Spor Beslenmesi-

Sıkı antrenman yaparken, doğru beslenme performansınızdaki en büyük farkı yaratabilir. En iyi sonuçlar için en iyi yiyecekleri ve diyet ipuçlarını okuyun.

Vücut Yağını Azaltma

Gut Bakterileri Yağları Nasıl Sakladığımızı Etkileyebilir mi?

19 Mar, 2019 372

1 Gut Bakterileri Vücudumuzu Nasıl Etkiler? Laurence Monneret / Getty Images Gut bakterileri veya mikroplar sindirim kanalımızda yaşar, gıdaları sindirmemize,...

Spor Performansını Optimize Etme

Kendi Kendine Etkililik Kilo Vermenize Nasıl Yardımcı Olabilir?

19 Mar, 2019 297

Kilo verme hedefinize (veya yaşamdaki herhangi bir hedefe) ulaşmak istiyorsanız, anahtar doğru planı seçmek veya doğru ürünü satın almak değildir. Sır, öz yeterlilik adı verilen bir araçtır. Ses karmaşık mı? Değil. Öz yeterliliğin tanımını öğrendiğinizde, başarılı kilo kaybı için anahtar bir bileşen olduğu anlaşılacaktır. Bazı çalışmalar, diyetisyenler kilo verebileceklerine inandıklarında hedeflerine ulaşma ihtimallerinin daha yüksek olduğunu göstermiştir.

Spor Beslenmesi-

2019 Yılının En İyi 9 Antrenman Öncesi Snacks

19 Mar, 2019 374

İlk Bakış En İyi Genel Bakış: Amazon'daki KIND Barlar, Kuruyemişler ve Baharatlar Çeşit Paketi "Protein, lif ve karbonhidratlarla dolu, sizi doldururken ve enerjilendirirken kaslarınızı beslerler." En İyi Bütçe: Amazon'da Fıstık Ezmeli Elma veya Muz "Hem elma hem de muzlar çabuk enerji sağlar ve kolayca sindirilebilirdir, bu nedenle bu meyve ve fıstık ezmesi karmaşası, eğer bir süre atıştırırsanız ve 30 ila 60 dakika arası bir aperatif yemelisiniz Antrenmanından önce. " Kadınlar için en iyisi: Amazon'daki Luna Barlar "Bunlar glütensiz ve özellikle kalsiyum ve demir gibi kadınlar için faydalı olan besinlerle dolu." En Düşük Düşük Karbonhidrat: Amazon'da BİR Protein Bar "20 gram protein ve sadece 1 gram şekerle, bu glutensiz çubuklar egzersiz sırasında ve sonrasında kendinizi tam hissetmenizi sağlar." Enerji için en iyisi: Yetiştiriciler Amazon'da NUT-rition Heart Sağlıklı Karışımı "Protein ve yağ size daha uzun ömürlü bir enerji artışı sağlayacak, böylece egzersizinizi ezebilirsiniz" Yağ kaybı için en iyisi: Target'taki Zümrüt Kuru Kavrulmuş Bademler "Egzersizinizi beslemek için bol miktarda enerji sağlayacaklar ve sizi doldururlar, böylece açlık sancılarının dikkatini dağıtmazsınız." Sabah Egzersizleri İçin En İyi: Hedefte Çelik Kesilmiş Yulaf Ezmesi "Yulaftaki karbonhidratlar, antrenmanınız sırasında düzenli bir karbonhidrat akıntısı salgılar, böylece enerji seviyeleriniz tutarlı kalır, bu da Pazar sabahı uzun koşu veya bisiklete binmeden önce ideal bir seçimdir." En İyi Düşük Kalorili: Hedefte Yüksek Proteinli Barlarda düşünün "Spor çantanızda ya da ceket cebinizde saklamak kolaydır, bu yüzden tam ihtiyacınız olduğunda antrenman öncesi bir aperatif alırsınız." Kas Kazançları için En İyisi: Amazon'da Saf Protein Barları "20 gram proteinle paketlenmiş bu barlar ağırlık kaldırma seanslarından önce kolay ve rahat bir atıştırmalık."