1. Anasayfa
  2. Pedometreler ve Fitness Bantları

Pokemon Git Apple Watch App Artıları ve Eksileri

Pokemon Git Apple Watch App Artıları ve Eksileri
0

Pokemon Go, zaman içinde tavada bir parıltı olma tehdidi altında kalarak dünyayı ele geçirdi. Dışarıda yürürken soğuk kış havalarında telefonunuzu elinde tutmanız gerekiyorsa, oyunu oynamak zordur. Apple Watch Pokemon Go uygulaması, ana uygulama çalıştırılmadan telefonunuzu cebinizde tutmanıza izin verir. Bu, dikkat dağıtıcı yürüme tehlikelerini azaltır.

Bu arada, GPS’e değil, adımlarınıza bağlı olarak yumurta kapaklarına ve kanka şekere doğru kilometre tutacaksınız. Ayrıca Pokemon göründüğünde uyarılacaksınız ve Pokestop’ta eşyaları toplayabileceksiniz. Bir Spor salonunun menzilinde olup olmadığı konusunda uyarılmayacaksınız ve bu uygulamayı Spor eğitimi ve savaşlar için kullanamazsınız.

Ancak bu uygulama ile artılarını olduğu gibi eksilerini de var. İşte bir özet, bu yüzden Apple Watch’unuzda oynamaya başlayabilir veya bir Apple Watch satın almak için bir karar verebilirsiniz.

Makalede Neler Var?

Pokemon Go Workout’u Apple Saatinizde Başlatma

Pokemon Go Apple Watch App Start Screen

Wendy Bumgardner

Apple Watch Pokemon Go uygulaması ücretsizdir ve önceden ayarlanmış otomatik güncellemeleriniz yoksa, onu uygulama mağazasından yükleyebilirsiniz. Saat uygulamasını başlatırken Pokemon oyuncunuzun adını ve seviyesini göreceksiniz. Kuluçkada yumurtalarınız varsa, ilk kuluçka için gereken mesafeyi göreceksiniz. Ayrıca arkadaşınızın Pokemon şekerine olan mesafenizi de göreceksiniz. Antrenmanınıza başlamak için Başlat’a dokunun.

Pro: Telefon Uygulamasını Başlatmanıza Gerek Yok ve Telefonunuzu Kilitli Tutabilirsiniz

Telefonunuzun bataryasını kaydedebilirsiniz. Bir Pokemon uyarısı alana kadar Pokemon Go telefon uygulamasını başlatmanız gerekmez. Pokestop’larda eşyaları toplayabilir ve yalnızca yakalamak istediğiniz bir Pokemon görürseniz telefonunuzu açabilirsiniz. Hangilerinin yakalanabileceğini bileceksiniz ve ortaya çıkanları istemiyorsanız, telefonunuzu cebinizde tutabilirsiniz.

Pro: Watch App ile Pokestops’tan Eşya Toplayabilirsin

Bir Pokestop’un menzil dahilinde olduğu konusunda sizi uyarır ve saat uygulaması ile durağı dönüp eşyaları toplayabilirsiniz. Bunu yapmak için telefonunuzu çıkarmanıza gerek yok. Evde ya da işte kullanışlı bir durağınız varsa, ne zaman şarj edildiğinde ve eşyaları toplayabildiğinizde bir uyarı alırsınız.

Con: Apple Watch pilinizi boşaltacaksınız

Saat uygulaması büyük bir güç tahliyesi ve çalışmaya devam ederseniz birkaç saat sonra saatinizi şarj etmeniz gerekecektir. Pil ömründen tasarruf etmek için kalp atış hızı algılamasını kapatabilirsiniz. Bunu yapmak için, Apple Watch telefon uygulamasını açın, Genel, Gizlilik Ayarları, Motion & Fitness’ı seçin ve kalp atış hızınızı kapatın. Bunun, siz tekrar açana kadar tüm uygulamalar için kalp atış hızını azaltacağını unutmayın.

Apple Watch şarj cihazınızı günün ortasında şarj etmek için el altında tutmak veya ikinci bir taneye yatırım yapmak isteyebilirsiniz.

Koşu bandı sayar

Pokemon Git Apple Watch Uygulaması

Wendy Bumgardner

Egzersiz ekranı, geçen süre ve dönen adım ve kalori gösterimi ile kilometrelerce yürüdüğünüzü gösterir. Sağda, arkadaşın Pokemon’unu ve bir sonraki şeker ödülüne ne kadar yürüdüğünü ve ne kadar kuluçka aldığının bir göstergesi olacak

Bir Pokemon yakalanacak menzildeyse, en alt satırda gösterilecektir. Pokemon’u yakalamak için telefonunuzu alıp telefon uygulamasını başlatıp başlatmamaya karar verebilirsiniz. İzle uygulamasıyla Pokemon’u yakalayamazsın.

Pro: Koşu Bandı Adımları Artık Pokemon Kilometrelere Doğru Sayılıyor

Apple Watch Pokemon Go uygulamasını kullanmanın en iyi nedenlerinden biri, en azından yerleşik GPS bulunmayan orijinal Apple Watch ve Apple Watch 1 için Apple Watch’unuzun pedometre işlevine dayanıyor olmasıdır.

Telefon uygulaması GPS tabanlıdır ve mesafenizi belirlemek için her 15 saniyede bir konumunuz belirtilir. Koşu bandında adımlar atıyorsanız, telefon uygulamasıyla Pokemon’dan mesafe kredisi alamazsınız. Ancak, Apple Watch Pokemon Go uygulaması bu adımları sayacak ve mesafe için ekleyecektir.

Pro: Pokemon Kilometre için Pacing Sayısı

Ayrıca, uygulamayı başlatabilir ve bir odayı daire içine alabilir ya da koridorda yukarı ve aşağı doğru hızlandırabilir ve şimdi mesafe tahakkuk edebilirsiniz. Egzersiz sırasında adım sayınızı görürsünüz (kalori sayımı ile değişir). Oturma saatini ve etkinlik dışı kalma süresini azaltmak için Apple Watch’unuzdaki Stand Activity uyarısını kullanırsanız, ayağa kalkarken Pokemon Go uygulamasını başlatın ve bu adımlar için kredi almak üzere hareket edin. Bu çok motive edici, sizin için iyi olanı yapmak için olumlu bir ödül.

Her saatte sadece 250 adım atarsanız, hala her dört saatte bir kilometre kaydedersiniz ki bu da hiç olmadığı kadar iyidir.

Con: Apple Saatleri Olmayanlar Faul Çağırabilir

Koşu bandı, pacing ve adımları kaydeden diğer aktiviteler için kredi almanın haksızlık olduğuna dair Apple Watch uygulamasına sahip olmayanların yorumlarını görmeniz olasıdır. Ancak oyunun yaratıcıları, Apple Watch uygulamasını başlattıklarında bunun uygun olduğunu belirlediler. Bu nedenle adil. Bu onların topu. Sadece onların kurallarına göre oynuyorsun.

Bu Yumurtaları Topla ve O Buddy Şekerini Kazan

Pokemon Go Apple Watch Uygulama Yumurta

Wendy Bumgardner

Kuluçka yaptığınız yumurtaları ve onları yakalamak için ne kadar yürümeniz gerektiğini görmek için sola kaydırın. Birden fazla yumurta kuluçka yapıyorsanız, ayrıntıları burada göreceksiniz. Egzersiz ekranına geri döndüğünüzde, sadece yumurtadan çıkmaya en yakın yumurtanın ayrıntılarını görürsünüz. Bu, kuluçkalık zamanına yaklaştığınızda hareket etmeye devam etmenizi motive edebilir.

Bir yumurta yumurtadan çıktığında, taramayı gösteren bir animasyon ve taranmış Pokemon ve özniteliklerinin bir resmi ile birlikte Apple Watch’ınıza bildirimde bulunmalısınız.

Buddy Pokemon’unuz bir şeker bulduğunda da bir bildirim almalısınız.

Yumurta Kuluçka Con

Başka bir yumurtayı kuluçkaya başlamak için telefon uygulamasını açmanız gerekecek, bunu izleme uygulamasından yapamazsınız. Bildirimi kaçırırsanız, taramadan ne çıkacağını belirlemek için en iyi yer, Günlük ekranını kontrol etmektir.

Buddy Candy Con

Bildirim, bir Şeker bulduğunuzu bildirmelidir. Ancak, şekerleme alır almaz Buddy Pokemon’u değiştirmeyi planlıyorsanız dikkatli olmanız gerekir. Bildirim, Buddy’nizin kaç tane şekeri içerdiğini içermediğinden, telefon uygulamasında bunu kontrol etmeniz gerekir.

Ayarlar

Pokemon Go Apple Watch Uygulama Ayarları

Wendy Bumgardner

Bir Pokemon Go antrenmanına başladıktan sonra, Ayarlar ekranına doğrudan gidebilir ve Pokestop’lardan mı yoksa yakındaki Pokemon’dan haberdar olmak isteyip istemediğinizi seçebilirsiniz. Eğer onları etkinleştirirseniz, bileğinize bir dokunuş hissedersiniz ve bunlar için bir ekran bildirimi hissedersiniz.

Bu, yalnızca bir veya diğerine ilgi duyuyorsanız veya yalnızca kilometrelerce giriş yapmak istiyorsanız ve durakları veya Pokemon’u yakalamakla ilgilenmiyorsanız, iyi bir özelliktir.

Pokemon Go Complication’ı Saat Yüzünüze Ekleyin

Pokemon Go Apple İzle Komplikasyonu

Wendy Bumgardner

Pokemon Go komplikasyonunu Apple Watch yüzünüze ekleyebilirsiniz. O zaman istediğiniz zaman hızlıca başlatabilirsiniz. Her kalktığınızda ve hareket ettiğinizde mesafenizi kaydetmek istiyorsanız, bunu yapabilirsiniz.

Uygulama çalışırken, yeşil egzersiz simgesini göreceksiniz. Uygulama arka planda çalışacak ve adımlarınızı ve mesafenizi kaydetmenin yanı sıra Pokemon ve Pokestop’ları size bildirmeye devam edecektir. Ayrıca, uygulamanın kilitlenip kilitlenmediğini kontrol etmek de iyidir ve yeniden başlatmanız gerekir.

Pro: Hızlı Başlat ve Yumurta İlerlemesi Harekete Geçmek İçin Motive Ediyor

Saatinizdeki komplikasyonu görmek çok motive edici olabilir. Buddy şekerleme ve yumurta kuluçka ilerlemesine devam etmek istiyorsan, sadece bir tık ötenizde Neden kalkıp şimdi hareket etmeye başlamıyorsun?

Pokemon Plus veya Apple Watch Uygulaması?

Pokemon Go Plus Aksesuar

Amazon’dan fotoğraf

Pokemon Go Plus aksesuarına kıyasla, saat uygulamasının avantajları nelerdir?

Pokemon Go Plus aksesuarı, Pokestop öğelerini toplamanıza ve sadece düğmesine basarak Pokemon’u yakalamaya çalışmanıza olanak tanır. Saat uygulaması yalnızca saatten öğe toplamanıza izin verir. Pokemon’u telefonunuzda güvenle cebinizde yakalamak istiyorsanız, Artı aksesuarına ihtiyacınız var.

Artı aksesuarını kullanmak için Pokemon Go telefon uygulamasını başlatmanız gerekir, ancak telefon uygulaması başlatıldıktan sonra arka plana gönderilebilir. Saat uygulamasıyla, telefon uygulamasını başlatmaya gerek yoktur.

Plus aksesuarı ile hangi Pokemon’ları attığınızı bilmiyorsunuz ve sadece en düşük top gücünü kullanıyorsunuz. Seçici olmayı tercih ederseniz, saat uygulaması size hangi Pokemon’un menzilde olduğunu gösterir ve onları yakalamak için telefonunuzu çıkarmak isteyip istemediğinize karar verebilirsiniz.

Plus aksesuarı, yumurtadan çıkma ve Buddy şekerleme mesafesini belirlemek için telefonunuzun GPS’ini kullanır, böylece koşu bandı adımları sayılmaz. Geri izleme konusunda telefon uygulamasından daha çok bağışlayıcı olduğundan, telefon uygulamasını kullanmaktan çok daha fazla mesafe kredisi alırsınız. Ancak her adımın sayılmasını istiyorsanız, saat uygulaması üstündür.

Apple Watch uygulaması ücretsiz olarak temin edilirken, Plus aksesuarı satın alınmalıdır ve kullanılabilirliği sınırlıdır.

En Büyük Dezavantaj

Elma izle pil ekranı

Wendy Bumgardner

Bir Pokemon Go antrenmanını bir saat boyunca çalıştırmak, kalp atış hızı dedektörü kapalı olsa bile pilinizi yüzde 30’a kadar tüketebilir. Kalp atış hızı dedektörünün etkinleştirilmesi daha kötü olacaktır. Bunun kabul edilebilir olup olmadığına karar vermelisin.

Apple Watch Uygulamasından Yapamayacağınız Şeyler

Bunları yapmak için telefon uygulamasını açmanız gerekecek:

  • Pokemon’u yakalayın, geliştirin veya aktarın
  • Bir Lure, Tütsü, Şanslı Yumurta, Canlandırır, İksirler kullanın
  • Spor eğitimi, savaşlar, Pokemonu spor salonlarına yerleştirme
  • Mağazadan eşyaları al ya da şeker ödülleri topla

En Büyük Avantajlar

Pokemon Go Apple Watch Egzersiz Özeti

Wendy Bumgardner

Apple Watch uygulamasını Pokemon Go için oyun değiştirici yapan şey nedir?

Koşu Bandı ve Egzersiz Adımlarınızı Sayma

Şimdi koşu bandı ve iç mekan yürüyüşleri için mesafeyi günlük olarak ayarlayabilirsiniz, sadece odayı dolaşıyor olsa bile. Sinsi kişiler Apple Watch’larını bir ayak bileği veya ayakkabı bağcığına bağlayarak, iç mekan bisikletlerini adım adım kaydetmenin yollarını bile bulabilirler. Oyunda attığınız adımların bir kısmıyla spor salonuna gitmek için daha fazla motive olabilirsiniz.

GPS yok, Sorun Yok

Bir binada veya kanyonda olduğu için telefonunuza kaydolmak için GPS mesafesini almakta zorlanıyorsanız, Apple Watch uygulaması bunu kaydeder. Hücre servisinin olmadığı alanlarda da mesafeyi kaydetmelidir. Daha önce, vahşi doğada bu artışlar sadece Pokemon Go telefon uygulaması tarafından kaydedilemedi.

Açık Yürüyüşlerde Ellerinizi Sıcak Tutun

Plus aksesuarı en iyisidir ve eldiven giyerken çalıştırılabilirken, saat uygulaması da soğuk havada yürürken ellerinizi eldivenlerinizde tutmanıza izin verir. Bu bir Pokestop’a gelinceye veya bir Pokemon yakalamak isteyene kadar.

Dışarı çık ve şu yumurtaları çıkar ve Buddy şekerini kazan! Çitlerdeyseniz sizi bir Apple Watch almaya ikna etmeniz bile yeterli olabilir.

    İlginizi Çekebilir

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir