1. Anasayfa
  2. Yürüyüşe Yönelik Giysiler

2019 Kadınları İçin En İyi 7 Yağmurluk

2019 Kadınları İçin En İyi 7 Yağmurluk
0

Editörlerimiz bağımsız olarak en iyi ürünleri araştırır, test eder ve tavsiye eder; İnceleme sürecimizle ilgili daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz. Seçtiğimiz linklerden yaptığımız alışverişlerden komisyon alabiliriz.

Makalede Neler Var?

İlk bakış

Yürüyüş için En İyi: Amazon’da New Englander Suya Dayanıklı Yağmur Ceketi

“Dokuma bir desteğe bağlı poliüretandan yapılmış, bu da Tabiat Ana’nın bu sert kabarağa karşı bir şansı olmadığı anlamına geliyor.”

Koşmanın En İyisi: Back Country’de Pearl Izumi ELITE Bariyer Ceket

“Yağmur altında kuru kalacağınız ve rüzgar rüzgarlarını rüzgar geçirmez malzeme ile engelleyeceksiniz.”

Yürüyüş için en iyisi: LL Bean LL LL TEK O2 3L Fırtına Ceket

“Ek havalandırma için fermuarlı çukur açıklıkları, cırt cırtlı tırnaklar, üç farklı noktada değiştirilebilen bir başlık var.”

Seyahat için En İyi: Amazon’da PreCip Hafif Suya Dayanıklı Yağmur Ceketi

“NanoPro teknolojisine sahip olduğu kadar su geçirmez olduğu kadar nefes alabilir.”

En İyi Uzun: ‘Ancha’ Zappos’ta Kapüşonlu Suya Dayanıklı Parka İzoleli

“Soğuk bahar günleri veya sıcak öğleden sonraları düşmek için harika.”

En İyi Büyük Beden: Amazon Büyük Beden Arcadia Ii Ceket Amazon at

“Bu ceket (aynı zamanda sayısız tonla da geliyor) dayanıklılığını tam dikiş sızdırmazlığıyla birleştirilmiş“ çok teknoloji ürünü bir membran ”a bağlıyor.”

En İyi Hafif: Amazon’daki Kuzey Yüzü Kadın Çözücü Ceket

“Takmak istemiyorsanız kaputu yakada saklayabilirsiniz ve konturlu taraflar daha kadınsı bir siluet sunar.”

En Çok Tıklananlar

Yürüyüş için en iyisi: Charles River Giyim New Englander Suya Dayanıklı Yağmurluk

Amazon’dan satın alın Walmart’tan satın alın

Bu yağmur ceketi için yapılan binlerce olumlu inceleme, alışverişçinin pişmanlık duyma ihtimalini oldukça düşürüyor, ancak Charles River New Englander’ı satın almanın en büyük çekiciliği arasında: İpli bir başlık, hava akışını sağlamak için koltuk altı havalandırma delikleri (hiç kimse sıcak bir yapışkan dilimi sevmiyor) yansıtıcı şeritleme (gece karanlığında güvende olmanızı sağlar), ayarlanabilir kanca ve halka bilek kayışları ve aralarından seçim yapabileceğiniz 12’den fazla renk; bu nedenle en sevdiğiniz şeyi bulmak sorun olmaz. Fit ve kumaş gelince, A-line bir tasarıma sahiptir ve dokuma bir desteğe bağlı poliüretandan yapılmıştır, bu, Tabiat Ana’nın bu zorlu kabara karşı bir şansı olmadığı anlamına gelir. Pek çok yorum yapan kişi ayrıca, sadece önerilen el yıkama etiketine rağmen, geziler için kolayca katlanmasının yanı sıra, düz bir şekle sahip olması, altlarına katmanlar eklenmesini ve çamaşır makinesinin güvenli olmasını sağlamanın yanı sıra mükemmel kaliteyi de belirtmek için hızlıdır.

Koşmanın En İyisi: Pearl Izumi ELITE Bariyer Ceket

Backcountry’dan satın alın

Dışarıda koşarsanız sert havaların her zaman grevde olduğunu bilirsiniz. Pearl Izumi ELITE Bariyer Ceket ile, yağmur altında kuru kalır ve rüzgar geçirmez malzemeyle rüzgar rüzgârlarını engellersiniz. Ceket aynı zamanda yansıtıcı unsurlara sahiptir, eğer karanlık ya da kasvetli olursa, yaklaşmakta olan trafik ve yoldan geçenler sizi görebilmeniz için güvende kalmanızı sağlar.

Ceketin ayarlanabilir bir askısı vardır, böylece alt kısmı istediğiniz gibi vücudunuza takabilirsiniz, ayrıca mikrofleç bileziği sayesinde koşu sırasında ekstra rahatlık ve sıcaklık sağlar.

Yürüyüş için en iyisi: LL Bean TEK O2 3L Fırtına Ceket

tek-fırtına-ceket-ll-fasulye
LL Bean’in İzniyle

LLBean’dan Satın Alın

LLBean’ın seçkin TEK O2 sisteminin üç katmanı, kışın karla ya da yaz aylarında güneş ile karşılaşmış olsanız da, yıl boyunca elementleri cesurlaştırmak için bir kazanan yapar.

Kalçanın altına düşen ceket, ek havalandırma için fermuarlı çukur açıklıklarına, cırt cırtlı tırmıklara, üç farklı noktada değiştirilebilen bir başlık, bantlanmış dikişlere ve üç cepe (iki el ve bir sandık) sahiptir; endişelenmeden mallar mahvoluyor. Ve bu paltodaki sıcaklık faktörü hakkında daha fazla ikna etmeye ihtiyacınız varsa, İskoçya’da bir jeoloji dersi için satın alan bir kadının öyküsünü düşünün: “Sık sık rüzgarlar ve yağmurda günde sekiz saat dışarıdaydım ve her zaman kuru kaldım ve sıcak, ”diyor.

Seyahat için En İyi: Marmot PreCip Bayanlar Hafif Suya Dayanıklı Yağmur Ceket

Amazon’dan satın alın

Antrenmanınıza yolculuğunuza çıktığınızda, hangi havanın çarpabileceğini asla bilemezsiniz. Tüm gardırobunuzu yanınıza taşıyamayacağınız için Marmot PreCip gibi cebine katlanan küçük, katlanabilir bir ceket giyemezsiniz, aynı zamanda ter attığınızda kuru kalmanızı sağlar, aynı zamanda Ne zaman manzarasına için çanta.

PreCip aynı zamanda su geçirmez olduğu kadar nefes alabilen nefes alabilen NanoPro teknolojisine sahiptir ve dağlarda yeni bir şehrin kaldırımlarında dolaştığı kadar iyi bir bisikletle görünecek kadar altı renkte gelir. Ayarlanabilir başlık kullanılmadığında bir yaka içine döndürülebilir, bu da soğuk sıcaklıklar ortaya çıktığında harika bir ekstra katman olmasını sağlar.

En İyi Uzun: Kuzey Yüzü ‘Ancha’ Kapşonlu Suya Dayanıklı Parka İzoleli

kuzey-yüz anka-ceket
Zappos’un İzniyle

Zappos.com’dan satın alın

Yağışlı bir iklimde yaşıyorsanız, bel boyu bir ceket onu kesmeyebilir. North Face’ten gelen bu Ancha parka, çalışabilecekleri bir ceket isteyenler için harika, ancak haftasonları izlerini sürerken bir tur atabilirler. Bu ceket serin bahar günleri veya sıcak öğleden sonraları düşmek için çok iyi bir sıcaklık sağlar. Başlık çıkarılabilir ve ceket, kapıdan çıkmak için ihtiyacınız olan her şeyi saklamak için bir metro geçişi ve anahtar halkası da dahil olmak üzere geniş ceplere sahiptir.

Bu stil patlıcandan soluk pembe arasında değişen beş renkte gelir, bu yüzden giydiğinizde şık görünür, ancak hafta sonları diğer aktif giysilerinizle de sorunsuz çalışacaktır. Hakemler bu ceketin çok yönlülüğüne bayılır ve uzunluğu tüm ihtiyaçları için doğru buluyor.

En İyi Büyük Beden: Columbia Büyük Beden Arcadia Ii Ceket

Amazon’dan satın alın

Bir naylon kabuğundan ve polyester astardan oluşan Columbia’nın Arcadia li modeli yağmurlu bir gündür. Dışarıdaki tercihiniz ne olursa olsun, bu rock yıldızı sizi hayal kırıklığına uğratmayacak şekilde hayal kırıklığına uğratmaz. 1X’ten 3X’e kadar değişen bu ceket (sayısız renk tonuna sahiptir) dayanıklılığını tam dikiş sızdırmazlığı ile birlikte “omni-teknoloji membranına” verir. Layman’ın terimleriyle, şartlar size dış ya da içten baş edemez. Bununla birlikte, işaret etmeye değecek tek olumsuz değer silahlar olacaktır. Bazı incelemeler bu bölgeyi biraz fazla sıkı olarak nitelendirme eğiliminde olduğundan, gerekirse bir ebat siparişi vermeye hazır olun.

En İyi Hafif: Kuzey Yüzü Kadın Çözme Ceket

Amazon’dan satın alın

North Face, dış giyim kategorisindeki uzman işçiliği ile tanınıyor, bu nedenle 4.6 dereceyle en çok satanlarından biri bizim listemizde sürpriz değil! Her ne kadar Resolve daha soğuk aylar yerine daha sıcak aylar için olsa da işini yapma sözü veriyor: Kuru kalsın. Diğer Perks? Eğer giymek istemiyorsanız kaputu yakada saklayabilirsiniz ve kutulu görünüm sizin tarzınız değilse, konturlu taraflar daha kadınsı bir siluet sunar.

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir