Pilates Eğitmenleri için Sertifika ve Eğitim

Pilates öğretmeyi düşünüyor musun? Bu uzman tavsiyesi, Pilates eğitmen sertifikanızı nasıl alacağınız konusunda bilmeniz gereken her şeyi açıklar.

Pilates Eğitmenleri için Sertifika ve Eğitim

Pilates Ticari Marka Savaşı ve Sertifika Süreci

18 Mar, 2019 444

Uzun yıllar boyunca, Pilates adı ticari markada tutuldu ve çok özel bir programdan geçen insanlar Pilates adını kullanabilirdi. Eğitimleri ne kadar kapsamlı olursa olsun herkes kendi başlığını “Pilates-based” veya “Pilates Inspired” gibi feragatname ile azaltmak zorunda kaldı.

Pilates Eğitmenleri için Sertifika ve Eğitim

Pilates Master Eğitmeninin Gerçek Anlamı

17 Mar, 2019 287

Yüksek lisans öğretmeni Pilates öğretmenlerinin reklamlarında oldukça yaygın hale gelen bir terimdir. Bir usta öğretmeni düşündüğümde, bilge yaşlı bir Zen ustası ya da en azından kendi alanında uzman olan birçok kişi olduğunu düşünüyorum. Merriam-Webster sözlüğü, usta olmayı biraz kolaylaştırıyor; "sanatçı, icracı veya tüketen yetenekli bir oyuncu" ve "çırak öğretmeye yetkili bir işçi ya da esnaf" gibi tanımlara dayanıyor. Birisi, kendisini usta bir öğretmen olarak adlandıran bir Pilates eğitimcisinin bu nitelikleri sergileyeceğini umuyor, ancak bunun garantisi yok.

Pilates Eğitmenleri için Sertifika ve Eğitim

Pilates Yöntemleri, Çeşitleri ve Günümüzdeki Etkileyici Öğretmenleri

17 Mar, 2019 408

Pilates yöntemi hızlı bir şekilde büyüyen ve değişen bir egzersiz sistemidir. Pilates'in popülaritesi arttıkça, Joseph Pilates'in çalışmasının zenginliğine kendi içgörülerini ekleyen öğretmen sayısı da artmaktadır. İşte bugün Pilates öğretmenlerinin en etkili olanları arasında kısa profiller.

Pilates Eğitmenleri için Sertifika ve Eğitim

Pilates Öğretmeni Kapsamlı Sertifika Programları

16 Mar, 2019 328

Kapsamlı Pilates eğitmeni sertifikası, çeşitli usta eğitmenler tarafından sunulan eğitim programlarında minder ve ekipmanın derinlemesine çalışılmasını gerektirir. Pilates sertifikası en az bir yıllık bir çalışma ve yüzlerce saat çıraklık gerektirir. Aramanıza ABD’de ve uluslararası düzeyde geniş, saygın ve yaygın olarak bulunan bu programlarla başlayabilirsiniz. Daha büyük olmak daha iyi olmayabilir, ancak neyin uygun olduğunu bilmek sizi sertifikasyon için hazırlayan bir Pilates programından ne bekleyeceğinizi anlamanıza yardımcı olacaktır.