1. Anasayfa
  2. Yürüyüşe Yönelik Giysiler

2019 Sekiz En İyi Yürüyüş Pantolonu

2019 Sekiz En İyi Yürüyüş Pantolonu
0

Editörlerimiz bağımsız olarak en iyi ürünleri araştırır, test eder ve tavsiye eder; İnceleme sürecimizle ilgili daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz. Seçtiğimiz linklerden yaptığımız alışverişlerden komisyon alabiliriz.

Önemli miktarda yürüyüş yapar, yürüyüş, gezi ya da günlük yaşamınıza devam etmek gibi bir şey yaparsanız, doğru ekipman yolculuğunuzu daha konforlu ve keyifli hale getirebilir. İyi bir yürüyüş pantolonu bu kıyafetin vazgeçilmez bir parçası.

Ancak, tüm pantolonlar eşit olarak yaratılmaz. Temel olanlardan şort ve daha fazlasına dönüşenler için çeşitli seçenekler ve özellikler sunan çeşitli yürüyüş pantolonları var. Bir çift seçerken pantolonunuzun koltuğuna uçmak yerine, sizin için daralttık. Kadınlar ve erkekler için piyasadaki en iyi yürüyüş pantolonları.

Makalede Neler Var?

En Çok Tıklananlar

Genel olarak En İyi Kadın: prAna Kadın Halle Pant

Amazon’dan satın alın

Konfor, stil ve işlevsellik için prAna, tüm kutuları aplomb ile kontrol eder. Bunlar tekrar tekrar varacağınız pantolonlar, onları bulmadan önce tam olarak ne giydiğini merak ediyorum. Yüzde 7 naylon ve yüzde 3 spandeksden yapılmış, şeklini koruduğu halde, kilometrelerce yürümek için esnek ve rahat. Pantolon stiliyle ve ön kısmıyla, tişörtlerden tanklara ve kazaklara kadar her şeyle harika görünüyorlar.

Suya dayanıklı, güçlendirilmiş dizlerle, yürüyüş, tırmanma ve üzerine atlayabileceğiniz diğer tüm macera unsurlarına karşı sert bir şekilde duracaklar. Düzenli, kısa veya uzun dikiş seçenekleriyle bir dizi renk ve 0-19 arasında boyutlarda gelirler. Müşteriler, çeşitli açık hava etkinlikleri için rahat, nefes alabilir ve mükemmel olduklarını söylüyorlar.

Genel olarak En İyi Erkek: prAna Stretch Zion Pant

Amazon’dan satın alın

Dedikleri gibi, kaz için iyi olan, aşiret için iyi, ve bu durumda, Prana hem erkek hem de kadınlar için yürüyüş pantolon listelerinde üst sırada. Su itici özelliğe sahip yüzde 97 naylon ve yüzde 3 spandeksden yapılmış, dayanıklılık, rahatlık ve performans için üst sıralarda yer alıyorlar. Sıcaklık ısındığında havanın akmasını sağlamak için delikleri bulunan havalandırmalı yamalar, anahtarları, telefonları veya diğer küçük eşyaları taşımak için cepleri örter.

Çeşitli uzunluklarda, dikişleri olan çeşitli renklerde ve boyutlarda gelirler. Egzersiz için yapılan diğer pantolonlardan daha şık görünümlü, üstleri tişörtler, kazaklar veya düğmeli gömleklerle harika görünüyorlar. Müşteriler onlar hakkında hayran. “Şimdiye kadar satın aldığım en iyi pantolon,” bir inceleme yazdı. İçlerinde uyudum, içlerinde yürüdüm, gündelik gündelik giyim için onları giyiyorum. Mükemmel ve iyi düşünülmüş. ”

En İyi Erkek Üstü Açılabilir: Timberledge Zip-Off Pants

Timberledge Zip-Off Pants
LL Bean’in İzniyle
LLBean’dan Satın Alın

Bazen ateşlisin, bazen de değilsin. Bu yüzden LL Bean’den üretilen bu dönüştürülebilen pantolonlar, sadece fermuarın açılmasıyla uzun pantolonlardan şortlara kadar gidebilecekleri için mükemmeldir. Hafif, nem emici kumaştan yapılmış, dayanıklı ve sert. UPF 50+ kapsama sağladıkları için bacaklarınızı güneşten de koruyacaklar. Cepler arasında gizli bir anahtar klipsi ve gizli bir fermuarlı güvenlik cebi bulunur.

Üç renkte ve normal, uzun ve kısa uzunluklarda xx-large boyutlarında küçük boyutlarda gelirler. Bonus: çıkarılabilir bir kemer ile birlikte geliyorlar. Müşteriler rahat, dayanıklı ve iyi oturduğunu söylüyorlar.

En İyi Convertible: Beyaz Sierra Bayan Sierra Point Convertible Pant

Amazon’dan satın alın

İkileminizin pantolon veya şort olduğu günlerde, bu dönüştürülebilir pantolon her ikisini de fazladan bir çift getirmenize gerek kalmadan giymenizi sağlar. İşler ısındığında, pantolonun bacaklarını koparırsınız ve sevimli, fonksiyonel bir şortunuz olur. Yüzde 100 naylondan yapılmış, çabuk kururlar ve bacaklarınızı güneşten korumak için UPF güneş korumasına sahiptir. Onlar da seyahat için mükemmel.

Üç farklı renkte ve çeşitli dikiş uzunluklarında x-küçükten xxx-Large’a kadar boyutlarda gelirler. Müşterilerin çoğu, pantolonun rahat olduğunu ve çeşitli açık hava etkinliklerinde iyi performans gösterdiğini söylüyor. Ancak bazılarının doğru oturumu sağlama konusunda sorunları vardı ve birçoğu sipariş verirken boyutlandırmayı önerdi.

En İyi Kadın Büyük Beden: Columbia Kadın Büyük Beden Saturday Trail ii Pants

Amazon’dan satın alın

Egzersizinizi çok dar ya da başka türlü rahatsız edici pantolonlar gibi denemez. Columbia’dan gelen bu yürüyüş pantolonu 24 e kadar boylarda ve çeşitli uzunluklarda gelir, böylece neredeyse herkes mükemmel bir uyum sağlar. Renk çeşitliliği içinde gelirler ve en üst düzeyde esneklik için 10 inçlik dikiş şortlarına dönüşen fermuarlı bacaklara sahiptirler.

Yüzde 96 naylon ve yüzde 4 elastandan yapılmış, yumuşak, gerilebilir ve nefes alabilir. Genel olarak, müşteriler onları işten yürüyüş parkurlarına kadar her yere giydiklerini ve hafif ve rahat bulduklarını söylüyor. Bir kaç dilek, ceplerin daha derin olmasını ve bazılarının fermuarların uyluk çevresinde sıkı olabileceğini not etmişti.

En İyi Erkek Büyük Beden: Columbia Erkek Büyük Boy Gümüş Sırtı Streç Pantolon

Amazon’dan satın alın

Büyük ve uzun boylu erkekler Columbia’dan gelen bu pantolonlarla rahat bir uyum bulabilirler. Yüzde 5 elastan içeren yüzde 95 polyesterden yapılmış, çeşitli aktiviteler için rahat olmalarını sağlamak için iyi miktarda gerilmeye sahiptirler. Bacakları güneşten korumak için şirketin Omni-Shade teknolojisi ve nemi yok etmek için Omni-Wick teknolojisi ile üretilen pantolonlar hazır.

Ayrıca, eşyaların güvende kalması için kargo cepleri ve fermuarlı güvenlik cebi ile donatılmıştır. Pantolon birkaç renkte ve 54 ”x 34” e kadar boyutlarda gelir. Müşteriler, hafif kumaşın yürüyüş ve diğer sıcak hava etkinlikleri için mükemmel olduğunu söylüyor. Ancak bazılarının, bu pantolonların büyük olduğunu belirtti.

Kadınların En Çok Yönlü: Sinek Pantolonunda Dokuma 28 “

Sinek Pantolonu Üzerine Dokuma 28 "
Lululemon’un İzniyle
Lululemon.com’dan satın alın

Zorlu arazilerle mücadele etmek için dışarı çıksanız da, ya da günün en büyük maceranız okul toplama hattında ve markette gezinmek olsun, bu pantolonlar sizi korumuştur. Elastik, ipli bel ve sevimli uzun kesim ile, bu pantolonlar sweatpantslardan çok daha şık ve yoga pantolonlarından daha cilalı. Rahat bir görünüm için tişört ve tanklarla giyilebilir ya da bir iş için ya da dışarı çıkmak için düğmeli bir gömlek ya da diğer üst elbiselerle eşleştirilebilirler.

Bununla birlikte, aynı zamanda süper işlevseldirler. Dört yollu streç malzemeden yapılmışlar, inanılmaz rahatlar ve cepler küçük eşyaları parmaklarınızın ucunda tutmanıza izin veriyor. Ek bir iç ortam cebi, telefonunuzu tutmak için mükemmeldir. Çoğu müşteri onları seviyor ve zamanla gerilediklerini bildiren birkaç rapor olsa da daha fazla renkte gelmelerini diliyorum.

Erkekler En Çok Yönlü: 5.11 Taktik # 74273 Erkek TacLite Pro Pant

Amazon’dan satın alın Walmart’tan satın alın

Bu pantolonlar kuyuları yendi… erkekler için çok yönlü pantolonlar söz konusu olduğunda diğerlerinin pantolonları. Yürüyüşden açık havaya ve günlük rahat kıyafetlere kadar bu pantolonlar sert, şık ve işlevseldir. Yüzde 65 polyester ve yüzde 35 pamuk yırtılmaz malzemeden yapılmış, ayrıca Teflon ile muamele edilmiş ve ekstra sert hale getirmek için çift kalın dizler var.

İçinde bol miktarda bulunan sekiz cep var – iki kargo cebi ve tüm eşyalarını tutmak için harici bir bıçak cebi. Bu sürüm, geleneksel 5.11 Taktik pantolonlarından daha hafiftir ve şık bir görünüm sağlarken içeri girmelerini kolaylaştırır. Ayrıca, 12 renkte ve çeşitli ebat ve uzunluklarda gelirler.

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir