Sağlıklı Beslenme

Yüksek Protein Tarifleri

Yüksek Proteinli Gıdalarda Protein gram

11 Tem, 2019 535

Her gün yeterince protein yediğinizden emin olmak ister misiniz? Ne kadar proteine ihtiyacınız olduğunu biliyorsanız, o zaman onu en iyi sağlayacak olan yüksek proteinli yiyecekleri seçmeye başlayabilirsiniz. Hemen bir tavuk, balık ve kırmızı eti bir protein kaynağı olarak düşünebilirken, fasulyeler ve tohumlar gibi bitki kaynaklarından da protein bulabilirsiniz.

Kilo Verme için Beslenme

Sarımsak ve Kilo Kaybı Arasındaki Bağlantı

19 Mar, 2019 262

Soğan kuzeni ve arpacık soğanı kız kardeşi, sarımsak kilo kaybı ile bağlantılı küçük ama güçlü bir bileşendir ve sağlık yararları kötü nefes riskinden daha ağır basar! Ben Aç Kızım Lisa Lillien, ve işte benim kilo kaybı sarımsak teorisi.

Yemek Politikası

GDO'lar Hakkında 10 Ortak Efsane

19 Mar, 2019 199

Çok araştırılmış olmasına rağmen, genetiği değiştirilmiş organizmalar – genellikle GDO olarak adlandırılan – onları çevreleyen birçok efsane ve yanlışlığa sahiptir. Bu mitlerin çoğu, tüketici korkularına ve GDO'lu gıdaların sağlık risklerini ortaya çıkaran bazı hatalı bilimsel raporlara dayanmaktadır.

Çocukluk Dönemi Beslenmesi

Zamandan Tasarruf Etmenizi Sağlayan Sağlıklı Paketlenmiş Okul Atıştırmalıkları

19 Mar, 2019 230

Okula geri dönüş atıştırmalıklarının çok fazla şeker (veya çok fazla hazırlık zamanı!) İçermesi gerekmez. Sıkıcı granola barları veya temel meyve fincanlarını unutun. Bir sonraki seviyeye atıştırma alalım! Dinle, anneler ve babalar: Siz ve çocuklarınız bu atıştırmalıkları seveceksiniz.

Takviyeler ve Vitaminler

22 En İyi Glütensiz Vitamin Markaları

19 Mar, 2019 933

Vitaminlerinizi, minerallerinizi ve diğer besinlerinizi yediğiniz yiyeceklerden elde etmek genellikle en iyisi olsa da, bazen takviyelerden ekstra yardım almanız gerekebilir. Mağazalarda ve çevrimiçi olarak birçok iyi glutensiz vitamin ve diğer takviyeleri vardır. Ancak, glütensiz olması için tüm ürünlere güvenemezsiniz.

Düşük karbonhidrat

Diyetinizde Karbonhidrat Nasıl Geri Kesilir

19 Mar, 2019 218

İnsanlar diyet değişikliği konusunda değişir. Bazıları doğrudan dalmaya ve her türlü değişikliği yapmaya hazır. Diğerleri için, sadece bu şekilde çalışmıyor. Küçük adımlar atmak çok daha iyi çalışır. Düşük karbonhidrat yemeye gelince, insanlar karbonhidrat seviyesinin altına düştüklerinde yararları hissetmeye başlarlar. Ancak daha düşük karbonhidratlı bir yeme yoluna doğru kenar alarak vücudunuza hala fayda sağlayabilirsiniz.

Glutensiz Diyet Nedir?

Spelt Glutensiz Diyette Yemek Güvenli mi?

19 Mar, 2019 189

Fırın sahibinden ve diğerlerinden duyabileceğinize rağmen, yazıldığından, aslında bir buğday şeklidir. Diğer buğday türleri gibi, hecelenen glüten proteini içerir ve bu nedenle çölyak hastalığı olan veya çölyak dışı glüten duyarlılığı olan bizler için güvenli değildir.

Özel Diyetler

Vegan Diyetler ve Protein: Dikkatli Birleşme Gerekmiyor

19 Mar, 2019 202

Vegan olmak ve aşırı yetersiz beslenmeyi engellemek için gıdaların tam protein sağlamak için dikkatli bir şekilde birleştirilmesi gerektiğine dair uzun süredir devam eden bir inanç vardır. Bu düşünce, en iyi şekilde eskimiş ve en kötüsü de her zaman diyet dengesinden daha önyargılıydı.

İyi yemek için ipuçları

2019'da İzlenecek En Sağlıklı 40 Blog

19 Mar, 2019 239

Sağlık ve sağlıklı yaşam blogcuları bize yaşamlarını ve bazı durumlarda mutfaklarını tanıttılar. Sağlıklı yemek blogları aracılığıyla, hem bize hem de ilham verecek hem de yenilikçi tarifler, sağlıklı beslenme stratejileri, sahne arkası ipuçları ve çarpıcı yemek fotoğraflarını paylaşıyorlar.

Kilo Yönetimi Kaynakları

Kilo kaybı için uçucu yağlar kullanabilir misiniz?

19 Mar, 2019 223

Uçucu yağlar son birkaç yıl içinde kullanımda ve popülerlikte bir artış gördü. DoTERRA, Genç Yaşam, Bitki Terapisi, ŞİMDİ Yiyecekler ve anti-anksiyete, antimikrobiyal, antioksidan, anti-enflamatuar, bağışıklık arttırıcı, uykuya neden olan ve stres düşürücü gibi daha fazla tost özelliği.