Pedometreler ve Fitness Bantları

Fitness grupları en son egzersiz çılgınlığıdır. Değerlendirmeleri okuyun, temel adımsayar sorun giderme ipuçlarını öğrenin ve sizin için en iyi yürüyüş ölçüm aracını bulun.

Pedometreler ve Fitness Bantları

Günde Kaç Adım Yeterli?

13 Eyl, 2019 629

Günde 10.000 adım günlük hedefiniz olarak ayarlamak için doğru sayı mı? Bu numaranın nereden geldiğini ve çoğu insan için iyi bir amaç olup olmadığını merak edebilirsiniz. Gerçekten, zindelik için egzersiz yapmak, sağlık risklerini azaltmak ve kilo kaybını desteklemek için yeterli egzersiz yaptığınızı gösteriyor mu?

Pedometreler ve Fitness Bantları

2019’un En İyi 8 Bileklik Pedometresi

16 May, 2019 498

Önce En İyi Bakın Genel Bakış: Amazon'da Fitbit Flex 2 "Tüm günlük adımlarınızı sayar ve kilometreyi takip eder ve ayrıca egzersiz, yiyecek ve su alım süresini kaydetmek için de kullanılabilir." En İyi Bütçe: Amazon'da Xiaomi Mi Band 2 "İlerlemenizi izlemek için günlük, haftalık ve aylık aktivitenizi takip edebilirsiniz." Best Budget Runner-Up: Amazon'da LETSCOM Fitness Tracker "Dahili bir USB fişi ile, kablo gerektirmeden herhangi bir USB bloğuna veya bilgisayara takarak şarj etmek kolaydır." En İyi SmartWatch: Best Watch'taki Apple Watch Nike + 4 Serisi "Nike Sport Band nefes alabilirlik için sıkıştırma kalıplı deliklere sahip." En İyi SmartWatch Runner-Up: Amazon'da Fitbit Versa Smartwatch "Tüm gün boyunca ve egzersizler sırasında kalp atış hızınızı izlemenizi sağlar, böylece egzersiz yoğunluğunuzu daha iyi düzenleyebilirsiniz." Sadelik için en iyisi: Garmin Forerunner 25 Amazon'da GPS İzleyin "Gün boyunca adımları ve etkinlikleri doğru bir şekilde izler." Kadınlar için en iyisi: Amazon'daki Fitbit Alta "İzleyici, hareketsizlik olduğunu algılıyor, size her saat biraz hareket etmenizi sağlayan nazik hatırlatıcılar veriyor." Çocuklar için en iyisi: Amazon'daki Fitbit Ace Activity Tracker "Dayanıklı, şık ve su geçirmezdir, böylece çocuklar duşta bile giyebilir."

Pedometreler ve Fitness Bantları

Hangi Fitbit Pedometre Size En Uygun?

17 Mar, 2019 458

Fitbit, tam özellikli pedometreler, fitness band aktivite monitörleri ve basamakları, mesafeleri ve kalorileri takip eden smartwatches ailesine sahiptir. Fitbit etkinlik izleyicileri çoğu cep telefonu için uygulamalarla, ayrıca akıllı telefonu olmayanlar için PC ve Mac ile çalışır. Sen grafikler ve adım çizelgeleri, aktif adım, mesafe, uyku kalitesi, diyet ve diğer sağlık istatistiklerinin tadını çıkarabilirsiniz.

Pedometreler ve Fitness Bantları

Ne Kadar Hızlı Yürüdüğünüzü Nasıl Bilirsiniz?

17 Mar, 2019 362

Ne kadar hızlı yürüdüğünü bilmek ister misin? Yürüme yarışı giriş formunu doldurmak için yürüyüş hızınızı bilmeniz gerekebilir. Bazen, sizi bir noktadan diğerine yürümenin ne kadar süreceğini bilmek istersiniz. Ya da yürüyen bir kalori hesaplayıcı ile kullanmak için bilmeniz gerekebilir.

Pedometreler ve Fitness Bantları

Bir Milde Kaç Adım Var?

17 Mar, 2019 691

Ortalama bir kişi, adımsayar, spor bandı veya telefonunuzun hareket sensörünün saydığı millerde 2,000 ila 2,500 yürüyüş basamağı gerçekleştirir. Koşu adımları daha uzun bir adım uzunluğuna sahiptir ve mil başına 1.400 ile 1.700 arasında adım atabilirsiniz. Toplam 10.000 adım, 4 ila 5 mil arasındadır. Mil başına adım sayısı kişiden kişiye değişir ve adım uzunluğunuza bağlıdır. Her mil için tipik adımlarınızı tahmin etmenin yollarını görün.

Pedometreler ve Fitness Bantları

Jawbone UP2 Aktivitesi ve Uyku İzleyicisi: Üretimi Sonlandırıldı

17 Mar, 2019 654

Jawbone şirketi 2016 yılında faaliyet takipçilerinin üretimine son verdi. 2018 yazından itibaren, uygulamanın gelecekteki işlevselliği ve mevcut cihazların desteği belirsizdir. Aşağıdakiler, bu izleyicinin geçmişte nasıl çalıştığı ile ilgilidir.

Pedometreler ve Fitness Bantları

Fitbit Şarj İK Spor Band İnceleme

17 Mar, 2019 445

Fitbit Charge HR, kesintisiz askısız kalp atış hızı izleme özelliğine sahip ilk Fitbit. Diğer Fitbits’lerin yaptıklarını yapmanın yanı sıra (basamakları, mesafeyi, kalorileri, tırmanılan yerleri ve izleme uykusunu sayarak) nabzınızı sürekli almak için bilekliği arkasındaki LED ışıkları kullanır. Ayrıca, uyumlu bir telefonla eşleştirirseniz arama bildirimleri alabilirsiniz. Çok akıllı bir pedometre saati.

Pedometreler ve Fitness Bantları

Timex Metropolitan Plus Activity Monitor İzle İnceleme

17 Mar, 2019 354

Timex Metropolitan Plus, ilk bakışta analog kuvars saati olarak görünüyor. Ancak tekrar bakın ve saat yüzündeki adım sayınızı ve mesafenizi görebilirsiniz – bu bir adım sayar saat! Bir düğmeye basarak, etkinlik geçmişinizi takip etmek için verilerinizi bir mobil uygulamaya aktarabilirsiniz.

Pedometreler ve Fitness Bantları

Yürüme ve Çocuklar İçin Adımsayar Adım Sayısı

17 Mar, 2019 576

Çocukların yeterince yürüyor mu? 6 ila 12 yaş arası çocuklar için günde önerilen adım sayar adım sayısı kızlar için 12.000, erkekler için 15.000'dir.

Pedometreler ve Fitness Bantları

Pokemon Git Apple Watch App Artıları ve Eksileri

16 Mar, 2019 323

Pokemon Go, zaman içinde tavada bir parıltı olma tehdidi altında kalarak dünyayı ele geçirdi. Dışarıda yürürken soğuk kış havalarında telefonunuzu elinde tutmanız gerekiyorsa, oyunu oynamak zordur. Apple Watch Pokemon Go uygulaması, ana uygulama çalıştırılmadan telefonunuzu cebinizde tutmanıza izin verir. Bu, dikkat dağıtıcı yürüme tehlikelerini azaltır.