Kardiyo

Kardiyo dengeli bir egzersiz rejiminin ayağıdır. Bu ipuçları ve rutinler, kalori yakmanıza ve zindelik seviyeniz ne olursa olsun dayanıklılığınızı artırmanıza yardımcı olacaktır.

Kilo Verme Egzersizleri

Egzersizle Menopoza Girme Kolaylığı

1 May, 2021 135

"Yaşlanmak kokuyor!" İşte * 50 yaşındaki müţterim Jenny, menopozdan geçtikten sonra kazandýđý 15 kilonun gözyaţlarýný kesmeden hemen önce bana söyledi. Jenny her zaman inceydi ve kilo problemleriyle hiç uğraşmadı … peki ne değişti? Ona büyük olasılıkla yaşlanmasından, hormon değiştirmesinden, metabolizmayı yavaşlatmasından ve aktivite eksikliğinden kaynaklandığını söylediğimde çok etkilendi.

Kilo Verme Egzersizleri

En İyi Yağ Yakma Egzersizi Nedir?

26 Ara, 2020 184

En iyi yağ yakma egzersizi nedir? Bu, çok fazla aldığım bir soru, çünkü çoğunlukla tüm vücut yağlarını yakma fikri direnmek için çok iyi ve işi yapacak bir egzersiz olmalı, değil mi?

Kardiyo

2020 7 en İyi Koşu bandı

8 Şub, 2020 320

Editörler bizim bağımsız araştırma, test, ve en iyi ürünleri tavsiye; inceleme sürecimiz hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz burada. Seçilen bağlantıları...

Kardiyo

Hızlandırmayı Artıran Matkaplar

11 Tem, 2019 360

Çok fazla başlama ve durma içeren saha sporları veya kort sporları oynuyorsanız, en yüksek hızınıza hızlı bir şekilde – duraksamadan veya dürtmeden – ulaşma yeteneğine sahip olmak size rakibinize üstünlük sağlayabilir. Hızlanma, hızınızı ne kadar çabuk değiştirebileceğinizi ifade eden bir terimdir ve eğer hızlı bir başlangıç, tekrarlanan başlangıçlar ve durmalar veya çeşitli pivotlar ve hızlı yön değişiklikleri gerektiren herhangi bir sporu oynamanız durumunda geliştirmeye değer bir beceridir.

Kilo Verme Egzersizleri

Kas Yapmak ve Kalori Yakmak için Yavaşça Ağırlık Kaldırma

18 Mar, 2019 466

Bazı egzersiz araştırmacıları, ağırlık çalışması tekniğindeki basit bir değişikliğin kas geliştirmede çarpıcı etkilere sahip olabileceğini düşünüyor. Süper yavaş halter kaldırma yöntemi ağırlıkları 10 ila 14 saniye boyunca sabit bir gerilim altında sabit bir şekilde kaldırmak, ardından bunları 5 ila 10 saniye boyunca yavaşça serbest bırakmaktır. Bu, normal kaldırma yönteminden beş ila yedi saniye boyunca değişir. Aradaki fark, kasların tükenmesi (anlık kas yetmezliğine getirilmesi), daha az tekrarlamada (tekrar), set başına beş kadar az olmasıdır.

Kardiyo

Eliptik Makinelerin 7 Faydası

18 Mar, 2019 378

Yerel sağlık kulübünüzde kaç eliptik eğitimci bulunduğunu fark ettiniz mi? Eliptikler, hem üst hem de alt bedeninizi egzersiz yaparken düşük etkili bir antremanın avantajını sunar. Özellikle yaşlanan bir bebek boomer nesline hitap ediyorlar. Eliptik eğitmenler yaşlanma eklemlerini affedebilir ve size iyi bir aerobik egzersiz yapabilir ve kilo vermek için kalori yakmanıza yardımcı olabilir. Eliptik makineleri kullanmanın yedi avantajını keşfedin.

Kilo Verme Egzersizleri

Sadece dans kilo kaybı egzersiz

17 Mar, 2019 1315

Kilo vermek mi istiyorsunuz? Just Dance gibi oyunlar yardımcı olabilir. Kilo kaybı oyun oynarken gerçekten eğlenceli olur. En çok satan video serisi, çok çeşitli platformlarda (Wii, PlayStation ve Xbox gibi) kullanılabilir. Just Dance zayıflama egzersizini oturma odanızda yapabilir, evde kilo vermek için yeterli kalori yakabilir, arkadaşlarınızla rekabet edebilir veya gençlerinize hareket etmeleri için ilham verebilir.

Kardiyo

2019'un En İyi 7 Yüzme Gözlüğü

17 Mar, 2019 463

İlk Bakışta En İyi Genel Bakış: Amazon'daki Speedo Vanquisher 2.0 "Bu çiftin değiştirilebilir dört burnu vardır, böylece yüz şeklinize uygun bir formda olabilirsiniz." Yarış için en iyisi: Amazon'da Resurge Sport "Kafanıza takılabilen bungee kordon askısı ile triatlonlar, yüzmeler ve daha fazlası için ihtiyacınız olan her şeyi verir." Bütçe için en iyisi: Amazon'da Zerhunt "Sızdırmaz, buğu önleyici ve UVA ve UVB korumalı." İç Mekanların En İyisi: Amazon'daki Aqua Sphere Kayenne "Çok büyük boylar, bu yüzden daha uzun yüzenler veya daha fazla konfor arayanlar için mükemmel bir seçimdir." Açık Su İçin En İyisi: Speedo MDR 2.4 Amazon'da Polarize Edilmiş "Açık suda yüzmek için gerekli bir araç olan daha iyi çevresel görüş ve netliğe izin veren geniş, kavisli, polarize lensler." En İyi Yüz Maskesi: Phantom Aquatics Amazon'da Panoramik "Dalgıçlar için harika çünkü altına girdiğinizde panoramik bir manzara sunar." Çocuklar için en iyisi: Amazon'da Aqua Sphere Kayenne Junior "Sislenmezler ve UV korumasına sahipler, böylece açık havada olduklarında gözlerinin güvende olduğunu biliyorsunuz."

Kilo Verme Egzersizleri

FITT İlkesi Etkili Bir Egzersiz Üretmek İçin Tasarlandı

17 Mar, 2019 1424

FITT prensibini anlamak, fitness hedeflerinize ulaşmada daha etkili olacak bir egzersiz planı oluşturmanıza yardımcı olur. FITT, sıklığı, yoğunluğu, zamanı ve egzersiz türünü belirtir. Bunlar, hedeflerinize ve zindelik seviyenize uygun egzersizler oluşturmak için düşünmeniz gereken dört unsurdur. FITT ilkesinin nasıl çalıştığını öğrenin.

Kardiyo

En İyi Kardiyo Egzersizleri ve Egzersizler

17 Mar, 2019 430

Kardiyo egzersizi, kilo vermek, yağ yakmak veya genel olarak sağlığınızı iyileştirmek isteyip istemediğiniz, vücudunuz için yapabileceğiniz en önemli şeylerden biridir. Koşu bandı veya eliptik bir antrenör gibi makineler kullanabilir veya yerinde koşu, atlama krikoları veya botlar gibi çeşitli kardiyo egzersizleriyle evinizde kendi antrenmanınızı oluşturabilirsiniz. Kalp atış hızınızı hedef kalp atış hızı bölgenize getiren herhangi bir şey işe yarayacaktır, ancak paranızın karşılığını biraz daha artıran bazı egzersizler vardır.