Kardiyo

Kardiyo dengeli bir egzersiz rejiminin ayağıdır. Bu ipuçları ve rutinler, kalori yakmanıza ve zindelik seviyeniz ne olursa olsun dayanıklılığınızı artırmanıza yardımcı olacaktır.

Kardiyo

2020 7 en İyi Koşu bandı

8 Şub, 2020 99

Editörler bizim bağımsız araştırma, test, ve en iyi ürünleri tavsiye; inceleme sürecimiz hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz burada. Seçilen bağlantıları...

Kardiyo

Hızlandırmayı Artıran Matkaplar

11 Tem, 2019 215

Çok fazla başlama ve durma içeren saha sporları veya kort sporları oynuyorsanız, en yüksek hızınıza hızlı bir şekilde – duraksamadan veya dürtmeden – ulaşma yeteneğine sahip olmak size rakibinize üstünlük sağlayabilir. Hızlanma, hızınızı ne kadar çabuk değiştirebileceğinizi ifade eden bir terimdir ve eğer hızlı bir başlangıç, tekrarlanan başlangıçlar ve durmalar veya çeşitli pivotlar ve hızlı yön değişiklikleri gerektiren herhangi bir sporu oynamanız durumunda geliştirmeye değer bir beceridir.

Kilo Verme Egzersizleri

Kas Yapmak ve Kalori Yakmak için Yavaşça Ağırlık Kaldırma

18 Mar, 2019 293

Bazı egzersiz araştırmacıları, ağırlık çalışması tekniğindeki basit bir değişikliğin kas geliştirmede çarpıcı etkilere sahip olabileceğini düşünüyor. Süper yavaş halter kaldırma yöntemi ağırlıkları 10 ila 14 saniye boyunca sabit bir gerilim altında sabit bir şekilde kaldırmak, ardından bunları 5 ila 10 saniye boyunca yavaşça serbest bırakmaktır. Bu, normal kaldırma yönteminden beş ila yedi saniye boyunca değişir. Aradaki fark, kasların tükenmesi (anlık kas yetmezliğine getirilmesi), daha az tekrarlamada (tekrar), set başına beş kadar az olmasıdır.

Kardiyo

Eliptik Makinelerin 7 Faydası

18 Mar, 2019 246

Yerel sağlık kulübünüzde kaç eliptik eğitimci bulunduğunu fark ettiniz mi? Eliptikler, hem üst hem de alt bedeninizi egzersiz yaparken düşük etkili bir antremanın avantajını sunar. Özellikle yaşlanan bir bebek boomer nesline hitap ediyorlar. Eliptik eğitmenler yaşlanma eklemlerini affedebilir ve size iyi bir aerobik egzersiz yapabilir ve kilo vermek için kalori yakmanıza yardımcı olabilir. Eliptik makineleri kullanmanın yedi avantajını keşfedin.

Kilo Verme Egzersizleri

Sadece dans kilo kaybı egzersiz

17 Mar, 2019 988

Kilo vermek mi istiyorsunuz? Just Dance gibi oyunlar yardımcı olabilir. Kilo kaybı oyun oynarken gerçekten eğlenceli olur. En çok satan video serisi, çok çeşitli platformlarda (Wii, PlayStation ve Xbox gibi) kullanılabilir. Just Dance zayıflama egzersizini oturma odanızda yapabilir, evde kilo vermek için yeterli kalori yakabilir, arkadaşlarınızla rekabet edebilir veya gençlerinize hareket etmeleri için ilham verebilir.

Kardiyo

2019'un En İyi 7 Yüzme Gözlüğü

17 Mar, 2019 297

İlk Bakışta En İyi Genel Bakış: Amazon'daki Speedo Vanquisher 2.0 "Bu çiftin değiştirilebilir dört burnu vardır, böylece yüz şeklinize uygun bir formda olabilirsiniz." Yarış için en iyisi: Amazon'da Resurge Sport "Kafanıza takılabilen bungee kordon askısı ile triatlonlar, yüzmeler ve daha fazlası için ihtiyacınız olan her şeyi verir." Bütçe için en iyisi: Amazon'da Zerhunt "Sızdırmaz, buğu önleyici ve UVA ve UVB korumalı." İç Mekanların En İyisi: Amazon'daki Aqua Sphere Kayenne "Çok büyük boylar, bu yüzden daha uzun yüzenler veya daha fazla konfor arayanlar için mükemmel bir seçimdir." Açık Su İçin En İyisi: Speedo MDR 2.4 Amazon'da Polarize Edilmiş "Açık suda yüzmek için gerekli bir araç olan daha iyi çevresel görüş ve netliğe izin veren geniş, kavisli, polarize lensler." En İyi Yüz Maskesi: Phantom Aquatics Amazon'da Panoramik "Dalgıçlar için harika çünkü altına girdiğinizde panoramik bir manzara sunar." Çocuklar için en iyisi: Amazon'da Aqua Sphere Kayenne Junior "Sislenmezler ve UV korumasına sahipler, böylece açık havada olduklarında gözlerinin güvende olduğunu biliyorsunuz."

Kilo Verme Egzersizleri

FITT İlkesi Etkili Bir Egzersiz Üretmek İçin Tasarlandı

17 Mar, 2019 1077

FITT prensibini anlamak, fitness hedeflerinize ulaşmada daha etkili olacak bir egzersiz planı oluşturmanıza yardımcı olur. FITT, sıklığı, yoğunluğu, zamanı ve egzersiz türünü belirtir. Bunlar, hedeflerinize ve zindelik seviyenize uygun egzersizler oluşturmak için düşünmeniz gereken dört unsurdur. FITT ilkesinin nasıl çalıştığını öğrenin.

Kardiyo

En İyi Kardiyo Egzersizleri ve Egzersizler

17 Mar, 2019 276

Kardiyo egzersizi, kilo vermek, yağ yakmak veya genel olarak sağlığınızı iyileştirmek isteyip istemediğiniz, vücudunuz için yapabileceğiniz en önemli şeylerden biridir. Koşu bandı veya eliptik bir antrenör gibi makineler kullanabilir veya yerinde koşu, atlama krikoları veya botlar gibi çeşitli kardiyo egzersizleriyle evinizde kendi antrenmanınızı oluşturabilirsiniz. Kalp atış hızınızı hedef kalp atış hızı bölgenize getiren herhangi bir şey işe yarayacaktır, ancak paranızın karşılığını biraz daha artıran bazı egzersizler vardır.

Kilo Verme Egzersizleri

Evde Yeni Bir Egzersiz Nasıl Yapılır

17 Mar, 2019 238

Kilo vermek veya sağlığınızı iyileştirmek için uzun, zor egzersizler yapmanız gerekmez. Aslında, evde kısa, yeni başlayanlar için bir egzersiz yapabilir ve birkaç hafta içinde gerçek bir gelişme görebilirsiniz. Ve harika haber şu ki yeni başlayanlar için en kolay antremanlar pahalı ekipman gerektirmiyor.

Kardiyo

9 En İyi Ev Kardiyo Egzersizleri

17 Mar, 2019 491

Evde kardiyo egzersizinizi yapmak, para ve zamandan tasarruf etmenin yanı sıra kolaylık sunan çekici bir seçenektir. Neyse ki, iyi bir kardiyo egzersiz programı, bir ton alan ya da fantezi ekipmanı gerektirmek zorunda değildir ve biraz yaratıcılıkla, kas ritmini artıracak, kalorileri yakacak ve çok çeşitli etkili kardiyo egzersizleriyle bir fitness rutini düzenleyebilirsiniz kilo vermenize yardımcı olur. Aşağıda, istediğiniz zaman, istediğiniz yerde yapabileceğiniz bazı ev kardiyo çalışmaları bulunmaktadır.