Motivasyon

Koşmak fiziksel olduğu kadar zihinsel bir aktivitedir. Koşmaya motive olma, eğitim ve büyük yarışlara nasıl hazırlanılacağı ve hatta bazı harika müzik çalma listeleri hakkında tavsiyeler alın.

Motivasyon

Müziksiz Çalışmanız İçin 6 Neden

14 Ara, 2020 143

İyimser bir çalma listesi, uzun koşularınız için harika bir dikkat dağıtıcı olabilir. Müzik aynı zamanda egzersiz sırasında motivasyon sağlayabilir. Ancak işitme duyunuzu engellemek belirli çalışma koşullarında güvenli olmayabilir.

Motivasyon

Maraton Seyirci Yarışın En Zor Noktaları İçin İmzaladı

20 Mar, 2019 394

Birçok koşucunun bir maraton sırasında şüpheleri vardır, ancak mükemmel andaki mükemmel işareti okumak, bu korkuları kafalarından atmaya yardımcı olabilir. Bir maraton koşan arkadaşlarınız veya aileniz varsa, bu sloganlardan biriyle bir tabela yazarak ve doğru yerde durarak onlara kaba yamalarda yardımcı olabilirsiniz.

Motivasyon

Koşarken Dikkatini dağıtmanın 6 yolu

20 Mar, 2019 340

Bir koşu sırasında can sıkıntısı veya bazı fiziksel rahatsızlıklardan muzdarip olsanız da, kendinizin dikkatini dağıtmaya çalışmak yardımcı olur. İşte denemek için bazı stratejiler.

Motivasyon

En İyi Motive Edici Koşu Teklifleri

19 Mar, 2019 337

İşte sizi motive etmek için harika koşu teklifleri. Bunlardan birini neden sürekli çalıştırdığınızı hatırlatması için buzdolabınıza veya aynanıza yapıştırın. 1...

Motivasyon

50 Koşu ve Yarış Hakkında Motivasyonel Sözler

17 Mar, 2019 334

"Mucize bitirdiğim şey değil. Mucize, başlama cesaretine sahip olduğumdur." – John Bingham, konuşmacı ve yazar

Motivasyon

Sabah koşmak için 10 ipucu

17 Mar, 2019 488

Sabah kaçmak için pek çok harika neden var. Uyanmak ve sizinle uyanış dünyayı izlemek için harika bir yol. Size sadece büyük bir enerji artışı sağlamakla kalmaz, aynı zamanda güne bakmadan önce bile bir şeyler başarmış gibi hissetmenizi sağlar. Bir sabah koşusunun, özellikle de bir yarış yaparken, günlük programınıza daha iyi uyduğunu bile bulabilirsiniz.

Motivasyon

Steve Prefontaine Koşu Hakkında Alıntılar

17 Mar, 2019 330

Amerikalı koşucu Steve "Pre" Prefontaine, 1970'lerin koşucu patlamasına ilham verdi. 24 yaşında bir araba kazasında ölmeden önce, koşu efsanesi Amerikan rekorunu 2.000 metreden 10.000 metreye kadar yedi mesafeli olayda tuttu.

Motivasyon

180 BPM'de Şarkıları Çalma

17 Mar, 2019 376

Adım atma hızınızı veya adım atma hızınızı artırmak, koşu formunuzu geliştirmenize, hızınızı artırmanıza ve yaralanma riskinizi azaltmanıza yardımcı olabilir. En verimli koşucularda dakikada yaklaşık 180 adım yüksek adım atma ciroları vardır. Bu hıza ulaşmak için, bazı koşucular dakikada 180 ritmi olan (BPM) müzikle koşmayı severler;

Motivasyon

Tişörtlerde Görülen Komik Koşu Sözleri

17 Mar, 2019 354

Koşucular, sporları konusunda tutkulu olan özel bir gruptur. Ayrıca harika bir mizah anlayışı var ve bu en çok T-shirt koşucularının giydiği elbise. Uzun bir koşunun ortasında veya bir yarışın son kilometresi boyunca, gülmek için bir şeye ihtiyacınız var. Devam etmenize yardımcı olur ve bunu neden yaptığınızı hatırlatır.

Motivasyon

Komik Maraton Seyirci Tabelaları için Tırnaklar

17 Mar, 2019 291

Maraton koşucuları, monotonluğu kırmaya yardımcı olmak için yarış boyunca işaretleri okumaktan hoşlanırlar. Bir maraton izlemeyi planlıyorsanız, bazı işaretler koyun – koşucular sizi bunun için seveceklerdir. Komik seyirci işaretleri her zaman iyi bir dikkat dağıtıcıdır. İşte bazı fikirler: