1. Anasayfa
  2. Yürüyüşe Yönelik Giysiler

2019 Yılının En İyi 8 Çalışan Güvenliği


0

Editörlerimiz bağımsız olarak en iyi ürünleri araştırır, test eder ve tavsiye eder; İnceleme sürecimizle ilgili daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz. Seçtiğimiz linklerden yaptığımız alışverişlerden komisyon alabiliriz.

Sağduyu, kaçarken güvende olmanın anahtarıdır, ancak doğru donanıma sahip olmak, arabalar veya istenmeyen yabancılar gibi tehlikeli durumlardan kaçınmanıza veya bunlarla başa çıkmanıza yardımcı olabilir. Sık sık tek başına koşarsanız veya karanlık ya da düşük ışık koşullarında koşuyorsanız, yalnızca görülmenize yardımcı olamayacak bazı temel öğelerle ilgili önlem almanız, ayrıca gerektiğinde duyulmanıza yardımcı olabilir. Yansıtıcı giysilerden ışıklar ve kimlik bilekliklerine, koşucular için en iyi güvenlik donanımını bulduk. Kaldırımı vururken dışarıda nasıl güvende kalabileceğinizi görmek için bir göz atın, çünkü güvenlik her zaman önce gelir.

Makalede Neler Var?

En Çok Tıklananlar

Genel olarak en iyi: LED yansıtıcı kemer

Amazon’dan satın alın

Bu parlak kemer, düşük ışık koşullarında çalışırken sizi güvende ve güvende tutmak için çok etkili ve uygun fiyatlı bir seçenek. Size 360 derecelik görünürlük sağlar ve sadece tek bir tıklama ile “flaş” ve “parlaklık” arasındaki ışığı değiştirebilirsiniz. Kayışlar esnek ve rahat bir oturuş için ayarlamak kolaydır. Kayışta ayrıca yanıp sönme modunda 20 saate kadar aydınlatma sağlayan bir USB şarj edilebilir (kablo dahil) pil bulunur. Çok hafif ve rahat, üzerinde olduğunu bile unutabilirsiniz. Ek bir avantaj, bu kemeri kişisel güvenlik gibi bazı güvenlik cihazlarına güvenlik eklemek için kullanabilmenizdir.

En İyi Kimlik Bilezik: Yol Kimliği Bilezik

Amazon’dan satın alın

Koşarken incinirseniz, biri sizi nasıl tanımlayabilir ve acil durum irtibat kişinizle temasa geçebilir? Bir spor kimliği bileziği bu sorunu çözer. Yol kimliği bilezikleri, adınız, adresiniz, telefon numaranız ve acil durum kontağınızla lazer kazıma işlemidir. Öyleyse, bilinçsiz veya kafanız karışmışsa ve hastaneye gitmeniz gerekiyorsa, önce yanıtlayanlar ve tıp uzmanları sevdiklerinizi uyarmak için ihtiyaç duydukları bilgileri alırlar.

Bu temel güvenlik öğesi, paslanmaz çelik bir kopça ve ön plakası olan bir silikon bant içerir. Kimlik kartı veya kağıt parçasından farklı olarak, dayanıklı ve kalıcıdır, bu nedenle yırtılmaz, buruşmaz veya hasar görmez. Siyah, kırmızı, mavi ve kireç renklerinde mevcuttur ve tüm bilek boyutlarına uyacak şekilde kesilebilir.

En iyi Far: Black Diamond Spot Far

Amazon’dan satın alın

Bir far sizi yalnızca yaklaşmakta olan trafiğe daha görünür kılmakla kalmaz, aynı zamanda önünüze girenleri görmenizi sağlar; Bu Siyah Elmaslı Spot Far, bir adet dörtlü güç LED’i ve bir adet 300’lü lümen veren bir çift güçlü beyaz LED içeren son derece güçlü bir ampule sahiptir. Herhangi bir duruma göre kişiselleştirmek için kırmızı gece görüşü, flaş ve karartma gibi yedi farklı aydınlatma modundan birini seçebilirsiniz. Ayarlanabilir kayış rahat ama rahat bir kullanım sağlar, böylece kafanızdan kaymaz.

Koşmanın yanı sıra, bu farı kamp yapmak veya eşinizin yanında geceleri okumak gibi diğer çeşitli kullanımlar için kullanabilirsiniz. Çocuklarınız da bunu denemek için eğlenceli bir zaman geçirecekler.

Öz Savunma İçin En İyi: Sabre Pepper Spray

Amazon’dan satın alın

Karanlıkta veya ıssız alanlarda tek başına koşmak asla iyi bir fikir değildir. Ancak, yabancılar veya hayvanlar tarafından yapılan potansiyel saldırılardan endişe ediyorsanız, günün herhangi bir saatinde biber gazı sıkmak isteyebilirsiniz. Öldürücü değildir, ancak bir kişi veya hayvan olsun, gözlerin derhal kapanmasına, nefes alma zorluğuna, burun akıntısına ve saldırganınızda öksürüğe neden olur.

Bu Sabre biber spreyleri, koşarken elinizde veya cebinizde tutulacak kadar küçüktür. 10 fitlik bir aralık ile güvenli bir mesafeden koruma elde edersiniz. Bunları çocuklarınızdan uzak tuttuğunuzdan emin olun.

En İyi Telefon Kol Bandı: Trianium ArmTrek Spor Egzersiz Kol Bandı

Amazon’dan satın alın

Telefonunuzla birlikte çalışmak, yaralandıysanız yardım arayabileceğiniz veya güvenli olmayan bir durumda bulabileceğiniz anlamına gelir. Telefonunuz ayrıca bu dayanıklı, ter geçirmez, hava koşullarına dayanıklı kolluk ile korunacaktır. Birini hızlı bir şekilde aramanız gerekirse, telefonunuzu dokunmaya duyarlı, dokunmatik panelden çalıştırmak kolaydır. Kol bandı ayarlanabilir bir Velcro kayışa sahiptir, böylece güvenli ve konforlu bir oturuş için kişiselleştirebilir, ayrıca kulaklık jakı ve şarj cihazı için kesikler oluşturabilirsiniz.

En İyi Yansıtıcı Yelek: Nathan Streak Reflektif Yelek

Amazon’dan satın alın Walmart’tan satın alın

1.200 metreye kadar mesafelerde 360 derece görünürlükle Nathan Streak Reflective Vest, karanlık veya düşük ışık koşullarında yolda çalışırken güvende kalmanızı ve güvende kalmanızı sağlar. Hafif, nefes alabilen kumaştan yapılmış, omuzda yansıtıcı şeritler ve göğüste, sırtta ve belde yansıtıcı yamalara sahiptir.

Yeleğin minimalist tasarımı tam bir hareket yelpazesine izin verir ve koşarken yukarı çıkmaz. Ayarlaması kolaydır ve kışlık ceketler de dahil olmak üzere her türlü giysiye uyabilir. Bu yelek kolayca katlanır ve fazla yer kaplamaz; koşunuz sırasında koşu bandında veya cebinizde tutabilir ve gerektiğinde çıkarabilirsiniz.

En İyi Kişisel Alarm: Yedekleme Düdüğü ile Vigilant 130dB Kişisel Alarm

Amazon’dan satın alın

Biber gazı taşıma fikrinden hoşlanmıyorsanız, koşarken yabancılardan, köpeklerden ve vahşi hayvanlardan korunmak için kişisel bir alarm tercih edebilirsiniz. Vigilant’taki bu durum 130dB alarmın yanı sıra, bataryanın arızalanması durumunda yedek görevi gören bir güvenlik çığlığı düdüğüne sahip.

Alarmı çalıştırmak için herhangi bir özel eğitime veya beceriye ihtiyacınız yoktur; sadece ünitenin arkasındaki düğmeye basın ve yüksek bir alarm verir. Cebinize sığacak kadar küçüktür ve anahtarlıklar ile anahtarlarınıza veya koşu bandınıza veya çanta klipsi ile sırt çantanıza kolayca takılabilir.

En İyi Bütçe: LED Güvenlik Işıkları – 2 Paket

Amazon’dan satın alın

Bu ışıklar, sabahları veya geceleri çalışırken kendinizi daha görünür ve güvenli kılmak için basit ve çok uygun bir yoldur. Işık başına üç adet yüksek güçlü LED ile geliyorlar ve iki farklı aydınlatma modu var – tek bir tıklamayla erişilebilen sabit ve flaş.

Işıklar koşu bandınıza, ceplerinize, koşu yeleğine veya sırt çantanıza kolayca ve güvenli bir şekilde takılır. Ayrıca, ışığı ayak bileğinize, bileğinize veya kolunuza bağlamak için kullanabileceğiniz elastik bir Velcro kayış ile birlikte gelirler. Hava koşullarına dayanıklı ve çok yönlü, bu ışıklar çok hafiftir, hatta yandığını bile fark edemezsiniz.

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir