Kilo Verme Egzersizleri

Kardiyo egzersiz programı harika bir kilo kaybı egzersiz programının temeli olabilir. İhtiyaçlarınıza uygun olanı bulun ve kilo verme hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olur.

Kilo Verme Egzersizleri

Egzersizle Menopoza Girme Kolaylığı

1 May, 2021 126

"Yaşlanmak kokuyor!" İşte * 50 yaşındaki müţterim Jenny, menopozdan geçtikten sonra kazandýđý 15 kilonun gözyaţlarýný kesmeden hemen önce bana söyledi. Jenny her zaman inceydi ve kilo problemleriyle hiç uğraşmadı … peki ne değişti? Ona büyük olasılıkla yaşlanmasından, hormon değiştirmesinden, metabolizmayı yavaşlatmasından ve aktivite eksikliğinden kaynaklandığını söylediğimde çok etkilendi.

Kilo Verme Egzersizleri

En İyi Yağ Yakma Egzersizi Nedir?

26 Ara, 2020 179

En iyi yağ yakma egzersizi nedir? Bu, çok fazla aldığım bir soru, çünkü çoğunlukla tüm vücut yağlarını yakma fikri direnmek için çok iyi ve işi yapacak bir egzersiz olmalı, değil mi?

Kilo Verme Egzersizleri

Kas Yapmak ve Kalori Yakmak için Yavaşça Ağırlık Kaldırma

18 Mar, 2019 457

Bazı egzersiz araştırmacıları, ağırlık çalışması tekniğindeki basit bir değişikliğin kas geliştirmede çarpıcı etkilere sahip olabileceğini düşünüyor. Süper yavaş halter kaldırma yöntemi ağırlıkları 10 ila 14 saniye boyunca sabit bir gerilim altında sabit bir şekilde kaldırmak, ardından bunları 5 ila 10 saniye boyunca yavaşça serbest bırakmaktır. Bu, normal kaldırma yönteminden beş ila yedi saniye boyunca değişir. Aradaki fark, kasların tükenmesi (anlık kas yetmezliğine getirilmesi), daha az tekrarlamada (tekrar), set başına beş kadar az olmasıdır.

Kilo Verme Egzersizleri

Sadece dans kilo kaybı egzersiz

17 Mar, 2019 1310

Kilo vermek mi istiyorsunuz? Just Dance gibi oyunlar yardımcı olabilir. Kilo kaybı oyun oynarken gerçekten eğlenceli olur. En çok satan video serisi, çok çeşitli platformlarda (Wii, PlayStation ve Xbox gibi) kullanılabilir. Just Dance zayıflama egzersizini oturma odanızda yapabilir, evde kilo vermek için yeterli kalori yakabilir, arkadaşlarınızla rekabet edebilir veya gençlerinize hareket etmeleri için ilham verebilir.

Kilo Verme Egzersizleri

FITT İlkesi Etkili Bir Egzersiz Üretmek İçin Tasarlandı

17 Mar, 2019 1415

FITT prensibini anlamak, fitness hedeflerinize ulaşmada daha etkili olacak bir egzersiz planı oluşturmanıza yardımcı olur. FITT, sıklığı, yoğunluğu, zamanı ve egzersiz türünü belirtir. Bunlar, hedeflerinize ve zindelik seviyenize uygun egzersizler oluşturmak için düşünmeniz gereken dört unsurdur. FITT ilkesinin nasıl çalıştığını öğrenin.

Kilo Verme Egzersizleri

Evde Yeni Bir Egzersiz Nasıl Yapılır

17 Mar, 2019 392

Kilo vermek veya sağlığınızı iyileştirmek için uzun, zor egzersizler yapmanız gerekmez. Aslında, evde kısa, yeni başlayanlar için bir egzersiz yapabilir ve birkaç hafta içinde gerçek bir gelişme görebilirsiniz. Ve harika haber şu ki yeni başlayanlar için en kolay antremanlar pahalı ekipman gerektirmiyor.

Kilo Verme Egzersizleri

Kilo vermek için Ne Kadar Egzersiz Yapmalıyım?

16 Mar, 2019 479

Yeni egzersizcilerin sorduğu en yaygın sorulardan biri: “kilo vermek için ne kadar çalışmalıyım?” İnsanlar soruyu sorduğunda, genellikle uzun aerobik egzersizler için onları kancadan çıkaracakları bir cevap umuyorlar. Ve aslında, son eğilim kilo kaybı için daha kısa egzersiz yapmaktır. Ancak kilo kaybetmeye çalışıyorsanız ve zindelik seviyenizi arttırmaya çalışıyor olsanız bile, bu durum sizi rahatsız edebilir.

Kilo Verme Egzersizleri

Fazla kilolu veya obezseniz bir egzersiz topu kullanarak

16 Mar, 2019 415

Egzersiz topu, her türlü aktivite için kullanabileceğiniz en iyi ekipmanlardan biridir – temel güç, denge, denge, ağırlık çalışması ve hatta kardiyo.

Kilo Verme Egzersizleri

Boş Bir Karın Üzerinde Egzersiz Yapmak Yağ Kaybını Azaltır mı?

16 Mar, 2019 806

Bu, bütün gece yemek yemeden gittiğinde kan şekeri seviyelerinin düşük olduğu fikrine dayanan ve egzersiz sırasında daha fazla yağ yakmayı hedefleyen popüler bir teoridir.