Gücü Eğitim Egzersizleri

Ağırlık kaldırmada bench press ve dambıl buklelerinden çok daha fazlası var. Nasıl ve nerede isterseniz sağlıklı kas yapmanıza yardımcı olmak için bu egzersiz programlarını keşfedin.

Gücü Eğitim Egzersizleri

Ağırlık Eğitim Egzersizleri

17 Mar, 2019 346

Ağırlık çalışması vücudunuz için çok şey yapabilir. Kasları, kemikleri ve bağ dokusunu güçlendirebilir. Dengenizi, dayanıklılığınızı ve koordinasyonunuzu artırabilir ve gün boyunca daha fazla kalori yakmanıza yardımcı olabilir.

Gücü Eğitim Egzersizleri

Duvar slaytları nasıl yapılır

16 Mar, 2019 377

Diğer Adı: Skapular duvar slaytları

Gücü Eğitim Egzersizleri

İleri Denge Egzersizleri

16 Mar, 2019 503

1 İleri Denge Egzersiz Programı Daniel Ingold / Cultura / Getty Ayakta durmak, yürümek ve koşmak gibi temel fonksiyonel hareketlilik...

Gücü Eğitim Egzersizleri

Güçlendiren Yüzme Egzersizleri

16 Mar, 2019 474

Yüzme genellikle kardiyovasküler bir antrenman olarak düşünülür – bu turları kaldırarak havuzun uzunluğunu tekrar tekrar dolaşırken kalbinizi ve akciğerlerinizi zorlar. Ancak yüzme antrenmanlarını sadece kardiyovasküler olarak görmek aktiviteyi kısa satar. Su içinde seyahat ederken, yaptığınız her hareket suyun kendisinin doğal direncine karşı çalışır – her itme, her çekme, her tekme ve vuruş, suyu vücudunuzun etrafından uzaklaştırmanızı, dışarıya itmenizi gerektirir.