1. Anasayfa
  2. Kilo Verme Egzersizleri

En İyi Yağ Yakma Egzersizi Nedir?

En İyi Yağ Yakma Egzersizi Nedir?
0

En iyi yağ yakma egzersizi nedir? Bu, çok şey almak bir sorudur çünkü çoğunlukla ekstra vücut yağ direnmeye sadece çok iyi ve sadece işi olacaktır biraz egzersiz olmalı oradaki tüm yakılması fikri, doğru mu?

Genel olarak yağ oldukça yanıcıdır, ancak vücudumuzda bulunan yağ (özellikle, aşk kolları, yedek lastik, heybe ve batwings), ne kadar çok uğraşsak da inatla alev geciktirici görünmektedir.

Birisi bu soruyu sorduğunda, “Saatte 8,69 mil hızla koşmak!” Gibi açık ve özlü bir cevap sunmaktan başka bir şey istemem. veya “53 çömelme, ardından 19 pull up ve 16 yumurta akı yemek!” veya “Bu web sitesinde saatlerce harcama!”

Makalede Neler Var?

Egzersiz ile yağ yakmak için üç anahtar

Gerçek şu ki, yağ yakma üç egzersiz faktöründen gelir.

1. Kardiyo Egzersizi

‘Mükemmel’ yağ yakıcı kardiyo egzersizi yoktur. Anahtar ne yaptığınız kadar değil, ne kadar çok çalıştığınızdır. Yoğunluk (ve farklı egzersizlerle değiştirmek) yağ yakmaya odaklanmak istediğiniz şeydir.

2. Kuvvet Antrenmanı

Sinek kuşu kedim Ziggy’ye göre kas yağlamaktır. Kas, sinek kuşu gibi meşgul. Metabolizmanızı devam ettirmek için kalori yakıyor ve asla durmuyor. Şişman, kedim Ziggy gibi, bütün gün uyuyor ve kalktığında yiyor ve bitkin düşüyor. Kuvvet antrenmanı sizi bir sinek kuşu gibi ve daha az Ziggy gibi yapacak.

3. Tutarlılık

Şaşırtıcı bir şekilde, bu yağ yakma denkleminin en önemli parçasıdır. Vücut, düzenli egzersize maruz kaldığında, her hücreye ulaşabilen, içindeki yağı oksitleyebilen ve gümüş bir tabakta size (veya kaslarınıza) teslim edebilen bir yağ yakma makinesi haline gelir. Egzersiz yapmadan vücudunuz tam tersini yapar. Yağ yakmada daha verimli olmak yerine, yağ biriktirmede daha iyi hale gelir ve kilo kaybını daha da zorlaştırır.

En iyi Fit’den Bir Kelime

Yani, işte burada. Tutarlı kardiyo ve kuvvet antrenmanı. Umduğum vay faktörü değil, ama gerçek her zaman seksi değil.

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir