1. Anasayfa
  2. Yürüyüşe Yönelik Giysiler

Yürümek Nasıl Para Kazınır

Yürümek Nasıl Para Kazınır
0

Yürüyüşünüzün size t-shirtlerin ve madalyaların ötesinde para kazandırması ya da ödüllendirilmesi harika olmaz mıydı? Yürüyüşünüzü izlemek için zaten bir pedometre uygulamasını kullanıyor olabilirsiniz. Bu uygulamalar adımlarınızı paraya, indirimlere veya yardım bağışlarına dönüştürebilir. Ne yazık ki, günlük işinizden ayrılmanız mümkün olmayacak, ancak çabalarınız için birkaç dolar kazanmak güzel. Şimdi bu , yürüyen mazeretlerin üstesinden gelmenize yardımcı olacaktır.

1

Makalede Neler Var?

Yardımseverlik Milleri

Fitness App
Kahraman Resimleri / Getty Images

Charity Miles uygulaması arkadaşlarınıza ve ailenize walkathon bağışları için yalvarmadan hayır kurumları için para kazanmanızı sağlar. Bu uygulama koşu, bisiklet ya da yürüyüş antrenmanlarınızı kaydetmenizi sağlar. Bir hayır kurumu seçtiniz ve kilometrenizi takip etmek için telefonunuzun GPS ve hareket sensörlerini kullanıyor. Hem iç hem de dış mekan antrenmanlarını günlüğe kaydedebilir, bu nedenle koşu bandını iyi kullanmak için harcayabilirsiniz.

ASPCA, İnsanlık için Habitat, Doğa Koruma, Alzheimer Birliği, Lösemi ve Lenfoma Derneği, Özel Olimpiyatlar ve Yaralı Savaşçı Projesi dahil olmak üzere iki düzineden fazla hayır kurumundan birini seçebilirsiniz. Charity Miles, hem iOS hem de Android için kullanılabilir.

Bazılarına kıyasla bu uygulamanın dezavantajı, onu açmanız ve her antrenmanı izlemeniz gerektiğidir. Tüm gün adımlarınız ve aktiviteleriniz için kredi alamazsınız, yalnızca özel egzersizler için.

2

Başarı

Başarı uygulaması ile, uygulama üzerinden takip edilen yürüyüş, bisiklet, yüzme ve diğer egzersizler için para kazanabilirsiniz. Egzersiz aktiviteleri için günde 80 puan, yiyecek kaydı, uyku takibi, kendinizi tartma, meditasyon yapma veya sağlık yolculuğunuzu Twitter’da paylaşma için günde altı puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız her 10.000 puan için 10 $ ödüyorlar ve puanlarınızı listelenen yardım kuruluşlarına bağışlayabilirsiniz.

Puan kazancınızı en üst düzeye çıkarmak, 10 dolar kazanmak için hala dört ay alacak. Ödemeler yavaş olsa da, yılda 30 dolar kazanabilir. Puanlarınız kazanıldıkları tarihten bir yıl sonra sona erer. Bu temel sistemin yanında nakit para ve ödül kazanmak için başka fırsatları var. Puan alan egzersiz ve sağlık ile ilgili anketler alabilirsiniz.

Uygulamayla, Apple Health, Samsung Health, Fitbit, Garmin, Strava, RunKeeper, MapMyFitness, MyFitnessPal ve Misfit dahil olmak üzere 30’dan fazla uygulamaya bağlanabilirsiniz. Sonuç olarak, Cep Telefonu tarafından kaydedilen etkinliğe bağlanabildiği için Başarı’yı kullanmak için bir spor izleyicisine bile ihtiyacınız yok.

Puanınızı paraya çevirmeyi hatırlamaktan başka, gerçekten “ayarla ve unut” olabilir. Ancak, günde kaç puan kazandığınızı görmek için kontrol ederseniz, kendinizi en çok motive edeceksiniz.

3

Lympo

Lympo uygulaması daha aktif olmanız ve LYM şifreleme paralarını hediye kartlarına ve spor ürünlerine karşı kazanmanıza zorlar. Hem iOS hem de Android’de kullanılabilir. Her gün sabah yürüyüşü ya da öğle yemeği yürüyüşü yapmak, sağlıklı alışkanlıklar geliştirmek gibi zorluklara katılabilirsiniz. Harika bir arayüzü var ve yürürken rotanızı bir haritada görebilir ve hız, mesafe ve zaman gibi ayrıntıları alabilirsiniz. Ayrıca, Apple Health ile eşitleyebilir ve günlük adımlarınızı zorluklarda kullanabilirsiniz. Harekete geçmeniz için sizi motive etmek için iyi bir uygulama.

4

İnsanlar Walker

İnsanlar Walker uygulaması insanlar tarafından talep üzerine yürüyen bir ortak kitap için kullanılır. Halk Yürüteçlerinden biri olmak için başvurabilir ve ortak isteyenler ile birlikte yürüyüş için ücret alabilirsiniz. Arkaplan kontrolüne giden küçük bir başvuru ücreti vardır. Bu hizmet, ABD’nin Batı Kıyısı’ndaki sınırlı sayıda şehirde kullanılabilir, ancak sürdürülebilir olduğu kanıtlanırsa genişleyebilir.

5

Walgreens Dengesi Ödülleri

Sağlıklı seçimler programı için Denge Ödüllerinde yürüyüşlerinizi ve diğer fitness aktivitelerinizi izleyerek Walgreens’te Geri Ödeme Dolarına doğru Denge Ödül puanı kazanabilirsiniz. Walgreens web sitesine kaydolun veya mevcut Walgreens BR hesabınızı sağlıklı seçimler programına bağlayın ve uygulamayı indirin. Uygulama, iOS, Google Play ve Windows Phone için kullanılabilir.

Uygulamadaki adımlarınızı, mesafenizi veya sürenizi kaydetmek için bir fitness takipçisini (telefonunuzun hareket sensörü dahil) bağlayabilirsiniz. Mil başına 20 BR Puanı kazanırsınız. Bununla birlikte, fitness aktiviteleri için ayda 1.000 puanlık bir başlık vardır.

Ayrıca diğer sağlık uygulamaları ile kilonuzu, kan basıncınızı, kan şekeri, uyku ve oksimetre ölçümlerinizi takip ettiğiniz için puan kazanırsınız. Bu, zaten Fitbit veya MyFitnessPal ile uykularını izleyenler için bir başka bonus.

Uygulama içinde etkinliğinizi adımlar ve dakikalar içinde görüntüleyebilirsiniz. Walgreens’in web sitesinde, toplamlarınızın bir grafikte izlendiğini görebilirsiniz.

6

PK Coin

PK Coin, ödüllere karşı sanal paralar kazanmanıza veya hayır kurumlarını desteklemenize izin veren bir iOS uygulamasıdır. Telefonunuz tarafından izlenebilecek herhangi bir fiziksel aktivite jeton kazanacaktır. Alıştırmaya ne kadar fazla çaba harcarsanız, o kadar hızlı para kazanırsınız, bu nedenle orta ila kuvvetli fiziksel aktiviteyi teşvik eder. Apple Watch’unuzu veya uyumlu kalp atış hızı monitörlerini daha kesin bir efor tahmini elde etmek için bağlayabilirsiniz. Diğer egzersiz uygulamalarını bağlayabilir ve egzersiz programlarını bunlardan içe aktarabilirsiniz. Günde sınırsız egzersiz parası kazanabilirsiniz, ancak her gün kaç para harcayabileceğinize veya bağışlara harcayabileceğiniz konusunda bir sınır vardır. Bir Max hesabına yükselterek, günde daha fazla para yatırabilirsiniz.

7

Sweatcoin

Sweatcoin yürüyüş için şifreli para ödülleri verir. Temel uygulama ücretsizdir, ancak gün için bir yürüyüş adım sınırı vardır. Her 2.000 adımda çeşitli ödüller veya ticaret için kullanabileceğiniz kendi para birimlerine dönüştürür. Şirket İngiltere merkezlidir ve uygulama hem iOS hem de Android için kullanılabilir.

Bu uygulamanın bir dezavantajı GPS kullandığı gibi açık havada yürümek zorunda olmasıdır. Herhangi bir spor takipçisi ile bağlantı kurmaz, yalnızca telefonunuzun GPS’sini ve dahili ivmeölçer kullanır. Ayrıca sürüş yerine yürümek yerine bir algoritma kullanır, bu nedenle bir hız sınırı olacaktır.

Öne çıkan ödüller hediye kartları içerir, ancak uygunluk sınırlıdır. 20.000 Sweatcoin’i PayPal nakit olarak 1.000 $ ‘a dönüştürme yeteneğine dikkat çekiyorlar. Bununla birlikte, bunun başarılması 18 ay alacağını ve müşteri başına yalnızca birini kullanabileceğinizi söylüyorlar.

8

Higi

Higi kendi uygulaması değil. Bunun yerine, fitness çabalarını Higi’de ödül puanlarına dönüştürmek için birçok cihaz ve uygulamayla işbirliği yapıyor. Şirket aynı işlevi gören Earndit sitesini satın aldı (hesabınız devredilebilir). Ücretsiz olarak katılabilir ve uygulamalarınızı bağlayarak zorlukları içerisinde kazandığınız puanları otomatik olarak güncelleyebilirsiniz. Zorluklar bir hafta veya bir ay uzun olabilir.

Mil başına puan kazanırsınız (veya milin günlük adımlar atmaya değer). Ayrıca, eczanelerde bulunan bir Higi sağlık izleme istasyonunu kullanarak puan kazanabilirsiniz. Bunlar nabzınızı, kan basıncınızı, kilonuzu, VKİ’nizi ve vücut yağınızı ölçer. Puanlar, yarışmanın sonunda bir ödül çiziminde şansa dönüşür. Puanlar ayrıca sağlık ve spor eşyaları için indirim olan ödüllere sayılır. Kayıt olmak için arkadaşlarınızı işe alarak daha fazla puan kazanabilirsiniz. Puanlarını arkadaşlarına karşı takip et ve eğlenceli bir sosyal rekabete dönüştür.

Artılar: Fitbit, Nike +, Strava, RunKeeper, Omron, endomondo, Garmin, iHealth, Striiv ve Under Armor gibi etkileyici bir dizi uygulama ve cihaza bağlanırlar. Aynı antrenmanı birden fazla uygulamada veya cihazda izleyerek sistemi oynayamazsınız. En çok etkinlik kaydedene sadece kredi verir.

Minuses: Garmin ürünlerinden yüzde 20 indirim almak gibi birçok ödülü kazanmak için para harcamanız gerekiyor. Bazen hayır kurumları ödülleri sunarlar, böylece fazla puanları hayır kurumlarına bağışlayabilirsiniz.

9

BetterPoints (İngiltere ve Avrupa)

BetterPoints uygulaması yürüyüş ve İngiltere’deki spor aktiviteleri için diğer fiziksel aktiviteler için ödüller sunar. Polonya, Fransa ve İtalya. Bu ülkelerdeki faaliyetlerinizi izlemelisiniz. Katıldıktan sonra bir meydan okuma seçer ve çok sayıda puan için teknik resimden bir puan kazanırsınız. Puanlar, kazanıldıkları ülkelerde geçerli olan hediye kartları için kullanılabilir. Bu puanlar ayrıca belirli yardım kuruluşlarına yapılan bağışlar için de kullanılabilir.

10

Havuç (Kanada)

Havuç uygulaması günlük adım hedefinize ulaşmak için, ancak yalnızca belirli Kanada eyaletlerinde olanlar için ödüller sunar. Adımlarınızı telefonunuzla veya bağlı bir Fitbit ile takip edebilirsiniz. Uygulama, adım hedefinizi belirler ve hedef fiziksel etkinliğinizi iyileştirmektir.

Kazandığınız puanlar Aeroplan Milleri, Düşüş, Daha Fazla Ödül, Petro-Puanlar, RBC Ödülleri ve SAHNE dahil olmak üzere birçok programda kullanılabilir.

11

FitFetti

FitFetti uygulamasıyla, adımlarınızı arkadaşlarınız veya belki işvereniniz tarafından sponsorluk alabilir veya daha aktif olmak için sevilenlere sponsor olabilirsiniz. Bu iOS uygulaması günlük adımlar ve aktif dakikalar için Apple Health veya Fitbit’e bağlanır. Sponsorlarınız, Amazon kredilerinde ödenen haftalık hedefinize ulaşmanız için size para verebilir.

12

StepBet

StepBet uygulaması ile adım hedeflerinize ulaşmak için kendinize (gerçek para ile) bahse girersiniz. Kazanabilir veya kaybedebilirsiniz. Adımlarınız Fitbit, Garmin veya telefonunuzun sağlık uygulamasıyla izlenir.

Uygulama, adım hedeflerinizin, önceki etkinliğinize, hem tipik etkin günlerinize hem de belirli bir hedefe ulaştığınız Güç Günlerine bağlı olarak ne olacağını belirler. Potu bölmek için her oyun periyodunun uzunluğu için (genellikle altı hafta) dört aktif gün ve haftada iki güç gün elde etmelisiniz. İlk haftadan sonra herhangi bir hafta boyunca hedeflerinize ulaşmazsanız, oyun dışı kalırsınız ve paranızı kaybedersiniz.

Her oyun periyodu için gerekli belirli bir miktar vardır, genellikle 40 ABD dolarıdır. Kullanıcılar kazanırlarsa bahislerinden birkaç dolar kazandıklarını bildirirler. Oyunda gerçek bir cildiniz olduğu için bu çok motive edici olabilir.

    İlginizi Çekebilir

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir