Kilo Verme için Beslenme

Kilo verme denklemi sağlıklı, dengeli bir diyet planı içerir. Kilo vermek için nasıl yiyeceğinizi ve uzun vadede kilo kaybınızı nasıl artıracağını öğrenin.

Dışarıda Yemek Diyet Önerileri

Dondurulmuş Yoğurt Barında Nasıl Akıllı Yenir?

19 Mar, 2019 410

Dondurulmuş yoğurt dondurmadan daha iyi bir seçim midir? Sadece doğru yaparsan. Donmuş bir yoğurt barı herkes için ücretsiz değildir; her şey toplam kalori miktarına katkıda bulunur! Bölümleri tipik olarak büyüktür ve üst kısımlar genellikle şekerle doludur. Soğuk bir muamele için uğramak biraz tuzak olabilir.

Kilo Verme Yiyecekleri Satın Almak

150 kalori veya daha az ile 6 dondurulmuş tatlılar

19 Mar, 2019 326

Dondurma ve dondurmalar için asla yanlış bir zaman yoktur. Bu lezzetli alternatifler için şekerli, yüksek kalorili seçenekleri bulun.

İyi Yemek İçin İlham Alın

Tost şekerleme tatlı patates derileri

19 Mar, 2019 400

Güz sonunda burada! Yapraklar değişiyor ve havalar yavaşça alçalmaya başlar ve daha düşük sıcaklıklara dönüşür. Kazakları, botları ve mevsimlik ürünleri kırma zamanı. İşte sonbahar meyve ve sebzeler içeren dört sağlıklı tarifler.

Sağlıklı Zayıflama Gıdaları Seçin

Kilo Verme Proteinleri – Bilmeniz Gereken Her Şey

19 Mar, 2019 435

Akıllı diyetciler kilo kaybı için yağsız protein kullanırlar. Niye ya? Çünkü yağsız proteinli yiyecekler daha uzun süre tam hissetmenize ve daha fazla tatmin olmanıza yardımcı olur. Sonuç olarak, birçok diyetisyen gün içinde daha az yiyor ve daha hızlı zayıflıyor.