1. Anasayfa
  2. Yoga

2019'un En İyi 9 Yoga DVD'si


0

Editörlerimiz bağımsız olarak en iyi ürünleri araştırır, test eder ve tavsiye eder; İnceleme sürecimizle ilgili daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz. Seçtiğimiz linklerden yaptığımız alışverişlerden komisyon alabiliriz.

İster acemi, isterse deneyimli bir yogi olun, yoga DVD’si satın almanız için birçok neden var. Yeni başlayanlar için, derslerden daha uygun fiyatlı, herhangi bir zamanda bir antrenmana girebilir ve dünyanın her yerinden yüzlerce deneyimli eğitmen arasından seçim yapabilirsiniz. Ek olarak, profesyonel rehberlik uygun teknikleri kullandığınızdan emin olmanıza yardımcı olur, böylece verimliliğinizi en üst seviyeye çıkarabilir ve yaralanmaları önleyebilirsiniz.

Dışarıda o kadar çok yoga DVD’si var ki, hangilerini satın alacağınıza karar vermek zor olabilir. Bu yüzden Amazon’da en çok övülen koleksiyonlardan bazılarını topladık, yeni başlayanlar için bir girişten kalbe atlamanızı sağlayacak daha yoğun egzersiz programlarına kadar. Hangisinin sizin için uygun olduğunu keşfetmek için okumaya devam edin.

Makalede Neler Var?

En Çok Tıklananlar

Genel olarak En İyi: Rodney Yee’nin Power Yoga Koleksiyonu

Amazon’dan satın alın

Ünlü yoga eğitmeni Rodney Yee, 60 dakikalık en güçlü egzersiz programlarından üçünü tek bir koleksiyonda birleştirerek en üst düzey çeşitliliği elde edersiniz. Gücü artıracak “Yoga Yanması” var; Esnekliği artırmak için “Toplam Vücut”; ve dayanıklılığı artıran “Sporcular için Yoga Koşullandırma”. Gereksinimlerinize veya o anki ruh halinize uygun olanı seçin – üçünün de aklınıza odaklanması ve sizi dinamik bir rutine götürmesi garanti edilir.

90’lı yılların başında ulusal yoga sahnesinde ortaya çıkan Yee, hakemler tarafından iyi bir nedenden dolayı favori. Sakinleştirici sesi, açık talimatlar ve mükemmel zamanlanmış ipuçları hakkında övgüler. Ve DVD, deneyimli yogilere göre pazarlanırken, satın alan birçok kişi, egzersizlerden faydalanmak için yogaya biraz aşina olmanız gerektiğini söylüyor.

Yeni Başlayanlar İçin En İyi: Yeni Başlayanlar İçin BodyWisdom Yoga

Amazon’dan Satın Al Buy Best’ten Satın Al Walmart’tan Satın Al

40 yılı aşkın bir süredir yoga öğreten eğitmen Barbara Benagh, Yoga Journal tarafından “etraftaki en zeki ve anlayışlı öğretmenlerden biri” ilan edildi. Bu nedenle, Yeni Başlayanlar İçin Yoga’nın ABD ve Kanada’daki en çok satan yoga DVD’lerinden biri olması sürpriz değil. Burada mevcut olan sekiz farklı rutin 10 ila 60 dakika arasında değişmektedir ve bir uygulama geliştirmenize, güç oluşturmanıza, esnekliği arttırmanıza ve genel olarak sağlığınızı iyileştirmenize yardımcı olacak çeşitli hareketler sunar. Ayrıca antrenmanlar güzel Antigua’da filme çekildi, bu yüzden sahne daha sakin görünüyor.

Bu DVD, ilk kez yoga testi yapanlar arasında, özellikle de daha önce hiç çalışmadıysanız, favorilerim. Benagh net talimatlar sunar ve izleyicilere acele etmez, bu nedenle her bir pozisyonun askıya alınması için zamanlarını alabilir. Ve belirli bir hareket gibi hissediyorsanız çok zor, genellikle değişiklik seçenekleri de var.

En İyi Bütçe: Ağırlık İzleyiciler: Yoga Başlangıç Seti

Amazon’dan satın alın

Sadece yogaya giriyorsanız, bir DVD’den daha fazlasını satın almanız gerekir. Weight Watchers’ın bu pratik seti, ortalama yoga sınıfının maliyetinden daha düşük bir ücret karşılığında, kayış, blok ve egzersiz izleyicisi dahil, başlamanız gereken araçlarla birlikte geliyor. Çok yönlü DVD’de hem yeni başlayanlar hem de gelişmiş talimatlar bulunur, böylece daha da güçlenirken bile oynatmaya devam edebilirsiniz.

Bu antrenmanı deneyenler, eğitmen Sara Ivanhoe’nın deneyim seviyeniz ne olursa olsun sıcak, iyimser ve takip etmesi kolay olduğunu söylüyor. Ayrıca sürekli olarak nefesi rutin boyunca yeniler, bu da yenilerin özellikle yararlı buldukları bir gerçek. En iyisi? Ivanhoe, bir yoga uygulaması geliştirmek için besleyici bir ortam yaratarak kendini kabullenmenin ve vücudunu dinlemenin önemini vurguluyor.

Ter Atmak İçin En İyi: Jillian Michaels: Yoga Erime

Amazon’dan satın alın Walmart’tan satın alın

Günlük esneme seansına biraz kardiyo eklemeye hazır mısınız? Ünlü antrenör Jillian Michaels ‘Yoga Meltdown için hazır olun. Tıpkı diğer antrenman rutinleri gibi, vücudunuzu daha çok ve daha verimli çalışmaya zorlarken tekrarlamalardan geçeceksiniz. Bu DVD’de iki 30 dakikalık egzersiz programı var; ilk seviye hızlı akan yoga dizilerine odaklanır ve ikincisi eklenmiş bir meydan okuma için burkulmalar ve denge pozları ekler.

Yanık hissetmek istiyorsanız, bu sizin için yoga koleksiyonu. Zor ve birkaç hakem ilk başta her şeyi tamamlayamadı. Fakat orada asılı kaldıktan sonra etkileyici sonuçlar gördüler, zayıfladılar, güçlendiler ve hatta bazı durumlarda kilo bile kaybettiler.

Gebelik için en iyisi: Doğal Yolculuklar Yoga Gebeliği: Doğum Sonrası Egzersizler ve Sonrası

Amazon’dan satın alın

Anne ve sertifikalı yoga eğitmeni Heather Seiniger tarafından verilen bu yumuşak egzersiz programı, hamileliğiniz sırasında sizi sağlıklı ve sakin tutacak. 30 dakikalık bir doğum öncesi programı güç, esneklik ve zihinsel odaklanma geliştirir (günlük yaşamda ve doğum odasında size yardımcı olacaktır!), 30 dakikalık doğum sonrası dizisi ise yeniden şekillenmenize ve gerginlikten kurtulmanıza yardımcı olur vücut. Hareketler yorucu değil, bu yüzden kendinizi biraz daha fazla zorlamaya ihtiyaç duyuyorsa, egzersizinizi çevirmek için bazı değişiklikler yapılabilir.

Hamilelik sırasında bu DVD’yi deneyen kadınlar, sakinleştirici diziden tekrar tekrar geçmeyi dört gözle beklediklerini söyleyerek inanılmaz derecede rahatlatıcı buldular. Ayrıca, fazla kilo almalarını önlediklerini ve vücutlarında gerginlik oluşmasını önlediklerini söylüyorlar. Daha da iyisi: Büyüyen bebekleriyle bağı derinleştirmek için bir şanstı.

Yaşlılar İçin En İyi: Jane Fonda: Başlayanlar İçin AM / PM Yoga

Amazon’dan satın alın

Günün hangi saatinde egzersiz yapmayı tercih ettiğiniz önemli değil, Jane Fonda’nın DVD’sinin sizin için bir şeyi var. Üç sabah programı (“Abs & Back”, “Energy” ve “Strength”), iki gece dizisi (“Hareketlilik” ve “Gevşeme”) günün sonunda dinlenmenize izin verirken enerjilendirilmiş hissetmenizi sağlayacak. Hafif, basit egzersizler, çok fazla vergi almayan bir egzersizle güçlerini ve stabilitelerini artırmak isteyen yaşlı insanlar için idealdir.

Teknik olarak sadece yaşlılar için olmasa da, hakemlerinin çoğu Fonda’nın yaşına yakın. (Mutlu bir alıcı “Bu, yoga yapamayacağımızı düşünenlerin yoga’sı!” Dedi.) Samimiyetini, anlaşılması kolay yönlerini ve tutumu cesaretlendirmeyi seviyorlar. ve akıl sağlığı.

Koşucular için en iyisi: Gaiam Athletic Yoga: Koşucular için Yoga

Amazon’dan satın alın

Yoga eğitmeni ve koşucusu Matt Giordano, bu DVD’deki performanslarını artıracak uygulamalarda sporculara rehberlik ediyor. Koleksiyon, 20 dakikalık üç seans içeriyor: biri çalışma öncesi, biri koşullandırma için ve biri çalışma sonrası için. Bonus: Düzgün germe ve yaralanmaları önleme konusunda beş dakikalık içerik de var.

Birçok koşucu bu DVD’yi daha güçlü, daha sağlıklı sporcular yapmalarıyla kredilendiriyor. Hızlı programlar, koşu sürelerinin çok fazla bir kısmını kullanmadan temel bir uzatma seansında gizlice girmelerini sağlar. Sonuç olarak, daha az yaralanma, daha az acı yaşıyor ve her zamankinden daha esnek hissediyorlar.

Stres için En İyi: Stres Serbest Etmek İçin BodyWisdom Yoga

Amazon’dan satın alın

Ulusal olarak tanınan eğitmen Barbara Benagh, başka bir sevilen yoga DVD’sine geri döndü – ve bu kez Dalai Lama’yı da yanında aldı! Evet okuduğun doğru; zihinsel, duygusal ve fiziksel stresi azaltmak için 20’nin üzerinde rutin sunmanın yanı sıra, Tibet’in manevi liderinden 30 dakikalık meditasyon eğitimi var. Meditasyon yapmasanız bile, Benagh’ın 15 ila 60 dakika arasında değişen etkileşimli rutinlerini bulacaksınız. Belirli konuları (uykusuzluk veya depresyon gibi) veya vücut kısımlarını (boyun veya omuzlar gibi) hedefleyebilirsiniz.

Bu ürünün yorumcularının çoğu kronik ağrı çekerken diğerleri kaygı ya da diğer zihinsel sağlık sorunları ile uğraşıyorlardı. Onları DVD’ye neyin getirdiğine bakılmaksızın, çoğunluğunun antrenman semptomlarını büyük ölçüde kolaylaştırdığı tespit edildi. Şimdi, bu yoga pratiğine günlük devam etmenin onları sakin ve ağrısız tuttuğunu buluyorlar.

Esneklik için En İyi: Jessica Smith ile Nazik Yoga

Amazon’dan satın alın

Herhangi bir yoga uygulamasına geçmek, daha esnek olmanıza yardımcı olacaktır, ancak Jessica Smith’in dizileri, hareketliliği ve dengeyi geliştirmeye odaklananlar için özel olarak üretilmiştir. Dört farklı 20 dakikalık egzersiz programı, her seviyedeki yogiler için yeterince basit ve hangi bölgelere yoğunlaşacağınızı seçmek için özelleştirilebilir menüyü kullanabilirsiniz: boyun ve omuzlar, sırt ve göğüs, kalçalar ve dizler veya toplam vücut. Sadece bir tanesini seçin veya dördünüz için gidin – bu size kalmış.

Kullanıcılar, bu rutinlerden akarken ağrılarını ve acılarını eritebilirler. Smith’in yumuşak ipuçları, nefes alma hatırlatmaları ve şekillenmeye gösterdiği ilgi onu özellikle yeni başlayanlar veya yaralananlar için uygun kılar. Beceri seviyeniz ne olursa olsun, yenilenmiş ve enerjili hissedeceksiniz.

    İlginizi Çekebilir

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir