Kalori Sayımı ve Besin Değerleri

EniyiFit, ücretsiz yiyecek beslenme verileri sunar. Daha besleyici yemekler yiyerek ve daha iyi diyet seçimleri yaparak daha sağlıklı bir yaşam tarzı yaşamayı öğrenin.

Kepekli Tahıllar

Büyük Tadımı, Sizin İçin İyi Granola Nasıl Seçilir ve Pişirilir

19 Mar, 2019 370

Granola düpedüz lezzetli, ama bazen de aldatıcı. Çeşitlerin çoğu lif bakımından zengin yulaf ve kepekli tahıllar, kıtır kıtır kalp sağlıklı fındık ve tohumlar ve besin dolu kurutulmuş meyvelerle paketlenmiştir. Tüm A + maddeler. Ancak birçok tarif ve ticari marka, karışımın içine bir ton ilave şeker de koyuyor.

Protein Kaynakları ve Faydaları

Ceviz: Ağaç Fındıklı Ailenin Belirsiz Kahramanları

18 Mar, 2019 355

Ceviz, genellikle ağaç kuruyemiş ailesinin gizli kahramanlarıdır. Badem, kaju fıstığı ve cevizler çekici bir şekilde paketlenir ve atıştırmalık koridorunda kapmak kolaydır, ceviz kabartma maddeleri arasında birkaç koridor uzağa gizlenmiş gibi görünmektedir. Badem ezmesinin artan popülaritesine de tanık olduk ve komik fıstık reklam kampanyalarına güldük. Şimdi — bizi yanlış anlamayın – bu diğer fındıklar sağlıklı ve lezzetli seçimlerdir … ama zavallı bay ceviz yeterince sevilmiyor. Ve güven bana, önereceği çok şey var.

Meyve ve Sebzelerin Birleştirilmesi

Meyve ve Sebzelerin Yıkanması

18 Mar, 2019 286

Marketten satın aldığınız taze meyve ve sebzeler temiz görünebilir, ancak bakteri, kir ve hatta ürününüzde gizlenen böcek parçaları nedeniyle her zaman bir kirlenme olasılığı vardır.

Kalori Sayımı ve Besin Değerleri

Biberiyenin Sağlık Faydaları

18 Mar, 2019 345

Biberiye (Rosmarinus officinalis), lezzetli yemeklerde yaygın olarak kullanılan bir bitkidir. Biberiye birçok makarna sosunda, pizza tariflerinde ve salata soslarında önemli bir bileşendir. Çok yıllık odunsu bitki aynı zamanda tıbbi ve sağlık yararları için kullanılan uzun bir geçmişe sahiptir.