Özel Diyetler

Özel bir diyeti başarıyla takip etmenin ilk adımı bu konuda daha fazla şey öğrenmek. Dalış yapmadan önce amacını ve kurallarını öğrenin!

Düşük karbonhidrat

Diyetinizde Karbonhidrat Nasıl Geri Kesilir

19 Mar, 2019 320

İnsanlar diyet değişikliği konusunda değişir. Bazıları doğrudan dalmaya ve her türlü değişikliği yapmaya hazır. Diğerleri için, sadece bu şekilde çalışmıyor. Küçük adımlar atmak çok daha iyi çalışır. Düşük karbonhidrat yemeye gelince, insanlar karbonhidrat seviyesinin altına düştüklerinde yararları hissetmeye başlarlar. Ancak daha düşük karbonhidratlı bir yeme yoluna doğru kenar alarak vücudunuza hala fayda sağlayabilirsiniz.

Glutensiz Diyet Nedir?

Spelt Glutensiz Diyette Yemek Güvenli mi?

19 Mar, 2019 292

Fırın sahibinden ve diğerlerinden duyabileceğinize rağmen, yazıldığından, aslında bir buğday şeklidir. Diğer buğday türleri gibi, hecelenen glüten proteini içerir ve bu nedenle çölyak hastalığı olan veya çölyak dışı glüten duyarlılığı olan bizler için güvenli değildir.

Özel Diyetler

Vegan Diyetler ve Protein: Dikkatli Birleşme Gerekmiyor

19 Mar, 2019 284

Vegan olmak ve aşırı yetersiz beslenmeyi engellemek için gıdaların tam protein sağlamak için dikkatli bir şekilde birleştirilmesi gerektiğine dair uzun süredir devam eden bir inanç vardır. Bu düşünce, en iyi şekilde eskimiş ve en kötüsü de her zaman diyet dengesinden daha önyargılıydı.