Yürüyüşe Yönelik Giysiler

Doğru yürüyüş ekipmanında stok bulmak için bu satın alma kılavuzlarını ve incelemeleri kullanın. Harika yürüyüş ayakkabıları, kıyafetler, çoraplar, spor sütyenleri ve daha fazlasını nasıl bulacağınızı öğrenin.

Yürüyüşe Yönelik Giysiler

2019 Kadınları İçin En İyi 7 Yağmurluk

29 Eyl, 2019 575

İlk Bakış Yürüyüş İçin En İyi Görünüş: Amazon'da New Englander Suya Dayanıklı Yağmur Ceket "Dokuma bir desteğe bağlanan poliüretandan yapılmıştır, bu Tabiat Tabiat Ana'nın bu zorlu topper karşısında şansı yoktur." Koşmanın En İyisi: Pearl Country ELITE Back Country'de Bariyer Ceket "Yağmur altında kuru kalacağınız ve rüzgarın rüzgârlarını rüzgar geçirmez malzemeyle engelleyeceksiniz." Hiking için en iyisi: LL Bean TEK O2 LL Bean'deki 3L Fırtına Ceket "Ek havalandırma için fermuarlı çukur açıklıkları, cırt bileği tırnakları, üç farklı noktada değiştirilebilen bir başlık var." Seyahat için En İyi: Amazon'da PreCip Hafif Suya Dayanıklı Yağmur Ceket "Su geçirmez olduğu kadar nefes alabilen NanoPro teknolojisine sahiptir." En İyi Uzun: 'Ancha' Zappos'ta Kapüşonlu Suya Dayanıklı Parka Yalıtımlı "Daha serin bahar günleri veya daha sıcak öğleden sonraları düşmek için harika." En İyi Büyük Beden: Columbia'daki Büyük Beden Arcadia Ii Amazon'da Ceket "Bu ceket (aynı zamanda sayısız renk tonuna sahiptir) dayanıklılığını tam dikiş sızdırmazlığı ile birleştirilen" omni-teknoloji zarı "na kazandırır." En İyi Hafiflik: Amazon'daki Kuzey Yüzü Kadın Çözücü Ceket "Giymek istemiyorsanız kapüşonu yaka içinde tutabilirsiniz ve konturlu taraflar daha kadınsı bir siluet sunar."

Yürüyüşe Yönelik Giysiler

Yürümek Nasıl Para Kazınır

9 Eyl, 2019 402

Yürüyüşünüzün size t-shirtlerin ve madalyaların ötesinde para kazandırması ya da ödüllendirilmesi harika olmaz mıydı? Yürüyüşünüzü izlemek için zaten bir pedometre uygulamasını kullanıyor olabilirsiniz. Bu uygulamalar adımlarınızı paraya, indirimlere veya yardım bağışlarına dönüştürebilir. Ne yazık ki, günlük işinizden ayrılmanız mümkün olmayacak, ancak çabalarınız için birkaç dolar kazanmak güzel. Şimdi bu, yürüyen mazeretlerin üstesinden gelmenize yardımcı olacaktır.

Yürüyüşe Yönelik Giysiler

Sağlık Faydaları ve Terapisi için Yürüyüş Direkleri

17 Mar, 2019 451

Polonyalılarla yürümek, sağlık ve zindelik için birçok yararı olduğu görülmüştür. Sağlık hizmeti sağlayıcıları ve terapistleri, denge veya egzersiz kapasitelerini etkileyen koşullara sahip insanlar için yürüme direkleri önerebilir. Ayrıca, ne kadar direk kullanmanın aktif bir yaşam tarzı sürdürmelerine yardımcı olduğunu söyleyen arkadaşlarınız da olabilir, ister Nordik kaldırımda yürürken, ister doğal yollarda trekking direkleri kullanıyorsanız

Yürüyüşe Yönelik Giysiler

Tek Kullanımlık Duş Başlığı ile Ayakkabılarınızı Suya Dayanıklılaştırın

17 Mar, 2019 366

Yürüyüşe ve koşuculara yağmuru ayakkabılarından uzak tutmak için hızlı ve ucuz bir çözüme ihtiyaç vardır. Islak ayaklar, özellikle belirli bir ayakkabı çifti ile eğitim almış olduğunuz 10K, yarı maraton veya maraton gibi yağmurlu yarış etkinliklerinde özellikle problem teşkil eder – su geçirmez değildir.

Yürüyüşe Yönelik Giysiler

En İyi Yürüyüş ve Trekking Direkleri Nasıl Seçilir

17 Mar, 2019 370

Bazen iki ayak iz istikrarı için yeterli değildir. Bir yürüyüş ya da baston kendinize biraz daha istikrar kazandırmak için kullanılan geleneksel yöntemdir. İki kutupla yürümek, daha fazla denge ve diğer egzersiz avantajları sağlayabilir. Fitness yürüyüş direkleri, Nordik yürüyüş direkleri ve Exerstrider direkleri sokaklarda, kaldırımlarda ve patikalarda egzersiz yapmak için tasarlanmıştır. Trekking direkleri parkurlarda ve engebeli arazide kullanım için tasarlanmıştır.

Yürüyüşe Yönelik Giysiler

Farklı Hava Tipleri için En İyi 6 Yürüyüş Şapkası

17 Mar, 2019 482

Yürürken kafanızda ne giyeceğiniz muhtemelen hava durumuna ve şapka kıllarından kaçınmak istediğinize bağlıdır. Beyzbol şapkalarından Buff'lara, terziliğe kadar her tür şapka için artılar ve eksiler var. Tabii ki, her zaman en üstte çıplak olma seçeneğine sahipsiniz, ama işte yürüyüş şapkaları için bazı seçenekler:

Yürüyüşe Yönelik Giysiler

Nordic Walking ile Egzersiz Yapmak

17 Mar, 2019 702

Daha fazla enerji harcadığınızı hissetmeden yürüyüşü daha iyi bir genel antrenman haline nasıl getirebilirsiniz? Masalarda ve bilgisayarlarda çalışmaktan kaynaklanan eğri, boyun ve omuz ağrısının üstesinden nasıl gelebilirsiniz? Avrupa genelinde, milyonlarca insan Nordik yürüyüşe katılarak onlara iyi bir egzersiz yaptı ve boyunlarını ve omuzlarını gevşetdi.

Yürüyüşe Yönelik Giysiler

Yürüyüş için En İyi Giysiyi ve Malzemeleri Seçmek

17 Mar, 2019 375

Modanın ötesinde, yürüyüş kıyafetinizde ve giysilerinizde işlev ve rahatlığa ihtiyacınız var. Yürümek için giyecekleriniz rahat ve rahatça oturmalıdır. Ve bazı eşyalar iyi bir fikir gibi görünse de (örneğin pamuklu çoraplar) aslında değildir. Ne giyeceğiniz ve yürümeye başlamadan önce ne kaçınacağınız konusunda bilgi edinin.

Yürüyüşe Yönelik Giysiler

2019 Seyahatinin En İyi 9 Yürüyüş Ayakkabısı

17 Mar, 2019 468

Doğru yürüyüş ayakkabısının paketlenmesi seyahat ederken zor bir iştir. Çok yönlü ve rahat olacak, ama aynı zamanda hedefinize ve çevresine seyahat ederken ağrıyan ayakları ve kabarcıkları önleyen ayakkabılar istiyorsunuz.

Yürüyüşe Yönelik Giysiler

2019 Sekiz En İyi Yürüyüş Pantolonu

16 Mar, 2019 391

Önemli miktarda yürüyüş yapar, yürüyüş, gezi ya da günlük yaşamınıza devam etmek gibi bir şey yaparsanız, doğru ekipman yolculuğunuzu daha konforlu ve keyifli hale getirebilir. İyi bir yürüyüş pantolonu bu kıyafetin vazgeçilmez bir parçası.