1. Anasayfa
  2. Spor Beslenmesi-

2019 Yılının En İyi 9 Antrenman Öncesi Snacks

2019 Yılının En İyi 9 Antrenman Öncesi Snacks
0

Editörlerimiz bağımsız olarak en iyi ürünleri araştırır, test eder ve tavsiye eder; İnceleme sürecimizle ilgili daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz. Seçtiğimiz linklerden yaptığımız alışverişlerden komisyon alabiliriz.

Makalede Neler Var?

İlk bakış

En İyisi: Amazon’daki KIND Barları, Kuruyemiş ve Çeşit Çeşit Paketi

“Protein, lif ve karbonhidratla paketlenmiş olarak, sizi doldururken ve enerjili tutarken kaslarınızı beslerler.”

En İyi Bütçe: Amazon’da Fıstık Ezmesi ile Elma veya Muz

“Elmalar ve muzlar hem hızlı enerji sağlarlar hem de kolayca sindirilebilirler, bu nedenle bu meyve ve fıstık ezmesi karmaşası, eğer zaman için sıkılırsanız ve egzersizinizden 30 ila 60 dakika önce bir şeyler atmanız gerekiyorsa mükemmeldir.”

Kadınlar için En İyi: Amazon’da Luna Barlar

“Onlar glütensiz ve özellikle kalsiyum ve demir gibi kadınlar için faydalı olan besinlerle dolu.”

En Düşük Düşük Karbonhidrat: Amazon’da BİR Protein Bar

“20 gram protein ve sadece 1 gram şekerle, bu glutensiz çubuklar egzersiz sırasında ve sonrasında kendinizi tam hissetmenizi sağlar.”

Enerji için en iyisi: Yetiştiriciler, Amazon’da NUT-rition Heart Sağlıklı Karışımı

“Protein ve yağ, size daha uzun süreli bir enerji artışı sağlayacak, böylece egzersizinizi ezebilirsiniz.”

Yağ kaybı için en iyisi: Hedefinde Zümrüt Kuru Kavrulmuş Badem

“Egzersizinizi beslemek için bol miktarda enerji sağlayacaklar ve sizi dolduracaklar, böylece açlık sancılarının dikkatini dağıtmayacaksınız.”

Sabah Egzersizleri İçin En İyi: Hedefte Çelik Yulaf Ezmesi

“Yulaftaki karbonhidratlar, antrenmanınız sırasında sabit miktarda karbonhidrat akışı sağlar, böylece enerji seviyeleriniz tutarlı kalır, bu da Pazar sabahı koşu veya bisiklete binmeden önce ideal bir seçimdir.”

En Düşük Kalorili: Düşünülen Hedefte Yüksek Protein Çubukları

“Spor çantanıza ya da ceket cebinize sığdırmak kolaydır, bu yüzden tam ihtiyacınız olduğunda antrenman öncesi bir aperatif alırsınız.”

Kas Kazancı İçin En İyi: Amazon’da Saf Protein Barları

“20 gram proteinle paketlenmiş bu çubuklar ağırlık kaldırma oturumlarından önce kolay ve rahat bir atıştırmalıktır.”

En Çok Tıklananlar

Genel olarak en iyisi: KIND Barlar, Kuruyemiş ve Baharat Çeşitliliği Paketi

KIND Bars, Nuts and Spices Variety Pack, Gluten Free, 1.4 Ounce Bars, 12 Count

Amazon’un İzniyle

Amazon’dan satın alın Walmart’tan satın alın Jet’den satın alın

Bu barlar spor severler için mükemmel bir seçimdir çünkü kolay, rahat ve lezzetlidirler. Protein, lif ve karbonhidratla paketlenmiş olarak, sizi doldururken ve enerjili tutarken kaslarınızı beslerler. Ayrıca taşınabilirler, bu nedenle hazırlık süresi veya buzdolabında tutulması konusunda endişelenmenize gerek yok.

Gördüğünüz ve telaffuz edebileceğiniz basit, sağlıklı malzemelerden yapılan KIND barları diğer barlardan daha besleyici ve lezzetlidir. Bu çeşitlilik paketi tatlandırıcı ve hoşgörülü olan, ancak sadece 5 gram şeker içeren en popüler üç çubuğunu içerir.

En İyi Bütçe: Fıstık Ezmeli Elma veya Muz

Amazon’dan Satın Al Hedefinden Satın Al

Antrenmandan önce kremsi ve lezzetli tadını çıkarmak için spor çantanızda bir kavanoz fıstık ezmesi taşımak zorunda değilsiniz. Lezzetli ve ucuz bir atıştırma için elmalı ya da muzu bu kullanışlı, tek porsiyon fıstık ezmesi bardaklarından biriyle eşleştirin. Hem elmalar hem de muzlar çabuk enerji sağlar ve kolayca sindirilebilirdir, bu nedenle bu meyve ve fıstık ezmesi karmaşası, eğer zaman için sıkılırsanız ve egzersizinizden 30 ila 60 dakika önce bir şeyler atmanız gerekiyorsa mükemmeldir.

Protein ile paketlenmenin yanı sıra, fıstık ezmesi, sinir ve kas fonksiyonlarını korumaya yardımcı olan tekli doymamış yağlar, E vitamini ve potasyum bakımından da zengindir.

Kadınlar için En İyi: Luna Barlar

Amazon’dan satın alın

Bu lezzetli, kullanışlı çubuklar, egzersiz öncesi bir atıştırmalıkta ihtiyacınız olan protein ve karbonhidratları verir ve yapay aromalar ve yüksek fruktozlu mısır şurubu gibi istemediğiniz her şeyi dışarıda bırakır. Ayrıca glütensiz ve özellikle kalsiyum ve demir gibi kadınlar için faydalı olan besinlerle dolu.

Sağlıklı, organik malzemelerle üretilirler, besleyicidirler ve sindirimi kolaydır, bu nedenle egzersiz sırasında sindirim sorunları hakkında endişelenmenize gerek yoktur, hassas bir miden olsa bile. Dört farklı lezzet çeşidinden oluşan çeşitli bir paket ya da en çok satanlarından biri olan Lemon Zest ve Nutz Over Chocolate’tan oluşan bir kutu seçerseniz, yanlış gidemezsiniz.

En Düşük Karbonhidrat: BİR Protein Bar

Amazon’dan satın alın

Düşük karbonhidratlı bir diyeti izliyorsanız, ONE protein barları takipte kalmanıza ve egzersizlerinizi güçlendirmenize yardımcı olabilir, böylece kalori yakma çabalarınızı en üst düzeye çıkarabilirsiniz. 20 gram protein ve sadece 1 gram şeker ile bu glutensiz çubuklar, egzersiz sırasında ve sonrasında kendinizi tam hissetmenizi sağlar. Sık sık inmesi zor olan yumuşak protein çubuklarının aksine, ONE barlar lezzetlidir ve tuzlu karamel ve fıstık ezmeli çikolatalı kek gibi hoş lezzetler sunar.

Enerji için en iyisi: Yetiştiricilerinin NUT-rition Heart Sağlıklı Karışımı

Amazon’dan satın alın Walmart’tan satın alın

Eğer enerji deponuz bitmek üzere hissediyorsa, tamamen verimsiz bir antrenman yapmaktan kaçınmak veya tamamen uçma riskini almak için stratejik olarak atıştırmanız gerekir. Şeker kasesine uzanmayın, çünkü bir sürü şeker yemek sizi çarpmadan önce hızlı bir enerji patlaması sağlayacak. Bunun yerine, bu Planters NUT-rition Heart Healthy Mix gibi düşük şeker ve doymuş yağ içeren zengin besleyici bir atıştırmalık seçin.

Bu yer fıstığı, antep fıstığı, ceviz ve badem paketleri uygun ve tamamen tatmin edicidir. Protein ve yağ, size daha uzun süreli bir enerji artışı sağlayacaktır, böylece egzersizinizi ezersiniz.

Yağ kaybı için en iyisi: Zümrüt Kuru Kavrulmuş Badem

Zümrüt Kuru Kavrulmuş Badem

Hedef İzniyle

Hedefte Satın Al

Araştırmalar düşük glisemik atıştırmalıkların veya kan dolaşımında yavaş bir enerji salınımına izin veren yiyeceklerin tüketilmesinin, egzersizlerinizde biraz daha uzun ve daha sert olmanıza izin vereceğini göstermektedir. Bu yüzden yağ yakma bölgesine girmek istiyorsanız, antrenmandan önce bu kuru kavrulmuş bademler gibi bazı düşük glisemik fındıklara ulaşmayı deneyin. Egzersizinizi beslemek için bol miktarda enerji sağlarlar ve sizi doldururlar, böylece açlık sancılarının dikkatini dağıtmazsınız.

Çok lezzetli oldukları için fındıklarla yenmek kolaydır, ancak bu 100 kalorili paketler porsiyonlarınızı kontrol altında tutmanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca spor çantanıza ya da çantanıza atmanız da uygundur, böylece egzersiz öncesi atıştırmalıklarınızı mükemmel bir şekilde zamanlayabilirsiniz.

Sabah Egzersizleri İçin En İyi: Çelik Kesim Yulaf Ezmesi

Çelik Kesim Yulaf Ezmesi

Hedef İzniyle

Hedefte Satın Al

Sabahları çalışırsanız, çelik kesilmiş yulaf ezmesi doldurma, enerji artırıcı bir kahvaltıdır. Yulaftaki karbonhidratlar, antrenmanınız sırasında sabit miktarda karbonhidrat akışı sağlar, böylece enerji seviyeleriniz tutarlı kalır, bu da Pazar sabahı koşu veya bisiklete binmeden önce ideal bir seçimdir. Bazı insanlar hızlı yulafın rahatlığını tercih ederken, diğerleri çelik kesim yulafın dokusunu ve lezzetli tadını seviyor.

Sabahları zaman kazanmak için, önceki gece bir parti hazırlayın ve kolay ve hızlı bir yemek için mikrodalgada ısıtın. Biraz ekstra protein ve bazı antioksidanlar için bazı meyveleri ve dilimlenmiş bademleri atın.

En Düşük Kalorili: Yüksek Proteinli Barlarda Düşünün

Yüksek Proteinli Barlar

Hedef İzniyle

Hedefte Satın Al

Bu hoşgörülü protein barları çok lezzetli tadı, her birinin sadece 150 kalori olduğuna inanmak zor. Ve 20 gram protein ile tatminkarlar, doldururlar ve egzersizleriniz için bol miktarda enerji sağlarlar. Ayrıca glutensizdirler ve şekersizdirler, böylece kilo kaybı hedeflerinize ayak uydurabilirler. Brownie crunch, tıknaz fıstık ezmesi ve çikolata nane gibi lezzetli lezzetleri ile kesinlikle herhangi bir özlem tatmin etmek için bir düşünce vardır.

Spor çantanıza ya da ceket cebinize koymak kolaydır, böylece ihtiyacınız olduğunda tam olarak egzersiz öncesi bir aperatif alabilirsiniz.

Kas kazancı için en iyisi: Saf protein çubukları

Amazon’dan satın alın

Protein kas yapımı için önemlidir, ancak bir antrenmandan önce protein içeceği içmek her zaman uygun veya arzu edilmez. 20 gram protein ile paketlenmiş olan bu çubuklar ağırlık kaldırma seanslarından önce kolay ve rahat bir atıştırmalıktır. Ayrıca enerjili ve dolu hissetmenize yardımcı olacaklar, böylece setler arasındaki açlık sancılarıyla savaşmayacaksınız.

Bizim süreç

Yazarlarımız, piyasadaki en popüler antrenman öncesi atıştırmalıkları araştırmak için 8 saat harcadı. Nihai tavsiyelerini yapmadan önce, genel olarak 22 aperatif projektörü, 14 farklı marka ve üreticiden seçenekleri inceledi, 615’in üzerinde kullanıcı incelemesini (hem olumlu hem de olumsuz) okudular ve atıştırmalıkların 22’sini test ettiler. Tüm bu araştırmalar güvenebileceğiniz öneriler sunar.

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir