma İçecekleri ve Yiyecekleri

18 Eki, 2019 491

Uzun bir yürüyüşten veya yoğun bir antrenmandan sonra, kaslarınız mevcut enerji depolarını harcadılar ve onları yenilemelerine ve yeniden inşa etmelerine yardımcı olmak için karbonhidratlara ve proteinlere ihtiyaç duyuyorlar. Sadece kalorileri yakmak için yürüyor olsanız bile, iki saatlik veya daha uzun süreli bir uzun süreli yürüme seansına girdiyseniz, bir geri alma içeceği veya atıştırmalık içmelisiniz. Asıl soru, en iyi kurtarma atıştırması nedir?

Yürüme

Bir Koşu Bandı Üzerinde Yaktığınız Kalori

13 Eki, 2019 605

Birçok insan kalori yakmak ve kilo vermeye yardımcı olmak için bir koşu bandı kullanır. Ancak, koşu bandı kalori yakma tahmin yönteminiz ne kadar doğrudur? Size makul bir sayı verip vermediğini görmek için yakılan kalorileri yakma egzersizi hesaplayıcıya karşı yaktığınızı söylemek isteyebilirsiniz. Rakamlara ne zaman güvenebileceğinizi ve tahminin nasıl iyileştirileceğini öğrenin.

Yürüyüşe Yönelik Giysiler

2019 Kadınları İçin En İyi 7 Yağmurluk

29 Eyl, 2019 575

İlk Bakış Yürüyüş İçin En İyi Görünüş: Amazon'da New Englander Suya Dayanıklı Yağmur Ceket "Dokuma bir desteğe bağlanan poliüretandan yapılmıştır, bu Tabiat Tabiat Ana'nın bu zorlu topper karşısında şansı yoktur." Koşmanın En İyisi: Pearl Country ELITE Back Country'de Bariyer Ceket "Yağmur altında kuru kalacağınız ve rüzgarın rüzgârlarını rüzgar geçirmez malzemeyle engelleyeceksiniz." Hiking için en iyisi: LL Bean TEK O2 LL Bean'deki 3L Fırtına Ceket "Ek havalandırma için fermuarlı çukur açıklıkları, cırt bileği tırnakları, üç farklı noktada değiştirilebilen bir başlık var." Seyahat için En İyi: Amazon'da PreCip Hafif Suya Dayanıklı Yağmur Ceket "Su geçirmez olduğu kadar nefes alabilen NanoPro teknolojisine sahiptir." En İyi Uzun: 'Ancha' Zappos'ta Kapüşonlu Suya Dayanıklı Parka Yalıtımlı "Daha serin bahar günleri veya daha sıcak öğleden sonraları düşmek için harika." En İyi Büyük Beden: Columbia'daki Büyük Beden Arcadia Ii Amazon'da Ceket "Bu ceket (aynı zamanda sayısız renk tonuna sahiptir) dayanıklılığını tam dikiş sızdırmazlığı ile birleştirilen" omni-teknoloji zarı "na kazandırır." En İyi Hafiflik: Amazon'daki Kuzey Yüzü Kadın Çözücü Ceket "Giymek istemiyorsanız kapüşonu yaka içinde tutabilirsiniz ve konturlu taraflar daha kadınsı bir siluet sunar."

Yeni Başlayanlar İçin Yürüyüş Bilgisi

Geriye Yürümenin Faydaları

23 Eyl, 2019 1058

Koşu bandı egzersizlerinize ve dışarıdaki yürüyüşlerinize geriye doğru yürüyüş eklemek, size çeşitli egzersiz avantajları sağlayabilir. Geriye doğru yürümek, çok hareketli bir yürüyüşe veya kolay bir koşuya benzer şekilde, yoğunluğu arttırır. Ayrıca dengenizi iyileştirebilir ve yürürken sık kullanmadığınız bazı kaslara egzersiz yapabilirsiniz. Bununla birlikte, güvenlik önlemleri almak zorundasınız.

Yaralanmalar ve Önleme

2019’da Tedavi İçin En İyi 7 Blister Bandaj

23 Eyl, 2019 567

Ayağınızdaki kabarcıklar, yürüyüşçüler ve koşucular için en yaygın yaralanmalardan biridir. Kabarcık bandajları ve bant kapağı ayaklarınızdaki veya ayak parmaklarınızdaki kabarmaya eğilimli hassas bölgeleri kapatmak için kullanılabilir. Cildinizi kabarcıklara neden olan sürtünme ve sürtünmeye karşı korurlar. En yaygın bandaj ve bant türlerinin sorunu, yürürken veya koşarken nem ve basınçla kolayca çıkmalarıdır. Blister bandaj ve bant bu koşullarda koymak için tasarlanmıştır.

Pedometreler ve Fitness Bantları

Günde Kaç Adım Yeterli?

13 Eyl, 2019 629

Günde 10.000 adım günlük hedefiniz olarak ayarlamak için doğru sayı mı? Bu numaranın nereden geldiğini ve çoğu insan için iyi bir amaç olup olmadığını merak edebilirsiniz. Gerçekten, zindelik için egzersiz yapmak, sağlık risklerini azaltmak ve kilo kaybını desteklemek için yeterli egzersiz yaptığınızı gösteriyor mu?

Yürüyüşe Yönelik Giysiler

Yürümek Nasıl Para Kazınır

9 Eyl, 2019 402

Yürüyüşünüzün size t-shirtlerin ve madalyaların ötesinde para kazandırması ya da ödüllendirilmesi harika olmaz mıydı? Yürüyüşünüzü izlemek için zaten bir pedometre uygulamasını kullanıyor olabilirsiniz. Bu uygulamalar adımlarınızı paraya, indirimlere veya yardım bağışlarına dönüştürebilir. Ne yazık ki, günlük işinizden ayrılmanız mümkün olmayacak, ancak çabalarınız için birkaç dolar kazanmak güzel. Şimdi bu, yürüyen mazeretlerin üstesinden gelmenize yardımcı olacaktır.

Yaralanmalar ve Önleme

Cinsel Sağlık İçin Erkekler Günde İki Mil Yürümelidir

16 May, 2019 505

Her gün iki mil yürüyüş hızlı bir şekilde Boston Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden Ağustos 2000'de yayınlanan ve Üroloji dergisinde yayınlanan bir çalışmada, Dr. Irwin Goldstein'e göre erkeklerin iktidarsızlık riskini azaltabilir.