1. Anasayfa
  2. Pedometreler ve Fitness Bantları

2019’un En İyi 8 Bileklik Pedometresi

2019’un En İyi 8 Bileklik Pedometresi
0

Editörlerimiz bağımsız olarak en iyi ürünleri araştırır, test eder ve tavsiye eder; İnceleme sürecimizle ilgili daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz. Seçtiğimiz linklerden yaptığımız alışverişlerden komisyon alabiliriz.

Makalede Neler Var?

İlk bakış

En İyisi: Amazon’da Fitbit Flex 2

“Tüm günlük adımlarınızı sayar ve kilometreyi takip eder ve ayrıca egzersiz, yiyecek ve su alım sürelerini kaydetmek için de kullanılabilir.”

En İyi Bütçe: Amazon’daki Xiaomi Mi Band 2

“İlerlemenizi izlemek için günlük, haftalık ve aylık aktivitenizi takip edebilirsiniz.”

En İyi Bütçe Sıralaması : Amazon’da LETSCOM Fitness Tracker

“Yerleşik bir USB fişi ile, kablo gerektirmeden herhangi bir USB bloğuna veya bilgisayara bağlayarak kolayca şarj edilebilir.”

En iyi SmartWatch: Apple Watch Nike + 4 Serisi Best Buy’da

“Nike Sport Band, nefes alabilirlik için sıkıştırma kalıplı deliklere sahip.”

En iyi SmartWatch Runner-Up: Amazon’da Fitbit Versa Smartwatch

“Tüm gün boyunca ve egzersizler sırasında kalp atış hızınızı izlemenizi sağlar, böylece egzersiz yoğunluğunuzu daha iyi düzenleyebilirsiniz.”

Sadelik için en iyisi: Amazon’daki Garmin öncüsü 25 GPS saati

“Gün boyunca adımları ve etkinlikleri doğru bir şekilde takip ediyor.”

Kadınlar için En İyi: Amazon’da Fitbit Alta

“İzleyici hareketsizlik algıladı, size her saat biraz hareket etmeleri için nazik hatırlatmalar veriyor.”

Çocuklar İçin En İyi: Amazon’da Fitbit Ace Aktivite Takipçisi

“Dayanıklı, şık ve su geçirmez, böylece çocuklar bile duşta giyebilir.”

En Çok Tıklananlar

Genel olarak en iyisi: Fitbit Flex 2

Fitbit Flex 2
Amazon’un İzniyle

Amazon’dan Satın Al

Best’ten Satın Al

Fitbit Flex 2, kullanım kolaylığı, güvenilirliği, kalitesi ve toplam değeri için en üst notumuzu aldı. Şık ve çok yönlü olan bu fitness takipçisi, çok çeşitli aktivite, egzersiz ve sağlıkla ilgili verileri toplar. Tüm günlük adımlarınızı sayar ve kilometreyi izler ve ayrıca egzersiz süresini, yiyecek ve su alımını, uyku aktivitesini ve hatta adet döngüsünü kaydetmek için de kullanılabilir. Tüm bu veriler Fitbit Flex akıllı telefon uygulaması veya web sitesi kullanılarak görüntülenebilir ve yönetilebilir, böylece haftalık, aylık ve yıllık ilerlemeleri izleyebilirsiniz.

Fitbit Flex süper incedir ve bileziklerde, kolyelerde ve bantlarda depolanabilir, böylece tarzınıza ve ihtiyaçlarınıza bağlı olarak açabilirsiniz. Gizli ilerleme ekranı, çağrılar, metin ve egzersiz hatırlatıcıları konusunda sizi uyarmak için renk kodlu ışıklar kullanır. Bu cihaz, makul bir fiyata çok sayıda işlevselliğe sahip güvenilir bir izleyici arayanlar için mükemmel bir seçimdir.

En İyi Bütçe: Xiaomi Mi Band 2

Amazon’dan satın alın

Xiaomi Mi Band 2, adımlarınızı ve diğer faydalı verilerinizi izleyen makul fiyatlı bir fitness takipçisidir. Tasarım basit olmasına rağmen, cihaz işlevsellik, izleme adımları, mesafeler, hız, yakılan kaloriler ve uyku aktivitesi açısından birçok şey sunar. Verilerinizi Bluetooth ile uygulamaya senkronize ederek, ilerlemenizi izlemek için günlük, haftalık ve aylık etkinliklerinizi takip edebilirsiniz. Telefonunuz çağrılar, mesajlar veya diğer bildirimleri aldığında cihaz sizi bilgilendirmek için de kullanılabilir.

Mi Band 2, uzun süre otururken hafifçe vurarak hareket etme konusunda motive olmanıza da yardımcı olur. Bu dayanıklı izleyici suya, tere, kozmetiklere ve daha pek çok şeye karşı dayanıklıdır; bu nedenle, yalnızca şarj etmek için çıkarmanız gerekir.

En İyi Bütçe Sıralaması: LETSCOM Fitness Tracker

Amazon’dan satın alın

Bu fitness takipçisi, basamakları saymak için temel ve ucuz fakat güvenilir bir cihaz arıyorsanız, başka bir güzel seçenek. Uzaklığı, yakılan kalorileri, aktif dakikaları ve uyku aktivitesini kaydetmek için de kullanabilirsiniz. İzleyici ekranı aramalarınızı, mesajlarınızı ve bildirimlerinizi doğrudan Bluetooth üzerinden bileğinizden görmenizi sağlar. Dahili bir USB fişi ile, kablo gerektirmeden herhangi bir USB bloğuna veya bilgisayara bağlayarak şarj edilmesi kolaydır. En uygun fitness takipçisi olmayabilir, ancak ucuz bir fiyata konforlu, şaşırtıcı derecede hassas bir cihazdır.

En İyi SmartWatch: Apple Watch Nike + Series 4

Apple Watch Nike + Series 4
B&H Fotoğrafının İzniyle

Satın Al Best Buy

Satın Al Bhphotovideo.com

Eğer bir smartwatch satın almak istemediyseniz ve elinizde tutulduysanız, Apple’ın bu en yeni modeli tam dalmak için mükemmel bir neden. Henüz Apple Watches ve bu sportif Nike + sürümü için aktif insanlar için mükemmel bir arkadaştır.

Zaten bir Apple Watch’ınız olsa bile, şık görünüm, daha hızlı performans ve daha uzun pil ömrü, yükseltme için iyi nedenlerdir. Sesli çalışmalarla egzersiz yaparken ya da Apple Music veya Podcast’leri dinlerken tüm adımlarınızı, adımlarınızı ve mesafelerinizi takip edebilirsiniz. Smartwatch özelliği ayrıca telefon görüşmesi yapmanızı, mesaj göndermenizi ve bildirim almanızı sağlar.

Nike + modelinde yeni Nike saat yüzleri ve egzersiz için mükemmel olan iki Nike grubu bulunuyor. Nike Sport Band nefes alabilirlik için sıkıştırma kalıplı deliklere sahiptir ve Nike Sport Loop özel bir yansıtıcı iplik ile dokunmuştur. Bu saat yüzmeye karşı dayanıklı olduğundan tüm su aktivitelerinizi takip etmek için de kullanabilirsiniz. Tabii ki, Apple Watch ile büyük dezavantajı fiyat etiketi, ama savurganlık değer.

En İyi SmartWatch Runner-Up: Fitbit Versa Smartwatch

Amazon’dan Satın Al

Best’ten Satın Al

Aktivite takibi ve ötesinde bir smartwatch’ı seviyorsanız, ancak daha uygun fiyatlı bir seçenek istiyorsanız, Fitbit’in yeni Versa’si Apple Watch’a fantastik bir alternatif. Adımlarınıza ek olarak, mesafeyi, yakılan kalorileri, aktiviteyi, uyku aktivitesini, kalp atış hızını, tırmanılan katları, uyku aşamalarını, yüzme turlarını ve hatta adet döngülerini takip edebilirsiniz. Kalp atış hızı monitörü, tüm gün ve egzersizler sırasında kalp atış hızınızı izlemenizi sağlar, böylece egzersiz yoğunluğunuzu daha iyi düzenleyebilir ve egzersizlerinizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.

Şık, siyah alüminyum saat, çeşitli görünüm ve işlevler için farklı yüzlere sahip, iş veya oyun için giyilebilecek kadar çok yönlüdür. Akıllı telefonunuzdan gelen metinler, çağrılar ve hatırlatıcılar için size bildirimler verir. Fitbit Versa ayrıca 300’den fazla şarkıyı ve en sevdiğiniz Pandora istasyonlarını saklayarak hareket halindeyken müzik dinlemenizi sağlar.

Sadelik için en iyisi: Garmin öncüsü 25 GPS izleme ve etkinlik izci

Garmin - Forerunner 25 GPS İzleme ve Etkinlik İzleyici
Best Buy’ın İzniyle

Amazon’dan Satın Al

Best’ten Satın Al

Kullanımı kolay, basit ve sade bir saate sahip bir saat kullanarak adımlarınızı saymak istiyorsanız, Garmin Forerunner 25 GPS İzle ve Etkinlik İzleyici sağlam bir seçimdir. Diğer spor izleyicilerinde veya akıllı kol saatlerinde olduğu kadar çok zil ve ıslık yoktur, ancak gün içindeki adımları ve aktiviteleri doğru bir şekilde izler.

Ayrıca seyahat ettiğiniz mesafeyi, yakılan kalorileri, geçen süreyi ve hızı da izleyebilirsiniz. Daha fazla işlevsellik istiyorsanız, ücretsiz Garmin Connect uygulamasını kullanarak smartwatch’lara dönüştürebilirsiniz, böylece doğrudan bileğinizden bildirim alabilirsiniz.

Pil ömrü mükemmeldir, çünkü düzenli olarak birkaç hafta şarj edilmeden kullanılabilir. Kullanıcılar ekranın okunması kolay (düşük ışık koşullarında bile) ve grubun rahat olmasını seviyor. Bu saat yürüyüşçüler ve koşucular için iyi çalışır, ancak bisiklete binmek veya yüzmek gibi diğer etkinlikler için uygun değildir, bu nedenle birçok farklı spor dalında olmanız en iyi seçenek değildir.

Kadınlar için En İyi: Fitbit Alta

Fitbit Alta
Best Buy’ın İzniyle

Amazon’dan Satın Al

Best’ten Satın Al

Fitbit’ten bir diğer güvenilir ve kaliteli cihaz olan Alta, basamakları, mesafeyi, yakılan kalorileri, aktif dakikaları ve uyku düzenlerini izlemek için kullanabileceğiniz zarif görünümlü, temel bir izcidir. Aktivitelerini izlemek isteyenler için mükemmel, ancak ilgilenmedikleri verileri toplayan büyük bir bileklik istemiyorlar. İzleyici hareketsizliği tespit ediyor, her saat biraz hareket etmenizi sağlayan nazik hatırlatıcılar veriyor ve sizi tebrik ediyor belirli hedeflere ulaştığınızda. Bu cihaz, temel aktivitelerini takip etmek ve hareket etmeye devam etmek için motivasyon almak isteyen kadınlar için idealdir.

Çocuklar İçin En İyi: Fitbit Ace Aktivite Takipçisi

Fitbit Ace Etkinlik İzleyici
Amazon’un İzniyle

Amazon’dan Satın Al

Best’ten Satın Al

Fitbit Ace Aktivite Takipçisi, çocukları daha fazla egzersiz yapmaya ve yeterli uyku almak için motive etmek için mükemmeldir. 8 yaş ve üstü çocuklar için yapılmıştır ve tek bir şarjla beş güne kadar hareket ve uyku aktivitelerini takip eder. Dayanıklı, şık ve su geçirmezdir, böylece çocuklar duşta bile giyebilir. Zindelik hedefleri koyabilir ve rozetlerle ödüllendirilebilir, ayrıca aile üyeleriyle mücadeleye katılabilirler. Fitbit Ace’in çocuklara aile dışı üyelerini arkadaş olarak eklemelerine izin vermemek gibi çocuk güvenliği özellikleri gibi ebeveynler.

    İlginizi Çekebilir

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir