1. Ana Sayfa
  2. Yürüyüşe Yönelik Giysiler
  3. 2019 Yılı için 7 En İyi Yağmur Çizmesi

2019 Yılı için 7 En İyi Yağmur Çizmesi

Kadın Maine Av Ayakkabısı, 10 "Gore-Tex / Thinsulate

Editörlerimiz bağımsız olarak en iyi ürünleri araştırır, test eder ve tavsiye eder; İnceleme sürecimizle ilgili daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz. Seçtiğimiz linklerden yaptığımız alışverişlerden komisyon alabiliriz.

Yağmurda yürümek zorunda kaldığınızda ayaklarınızı nasıl kuru tutarsınız? Yağmurlu havaya rağmen yoluna devam etmek zor olabilir. Birkaç farklı seçeneğiniz var ve en iyi seçim yapmanız gereken yürüyüş tipine bağlı. Bir lastik çizme, ayaklarınızı ve alt bacaklarınızı yağmurdan ve sıçrayan sulardan kuru tutacaktır, ancak aynı zamanda ter içinde durduğunuzda, ayaklarınız yürürken doğal olarak üretecektir. Uzun yürüyüş büyüleri için nemli ayaklarla bitebilirsiniz. Nefes alabilen malzemelerden ve Gore-Tex gibi su geçirmez bir membrandan yapılmış yağmur botları değiş tokuşa izin verir ve ayaklarınızı daha uzun yürüyüşlerde daha kuru tutar.

Botun yüksekliği başka bir faktördür. Uzun botlar, botun üst kısmından giren su sıçramalarına ve yağmura karşı sizi daha fazla koruyacaktır. Botun buzağılarınızı ve giyeceğiniz pantolon veya tozlukları alabilecek kadar geniş olduğundan emin olmanız gerekir. Ancak uzun veya orta baldır botlarının bir dezavantajı, daha uzun yürüyüşler için içeri girmeleri ya da kuvvetli yürüyüş yapmaları zor olabilir. Köpeğinizde yürüyüş yapmak veya binadan binaya gitmek gibi daha kısa ve yavaş yürüyüşler için en uygun yağmurlu bir günde inşa. Çizmelerdeki bağcıklar uygun bir oturuş sağlar, bu nedenle kabarcılığa yatkınsanız bağlayan bir çifti arayın. Antrenman yapmak ya da köpeği yağmurda yürümek isteyenler için su geçirmez bir tren ayakkabısı ya da bot en iyi bahis. Tercihiniz ne olursa olsun, burada, yürüyüş için en iyi yağmur botları.

Genel olarak en iyisi: Kadın Maine Av Ayakkabısı, 10 ”Gore-Tex / Thinsulate

Women's Maine Hunting Shoes, 10" Gore-Tex/Thinsulate
LL Bean’in İzniyle
LLBean’dan Satın Alın

LL Bean, 1912’den beri dış mekan botları üretmektedir ve günümüzde modern yeniliklere sahiptir. Su geçirmez ve nefes alabilen bir Gore-Tex astar ve 200 gramlık Thinsulate izolasyonu ile desteklenen birinci sınıf su geçirmez deriye sahiptir. Bağcıklı tasarım baldır bedeniniz ne olursa olsun iyi bir uyum elde etmenize yardımcı olur. Bu aynı zamanda, bağlayıcısız kauçuk yağmur botlarından daha kolay girip çıkmalarını sağlar. Yağmura izin vermek için tepede can sıkıcı bir boşluk olmaz.

Yürüyüş için bir başka harika özellik ise tabanın esnek olması ve uzun mesafeler için mükemmel. Ayrıca, lastik bir yağmur botunda bulamayacağınız mükemmel yanal ve kemer desteği sağlarlar. Alıcılar, üç mevsim boyunca onlara iyi hizmet verdiklerini söylüyorlar.

En İyi Bütçe: Western Chief Suya Dayanıklı Uzun Boylu Bot

Amazon’dan satın alın

Western Chief, yağmurluda yürüyüşü eğlenceli kılan ekose leopardan lekeli, temel siyah, spor baskılar lastik çizmeler ile yapar. Çizmeler, alçak bir topuğa ve yastıklı bir tabanı olan çıkarılabilir bir iç kısma sahiptir. İç kısımda, botlar rahatlık için kumaşla kaplı. Tepedeki ayarlanabilir kayış, botların içine kolayca girip çıkmanıza yardımcı olur. Kaymaz lastik taban, ayağınızı ıslak zeminde tutmanıza yardımcı olur, bu da bir zorunluluktur. Sadece tam boylarda gelirler, bu yüzden iyi bir uyum için daha kalın çoraplar giymeniz gerekebilir.

Onları satın alan insanlar, gerçekten su geçirmez olduklarını bildirmekten mutlu olacaklardır. Bir alıcı, öğle yemeği yürüyüşü için atletik ayakkabılar giydiğini ancak Western Chief botlarının yağışlı havalarda daha uygun olduğunu belirtti.

En İyi Kısa Çizme: Sorel Bayan Ayakkabı N

Amazon’dan satın alın Walmart’tan satın alın

Adı kar diyor olsa da, onları seven insanlar, yalıtılmadıkları için yağmurlu iklimler için su geçirmez botlar olarak gerçekten uygun olduklarını söylüyorlar. Çeşitli renklerde temin edilebilen deri üstleri ve ayak bileğine iyi oturması için bağcıklı bir vampir vardır. Dikişleri ıslak tutmak için tamamen mühürlenir. İsterseniz ayak tabanını çıkarabilir ve kendi iç tabanınıza koyabilirsiniz. Taban esnektir, böylece kolaylıkla yürüyebilirsiniz. Kullanıcılar boyutlandırmada biraz küçük olma eğiliminde olduklarını bildirir, bu nedenle boyutlandırma akıllıca olabilir. Balıksırtı dokulu dış taban kaygan yüzeylerde çekiş sağlar.

En İyi Yürüyüş Ayakkabısı: KEEN Kadın Terradora Orta Suya Dayanıklı Yürüyüş Ayakkabısı

Amazon’dan satın alın

İster soggy patikalarında, isterse yağmurlu şehir ormanlarında yürürken, bu hafif yürüyüş ayakkabıları nemi uzak tutabilir. Nefes alabilen su geçirmez membran, ayaklarınızın kendi nemlerinde ıslanmalarını engellemek için ter kaçışını sağlar;

Yağmur yağsa da olmasa da iyi bir iz ayakkabısı istiyorsanız, onlar da mükemmel bir seçimdir. Destek için stabilite saplarına ve eldiven benzeri bir oturuşa sahiptirler. Tüm stil tercihleriniz için 10 farklı renk kombinasyonunda gelirler.

En İyi Uzun Boylu Yağmur Botları: Hunter Kadın Orijinal Uzun Boylu Yağmur Botu

Avcı Botları

Amazon

Amazon’dan Satın Alın Zappos.com’dan Satın Alın

Bu uzun yağmur botları övgüler alıyor ve ünlülerden çiftçilere kadar herkes tarafından popüler. Şirket 1856’da İngiltere’de kuruldu ve Kraliçe tarafından tercih edildi.

Avcı botları şık bir seçimdir, çünkü bunları ihtiyaçlarınıza göre bir dizi renk veya desende satın alabilirsiniz. Tarzınız için övgüler alıyorlar, kotlarınızı, tozluklarınızı veya pantolonlarınızı kuru tutuyorlar. Kadınlar şehir içinde giyerler ve kendilerini şık hissederler ancak aynı zamanda bahçedeki veya çiftliğin etrafındaki yağmurlu işler için giyebilirler. Topuk yaklaşık bir inç yüksekliğindedir ve mil kemerden 16 inçtir. Kauçuk taban yağmurda yürümek için iyi bir çekiş sağlar.

Açıklığı yaklaşık 15 santim olduğu için baldırınızı kesinlikle ölçmeniz gerekecektir, bu nedenle daha kalın buzağılarınız varsa bu sıkı olabilir. İnce bacakları olanlar için, üst açıklığın etrafındaki fazladan boşluğu kapamak için bir bot çorap giymek isteyebilirsiniz. Bunlar uzun, su geçirmez botlar olduğundan, terli ayaklarınız varsa nem içeride kalır. Bazıları için, kabarcıklara neden olabilirler, bu yüzden bunlar bir ton yürüyüş yapması gerekmeyenler için iyi bir satın alma.

En İyi Lastik Bot: Columbia Rainey Tall Yağmur Botu

Amazon’dan satın alın

Bu lastik çizmeler, yürüyüş için iyi çalışmalarını sağlayan, binicilikten ilham alan bir tarza sahiptir. Yaka arkadan yüksektir ve önden kısadır, yürürken buzağılarınızla çalışır. Alıcılar, İrlanda ve Pasifik Kuzeybatı’daki yağmurlu tatillerde yürüyüş ve yürüme performansları için onları övüyor. Sırtı, yalnızca kaldırımda değil, birçok dış yüzeyde mükemmel kavrama sağlar.

İsterseniz bunları izlere götürebilirsiniz. Şaft, kemerden yaklaşık 11.5 inç yüksekliktedir. Çeşitli renkler ve balıksırtı gibi bazı eğlenceli desenleri mevcuttur. Columbia Spor giyim, sizi sıcak, kuru ve korunaklı tutmak için 70 yıldan fazla saçmalık giyim ve ayakkabılar yaptıkları yağmurlu Portland, Oregon’dan geliyor.

Uzun Yürüyüşler İçin En İyi: Vasque Breeze III Mid GTX Yürüyüş Botları

Amazon’dan satın alın

Vasque, 50 yılı aşkın bir süredir en kaliteli spor ayakkabılar üretmektedir ve kuşak yürüyüşçüler ve yürüyüşçüler tarafından güvenilir bir markadır. Yani, mil ve miller boyunca yürümek istiyorsanız ve bazı doğa yollarında bulunuyorsanız, hızlı yürüyüş için yapılan bu botlar size iyi hizmet verebilir. Kabarcıkları önlemek, yağmuru ve birikintileri gidermek için doğru seçimi yapabilirsiniz. Hafif olmasa da, birçok lastik çizmeden daha az ağırlığa sahiptirler. İncelemelerde, alıcıdan sonra alıcı, herhangi bir zorunluluk dönemine ihtiyaç duymak yerine, ilk kullanımda kendilerini iyi hissettiğini belirtti.

Üst kısımlar, hava örgü ve bir Gore-Tex su geçirmez membran tarafından desteklenen su geçirmez nubuk deri içerir. Bu, yağmur yağmasını önlerken botun nefes alabilmesini ve su birikintilerinden ve akıntılardan sıçramasını sağlar. Vibram tabanının, parkurlarda yüksek performans tutuşunun yanı sıra esnek olmasıyla da bilinir. Ayakların taban tarafından kayalardan ve köklerden korunacaktır. Ayrıca, kaliteli bir izlemenin sunduğu dengenin de tadını çıkaracaksınız.


Yorum Yap

    Yorum Yap