İlginizi Çekebilir
 1. Ana Sayfa
 2. Kardiyo

2020 7 en İyi Koşu bandı

2020 7 en İyi Koşu bandı
+ - 0
Editörler bizim bağımsız araştırma, test, ve en iyi ürünleri tavsiye; inceleme sürecimiz hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz burada. Seçilen bağlantıları yapılan alışverişlerde komisyon alabiliriz.

Üst Alır

En iyi Genel: Nordic Track T 6.5 S koşu Bandı Amazon

“Google Maps eğitimi yollar erişim sağlar.”

En iyi Bütçe: Altın Spor salonunda Antrenör 720 koşu Bandı at Walmart

“Kolay egzersiz istatistiklerinizi izlemek için yapar.”

En iyi Walkers: Güneşli Sağlık & Fitness koşu Bandı Amazon

“Kolay okumak için düğmeleri yeni başlayanlar için büyük olun.”

En Küçük Boşluk: Welso Cadence G 5.9 koşu Bandı Amazon

“Çan sesleri ile geliyor ve büyük bir koşu bandı üzerinde buldun ıslık.”

En Sessiz: BXT116 Bowflex koşu Bandı Amazon

“Ben sabah koşusu sırasında evin geri kalanını rahatsız etmez.”

En Gelişmiş Koşucular: Sole F80 koşu Bandı Amazon

“Sürekli kullanım dayanabilir.”

En iyi Splurge: ProForm Pro 9000 koşu Bandı Amazon

“Egzersiz dahili 38 erişim sağlar.”

Üst Alır

En İyi Genel: Nordic Track T 6.5 S Koşu Bandı

nordic-trac-treadmill
Amazon nezaket

Amazon satın al

Biz Ne Gibi

 • Sağlam çerçeve
 • Birden fazla sırt deste
 • Büyük garanti

Hoşumuza gitmeyen bir şey

 • Büyük ayak izi
 • Hoparlörler yüksek sesle yeterli değil

Belirlenmiş bir egzersiz odası ya da yatak odasında koşu bandı tutmak için tercih olsun, Nordic Track T 6.5 S model mükemmel bir seçenektir, özellikle de yaymak için daha küçük bir alan varsa. Tasarımı sallayarak ya da koşu sırasında kaymasını önlemek için çok sağlam ve FlexSelect seçeneği cushiony sırt güverte arasında (eğer eklemleri üzerindeki etkisini azaltmak istiyorsanız büyük ve daha sağlam bir seçenek seçmenize olanak verir yolda çalışan taklit eder. Artı, iyi ölçmek için, ömür boyu çerçeve garanti, 25 yıl motor garantisi ve bir yıllık parça ve işçilik garantisi ile geliyor.

(Örneğin Eyfel kulesinin bir çalışma olarak) Google Maps eğitimi yollar erişim sağlar Eğer uyumlu olduğunu da seviyoruz. Eğer bir abonelik için ayrı ayrı satılır. Hoparlörü yeterince yüksek olmayan bazı online yorumcular söyledi.

Daha fazla fikir ihtiyacınız var? Shin atel için en iyi koşu ayakkabıları toparlama okuyun.

En iyi Bütçe: gold’s Gym Trainer 720 koşu Bandı

Gold's Gym Treadmill
Walmart

 

Walmart satın al

Biz Ne Gibi

 • Uygun fiyatlı
 • Fiyat için büyük özellikleri
 • Eklem üzerindeki etkisini azaltmak için inşa

Hoşumuza gitmeyen bir şey

 • Fan yeterince güçlü değil
 • Hoparlörler çok sessiz

Birçok ucuz koşu bandı yürüyüş için en iyi ve koşucular gereken hız ve uzay sunmuyoruz. Ancak, bu gold’s Gym Trainer 720 koşu bandı koşucular takdir edeceği çalıştırmak için geniş bir alan, artı diğer bazı hoş özellikleri olan bir sırt kemeri ile uygun bir model.

18 farklı, eğitici tasarlanmış egzersiz uygulamalarını kullanın ya da sadece bir düğmeye dokunarak hızlı ve eğimli ayarlayarak kendi programınızı oluşturabilirsiniz. Ayrıca, zaman, hız, mesafe, ve kalori yakmak çoklu olarak——pencere egzersiz istatistiklerinizi izlemek için ekran kolay. Sırt güverte yerleşik olan koşu bandı AirStride Yastıklama, kaç kilometre günlüğü nasıl eklemleri üzerindeki etkisi olursa olsun azaltmaya yardımcı olabilir.

En iyi ev spor salonları roundup göz atın.

Yayalar için en iyi: Güneşli Sağlık ve Fitness T7643 Ağır koşu Bandı Yürüyüş

Amazon satın al

Biz Ne Gibi

 • Yürüyüş için İdeal
 • Kolay denetimlerini kullanmak için
 • Sağlam korkulukları

Hoşumuza gitmeyen bir şey

 • Hiçbir darbe sensörü

Özellikle kalp hızı artırmak için yeterli hızı alırsan Evet, yürüyüş egzersiz olarak sayar. Docs 10.000 adımları bir gün ve Güneşli Sağlık ve Fitness T7643 hedef vurmak yardımcı olabilir öneririz. Koşu bandı hızını 0.5 (10 dakikalık bir mil, saatte 6 mil arasında değişir, bu yüzden hızlı çalıştırmak için makine kullanmak mümkün olmayacak, ama eğer motive hissediyorsan üzerinde jog olabilir.

Kullanır arasında saklamak için katlanır ve güvenli bir şekilde açılmak veren bir hidrolik sistem sayesinde basit büyük, okunması kolay düğmeleri ve sağlam korkulukları yeni başlayanlar ve yaşlılar için harika bir seçimdir, ve sahipleri söyle. Bazı online yorumcular darbe sensörü var diledi.

En iyi Nike yürüyüş ayakkabıları roundup bizim bir göz atmanız.

Küçük Mekanlar için en iyi: Welso Cadence G 5.9 koşu Bandı

Amazon satın al

Biz Ne Gibi

 • Küçük ayak izi
 • Kolay depolama için kıvrımlar
 • Kalp atış hızı sensörü

Hoşumuza gitmeyen bir şey

 • Gürültülü olabilir
 • Montajı zor yalnız

Dürüst olalım: zar zor ayakkabılarını saklamak için, bir koşu bandı bırak oda var. 5.9 Welso Cadence G küçük alanlar için akıllı bir seçenek var. Başka bir oda için çalışmak her zaman sehpa taşımak gerekmez (taban 29 inç genişliğinde ve 24 inç uzunluğunda) daha ince bir profil anlamına gelir. Bina çöktü kapılardan taşıma için kolay olduğunu daha iyi depolama için kıvrımlar bile, ve bir inceleme notları.

Ama küçük olmasına rağmen, hala çan birçok ile birlikte geliyor ve büyük bir koşu bandı üzerinde buldun ıslık. Kalp atış hızı sensörü konsolu ve LCD ekran parça hız, zaman, mesafe ve kalori içine inşa edilmiştir. Negatifleri açısından, bazı yorumcular gürültülü olabilir raporu ve bu kurul kendi başına daha kolay bir zaman için, bir arkadaşa yardım için kapmak zor.

Aradığınızı bulmak için yardıma mı ihtiyacınız var? En iyi katlanır koşu bandı toparlama okuyun.

En Sessiz: BXT116 Bowflex koşu Bandı

Amazon satın al

Biz Ne Gibi

 • Çok sessiz
 • Sağlam bir yapı
 • USB şarj özelliği

Hoşumuza gitmeyen bir şey

 • Pahalı
 • Bluetooth sadece Bowflex uygulaması ile çalışır

Ben sabah koşusu yaparken evin geri kalanını rahatsız, bu süper sessiz BXT116 Bowflex koşu bandı kontrol etmeyecek bir koşu bandı var. Gelecekte çalışır kaydedin ve senkronize etmek için app Bowflex Sonuçları kullanın ve ilerlemeyi izlemek, böylece kendi özel egzersiz programı oluşturmak. Dayanıklı, sağlam ve en yüksek hızlarda Sprint işleyebilir, yan odada uyuyan bebeğinizi uyandırmadan.

Kullanıcılar bu koşu bandı uygun ortam raf, hoparlör, fan ve USB şarj özelliği yerleşik, aşk ama Bluetooth işlevselliği sadece Bowflex uygulaması ötesinde çalışan diliyorum.

Daha fazla yorum okuma ile ilgilenen? Bugün mevcut egzersiz ekipmanları en iyi parçaları listemize göz atın.

Gelişmiş Koşucular için en iyi: Sole F80 koşu Bandı

Sole Fitness F80
Amazon

 

Amazon satın al

Biz Ne Gibi

 • Düzgün kullanmaya
 • Kalp atış hızı monitörü
 • Güzel bir LCD ekran

Hoşumuza gitmeyen bir şey

 • Ağır
 • Hızlandırmak için yavaş

Eğer koşu bandı üzerinde çok fazla zaman harcarsanız, serin özellikleri bir sürü ile sizi motive tutmak için dayanıklı bir makine istiyorum. Sürekli kullanıma dayanacak ve çalışan hedeflerine ulaşmak yardımcı olabilir Sole F80 koşu bandı, orta fiyatlı bir makine girin.

Deneyimli koşucular kalp atış hızı izleme takdir edecek, 9 boy-inç ve 60 ekstra geniş x 22-inç treadbelt egzersiz ve ilerlemeyi gözden geçirmek için, bkz. Bluetooth yeteneği akıllı cihazınızda fitness uygulamaları kullanarak istatistikleri ve gol çalışan izlemenize izin verir. Kullanıcılar, pürüzsüz, rahat ve sessiz bir sürüş sağlayan yastıklı süspansiyon sistemi seviyorum. Bazı yorumcular hızlandırmak için yavaş olduğunu söyledi Bu bir dezavantaj, ancak, oldu.

En İyi Splurge: ProForm Pro 9000 Koşu Bandı

Amazon satın al

Biz Ne Gibi

 • Yumuşak, konforlu bir sürüş
 • Dokunmatik ekran
 • Sınırsız egzersiz kütüphane

Hoşumuza gitmeyen bir şey

 • Toplamak zor yalnız
 • Pahalı

Eğer kendi ev rahatlığı içinde bir sağlık kulübü-kalite koşu bandı üzerinde çalıştırmak istiyorsanız, bu ProForm Pro 9000 koşu Bandı, yumuşak, sessiz sürüş seveceksiniz. Tüm çan ve high-end bir makine bekliyoruz, ProShox şok-emici yastıklama eğitimi düşüş olabilir ıslık.

Etkileyici 10 inç, web-etkin, tam renkli dokunmatik ekran dahil eğer üyelik sınırsız bir egzersiz kütüphane ve kapsamlı fitness takip özellikleri ise eğitimler çeşitli egzersiz dahili 38 erişim sağlar. Google Maps işlevselliği kullanarak dünyada çalışır taklit edebilirsiniz. Artı, ömür boyu çerçeve ve motor garantisi, 5 yıl parça garantisi ve 2 yıl işçilik garantisi vardır. Genel olarak, eğer bir yüksek performans, üstün kalite koşu bandı için üst dolar harcamak isteyen hevesli bir koşucu iseniz, bu sadece bir arkadaş kapmak bazı yorumcular baş başa koymak zordu dediği gibi montaj konusunda size yardımcı olmak için biridir.

SSS

Koşu bandı ne tür satın almak için kullanılabilir.

Koşu bandı ya da motorlu veya olmayan manuel-motorlu () vardır. Daha yaygın olan motorlu koşu bandı, elektrik motoru ile güç ve hız ve eğim ayarlama olanağı sağlar. Manuel koşu bandı kendi momentum ile kemer taşıyarak tüm çalışma yapalım. Düz güverte manuel koşu bandı en ucuz olma eğilimindedir, ama aynı zamanda yüksek olan güverte manuel koşu bandı, uç kavisli ve sık sık spor takımları, Spor Kulüpleri ve seçkin eğitmenler tarafından kullanılır.

Bir koşu bandı fiyatı ne kadar?

Giriş seviyesi koşu bandı 500 $civarında fiyatlı ama yüksek kaliteli modeller kadar dayanıklı olmayabilir. Orta sınıf koşu bandı geri yere 3000 arasında 1.000 $ve $ayarlayabilirsiniz. High-end, zengin model 5000 dolar daha pahalı olabilir.

Ne bir koşu bandı satın almak için en iyi zaman nedir?

Birçok perakendeci fitness ile ilgili Yeni Yıl kararları ile müşterileri yatıştırmak için fırsatlar sunuyor Ocak ayı bir koşu bandı satın almak için harika bir zamandır. Daha genel olarak, tatil sezonu satışları tam olmak eğilimindedir.

Ultimate Koşu Bandı Satın Alma Kılavuzu

Adım bir koşu bandı ile kendinizi koyun. Dışarıda hava ne olursa olsun, egzersiz ekipmanları bu parça güç yürüyüş, ya da evinizin konforunda içinde Sprint sağlar.

Koşu bandı yürümek veya koşmak uzun bir platform üzerinde geniş bir kemer çevirerek çalışır. En koşu bandı en temel modellerden birkaç manuel olsa bir elektrik motoru ile güçlendirilen, kendi momentum ile kemer hareket anlamı vardır. (Bu özel durum, kavisli güverte manuel koşu bandı gelişmekte olan high-end bir kategori, kalp hızı ve egzersiz yoğunluğunu artırmak için yeteneklerini için değerli.)

Düşünüyorsanız koşu bandı hangi tür olursa olsun, makinenin üstündeki dengesini korumak ve egzersiz üstünde kalmak yardımcı olmak için sağlam bir korkuluk ve bir komuta merkezi bulabilirsiniz. Diğerleri kalp hızı izleme, METS ve sofistike egzersiz programlarına dahil ederken çoğu model mesafe ve geçen zaman gibi temel bilgileri takip etmenizi sağlar.

Bir koşu bandı için alışveriş yaparken stili kadar harcamak istediğinize ve özellikleri en önemli olan ihtiyaçlarınıza uygun olacak ne karar verin. Egzersiz çeşitliliği gibi, inşa bol bir makine tercih eğer programları. Ya da, eğer istatistikleri içine iseniz, egzersiz sırasında enerji çıkışı ve yorgunluk izler teknoloji entegre bir makine arayın.

Fiyat-bilge, en temel koşu bandı az 500 $ ‘ da başlayacak ama sorunsuz kullanım yıl sunmayabilir. Daha sofistike modeller 5000 doları bir kenara itmekten öte yandan, orta sınıf koşu bandı maliyeti 3000 ila $1,000 ve$.

Anahtar Hususlar

Motor

Piyasada koşu bandı çoğunluğu motorlu, ancak tüm motorlar eşit yaratılmıştır. En büyük farkı sürekli beygir gücüne sahiptir—genellikle CHP olarak anılacaktır.

Bir motor için en azından en az 1,5 CHP ile bakmak gerekir. Ancak, birden fazla kişi koşu bandı kullanarak olacak ya da hane—hevesli koşucular daha CHP için bakmak gerekir. Genel olarak konuşursak, daha büyük bir CHP, daha güçlü bir makine sık sık ağır egzersiz için ya da kullanıldığında olacaktır. Büyük bir CHP ile bir koşu bandı aynı zamanda da göz önünde bulundurulması gereken bir şey daha yüksek bir ağırlık kapasitesi daha yüksektir.

Treadmill
Getty Images / skynesher

Bir motor olmadan manuel koşu bandı, veya makine yelpazenin diğer ucunda bulunmaktadır. Bu modeller ile, kemer Seyahat hızını kontrol senin de kemer almak için gerekli ivme ve hız sağlayın. Bir motor eksikliği basit makine bakım anlamına gelir—ayrıca, elektrik prizine kolay erişim hakkında endişelenmenize gerek yok gibi uzayda herhangi bir yere yerleştirilmiş olabilir.

Kemer Boyutu

Koşu bandı herkese uyar boyutu vardır, bir değil. Bir makine için alışveriş yaparken kemer genişlik ve uzunluğuna dikkat etmek önemlidir. Yanı sıra vücut tipi olarak koşu bandı kullanmayı planladığınız aktivite türü için uygun büyüklükte kemer seçmek gerekir.

Genellikle, yaklaşık 20 inç bant genişliği ile bir koşu bandı çoğu kullanıcı için yeterli görülmektedir. Ayrıca, bazı insanlar kullanmak daha kolay bulabilirsiniz hangi (22 inç veya daha fazla) (17 inç) ince kemerler ve geniş kemerler vardır. Muhtemelen çalıştırmak için daha dar bir bandın bir iş yapabilirsin, ama güverte tarafında çarpıcı veya kemer kapalı kayma olasılığını artırır.

Adım için (yüzey kullanılabilir) standart güverte uzunluğu genellikle 55 inç uzunluğundadır. Ancak, eğer koşu bandı üzerinde çalıştırmak için planlıyorsanız, en az 60 cm uzunluğunda bir kemer ile uzun bir güverte için bakmak isteyeceksiniz. Yüksekliği (genellikle 6 metre) uzun boylu bireylerin 63 inç yani güverte uzunluğu uzatmak veya adım barındırmaktadır emin olun gerekebilir.

Koşu bandı koşu bandı kendisi uzunluk ve genişlik ve kemer boyutu (ya da koşu alanı) arasında bir fark olduğuna dikkat etmek önemlidir. Kemer kendisi için boyutları faaliyetler için uygun bir koşu bandı bulmak için arıyoruz emin olun.

Egzersiz Programları

Koşu bandı egzersiz programı yerleşik egzersiz programları yapan ve devam et. En temel makineler bilgisayarlı kontrolleri var, ama tüm modeller mesafe, yükseklik ve daha fazlasını açısından değiştirecek bir egzersiz vardır.

İstersen çalışan bir koç için bir sonraki en iyi şey, bu tür özellikler ile bir koşu bandı tercih. Mevcut egzersiz ilerleyin ve eğer gerçekten bir değişim içine iseniz, kablosuz olarak yeni programlar indirmek için telefon ya da tablet bağlanabilen bir makine arayın.

Hız

Bazı insanlar diğerlerinden daha hızlı bir hızda hareket, ve bu yüzden biraz koşu yap. Farklı modeller farklı üst hızları var, bu yüzden düşündüğünüz motorlu koşu bandı ayarını en yüksek hıza dikkat edin.

Eğer sadece dışarı başlıyor iseniz, bir makinenin en hızlı ulaşmanın uzak bir hayal gibi görünebilir, ama uzun vadeli düşünmek ve atletik yeteneklerini artırmak olarak ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir makine bulmak öder.

Treadmill
Getty Images / kundoy

Bir koşu bandı için alışveriş yaparken, ev kullanımı için birçok model, saatte 10 mil hıza sahip olduğunu görebilirsiniz. Bu ortalama yürüyüşçü ve koşucu için çok hızlı olmalı. Koşucular yararlı olabilir avid hangi saatte 12 mil, bu sayı streç, ama evde koşu bandı için en yüksek hız olan modelleri mevcuttur.

Eğim ve Düşüş

Egzersiz için eğim ayarı olan bir koşu bandı ile engebeli arazi taklit ederek çeşitli ekleyin. Bazı koşu bandı da bir düşüş ayarlama özelliği, ama bu daha az yaygındır.

Makine otomatik olarak sahaya ayarlayabilir veya el ile ayarlamak lazım olur mu eğim ya da bir koşu bandı ayarları düşüş ile ilgili en önemli faktördür. Otomatik olarak ayarlamak için yeteneği olmadan bazı giriş seviyesi makineler (veya manuel modeller) egzersiz başlamadan veya ayarını değiştirmek istediğiniz her zaman duraklatmak için gerekecek önce eğim ayarlamak gerekir.

Boyutu ve Depolama

Koşu bandı alışveriş başlamadan önce ne kadar alan kullanmak ve makineyi saklamak zorunda olacak, biliyorum. Koşu bandı büyük bir ayak izi var, bu yüzden bunu yerleştirmek istediğiniz hedeflenen nokta ölçmek emin olun.

Eğer kullanılmadığı zaman yer kazanmak için, bazı insanlar katlanır bir model tercih edin. Bu makineler bir yatak diğer düşük açıklık alanlarda altında ya da uyum sağlamak için çöküş gidon var. Makine güverte boyutu hala önemli olduğunu ancak, fark ve katlanmış ölçüleri hakkında bilgi almak—hala aklındaki düşük profilli depolama nokta sığmayacak kadar uzun olabilir. Biraz daha özellikli koşu bandı sadece bir düğmeye basarak bir güç katlanır seçenek var, ve makine kendisi çekiliyor!

Yastık

Neredeyse tüm koşu bandı yaylar ve kauçuk amortisör—genellikle bir arada yer temel yastıklama çeşit var. Gerçekten farkı hissediyorum ancak, koşu bandı güverte boyunca dağıtılır yastık miktarı ve yoludur. Yüksek uç koşu bandı minderi daha gelişmiş bir sistem sunmak eğilimindedir, ve bazı ayarlanabilir yastıklama sunuyor.

Eklem bir iyilik yap ve ihtiyaçlarınız için yeterli güverte yastık ile bir koşu bandı için bak. Kemer grev her zaman, hala bir sonraki adım için itmek için yeterli desteği bulma sırasında ayak bilekleri, diz üzerindeki etkisini en aza indirmek ve daha fazla olacak.

Ürün Çeşitleri

Motorlu

Piyasada tüketici koşu bandı büyük çoğunluğu motorlu makinelerdir. Bu koşu bandı değişken hız sunan, genellikle ayarlanabilir eğim veya düşüş var, ve genellikle egzersiz bilgileri görüntüler ve egzersiz programlarını içerebilir olmayan bir komuta merkezi var. Kullanmak ve egzersiz programı çok yönlülük sunmak genellikle çok kolay.

Eğer yanılmak ya egzersiz yaparken makinenin kayarak otomatik olarak koşu bandı ayrılıcak olan bu makineler, emniyet kemeri giymek önemlidir. Bu nedenle, bazı insanlar motorlu koşu bandı, motorlu sürümleri, ama temel güvenlik önlemleri kullanarak ve düzgün ölçekli koşu bandı bu tehlikeleri azaltabilir sigara daha tehlikeli ve korkutucu buluyorum.

Treadmill
Getty Images / Bilim Fotoğraf Arşivi

Motorlu koşu bandı ana sorunlardan biri bu makinelerin motorları uğramak gözyaşı. Ancak, düzenli bakım yaşam sürelerini uzatmak için yardımcı olabilir. Yıllık motor bakım mutlaka çoğu üretici tarafından zorunlu olmasa da, (ve önleyici bakım) uygun bakım bazı kullanıcılar sorunsuz egzersiz yıl zevk yardımcı oldu.

Giriş seviyesi, orta layık düzey, savurganlık, bütçenize bağlı olarak, bir motorlu koşu bandı bulabilirsiniz. Bu koşu bandı genellikle sadece 1000 $altında başlar ama 10.000 $veya daha fazla elit ekipman için tırmanabilir. Tipik bir orta-motorlu koşu bandı genellikle maliyeti 3,000 $1,500 dolar aralığı.

Manuel

Eğer kendinizi tüm işi yapmak için arıyorsanız, manuel koşu bandı tercih makineniz olabilir. Bağlı bir kemer ile düz veya kavisli bir güverte gemide hop ve harekete hazır. Senin yaptığın gibi, momentum kemer dönmeye başlar, çalışan veya egzersiz yürüyüş için düzgün bir yüzey sonsuz mil sağlayacaktır. Hızlı ayaklar, hızlı kemer gidecek taşıyın.

Durdurduğunuzda, durdurur, manuel koşu bandı en büyük avantajıdır. Bu insanlar koşu bandı ile ilgili yaralanmalar ile bazı endişeleri ortadan kaldırır. Sadece dikkatli ve düzgün boyutlu bir koşu bandı kullanmayı unutmayın. Adım sizin için çok dar veya kısa bir koşu bandı çıkarmak çok kolay.

Manuel koşu bandı da arızalı endişelenecek daha az parça var—bir motor olmadan, nispeten ücretsiz bakım yapıyorlar. Birçok model hala (mesafe, geçen zaman, ve daha fazla) en az temel bilgisayar ekranı ile donatılmıştır.

En manuel koşu bandı bir bütçe olsa tasarruf seçeneği, güverte koşu bandı istisna kavisli. Bu daha gelişmiş manuel makineler gelişmiş geometri ve bileşenleri ile daha yüksek yoğunluklu bir egzersiz sağlamak için tasarlanmıştır ve yüksek yoğunluklu bir fiyat etiketi ile de geliyorlar.

İstikrar konusunda dikkatli olun ve 100 $fiyat nokta etrafında hover modelleri kalitesi oluşturmak gerekir ama çoğu manuel koşu bandı maliyeti 800 her yerden 100$. Kavisli güverte koşu bandı farklı bir sınıfta olduğunu. Bu profesyonel makineler sık sık spor takımları, elit antrenörler ve yüksek sağlık kulüpleri sonu ya da daha fazla $5,000 maliyet kullanılır.

Eğim Eğitmen

Sık sık koşu bandı ürün kategori altında bulunan, eğim eğitmenler eğim veya düşüş daha önemli ölçüde size meydan okumak için tasarlanmış bir makine daha özel bir türü vardır.

Birçok koşu bandı bir eğim veya düşüş bir işlevi bile olsa, eğim eğitmenler özellikle bu amaç için oluşturulur. Genellikle açıları daha geniş bir dizi var ve bazı modellerde bir eğim yüzde 40 ağırlayacak.

Geleneksel bir koşu bandı gibi aynı şekilde eğim bir eğitmen kullanabilirsiniz, ama bu makine daha yüksek açılar için yükseltmesine izin veren özel mekanizmalar için daha fazla harcama amacı yenilgi olacaktır.

Eğim eğitmenler genellikle orta fiyat koşu bandı arasındaydı karşılaştırılabilir; ödemek için daha fazla 3,500 her yerden $2,000 $ya da bekleyebilirsiniz.

Markalar/Üreticiler

O nordictrack

Ev spor ekipmanları dünyada her yerde bir isim, adres, sıradan ev kullanıcıları, ticari sınıf ayarları herkes için spor ihtiyaçlarını seçim için o nordictrack koşu bandı modelleri vardır. Piyasada dostu koşu bandı en bütçe değil iken, tüketicilere doğrudan ticari modeli 3000 $dışarı başında yer alıyor son banka da ve üst mola vermezler. O nordictrack da doğrudan bilgisayarınıza indirebilir ve isteğe bağlı sanal koçluk sağlamak eğer üyelikleri bulunmaktadır.

SpeedFit

Yeni kavisli güverte manuel koşu bandı arkasında büyük markalarından biri, SpeedFit SpeedBoard XL üretir ve son SpeedBoard Lite tanıtıldı. Bu manuel makineler ağır bir fiyat etiketi taşır, ama $5.000, piyasada eğimli koşu bandı güverte bazı diğer markalar için daha uygun bir alternatif oluyorlar.

Treadmill
Getty Images / Sumetee Theesungnern EyeEm

Tek

Bu şirket bir tüketici kitlesi için tasarlanmış ticari amaçlı koşu bandı vurguluyor. Çeşitli modeller ömür boyu garanti ile ağır çelik bir çerçeve var. Üretilen makineler ve mevcut garantilerin kalitesi için, Tek makineler uygun fiyatlı; giriş seviyesi modeller yaklaşık 1000 $ve en gelişmiş modeli 3000 $dışarı başında başında.

Ufuk

Eğer daha sınırlı bir bütçe var ama kaliteli bir koşu bandı arıyorsanız, Horizon makineler sürekli olarak uygun seçenekler için övgü kazanmak. Başlangıç 600 $civarında, en temel modelleri sade veya özellikleri bir çok teklif ve güverte yastıklama üzerinde daha sınırlı olmayacak, ama ortalama bir ev kullanıcısı için yeterince dayanıklı. Koşu bandı ufuk en sağlam modeli en fazla 2,000 dolar civarında.

Gerçek

Hem ticari hem de tüketici sınıf koşu bandı sunan, Gerçek ortak stresi azaltmak için tasarlanmış koşu bandı bugün mevcut en gelişmiş yastıklama sistemleri ve ortopedik kemer üretmektedir. Marka aynı zamanda dayanıklı, tüm çelik çerçeve bilinir. Sizin ihtiyaçlarınıza uygun bir yastık özelleştirmek için Yumuşak Seçin özelliğiyle modelleri dikkat edin. Tüm bu ekstra yastıklama fiyat etiketi yastıkları, çok Doğru koşu bandı en fazla bütçe dostu modeller mevcut olmasına rağmen, 3000 $ve 4500 $arasında bir fiyatı vardır.

Precor

Fitness club ekipmanları tedarikçisi olarak önemli bir varlık ile, birçok spor salonu müdavimlerinin Precor isim tanıdık. Başlangıç fiyatı noktası markanın giriş seviyesi Enerji serisi için 2000 dolar kuzeyinde olmasına rağmen şirket, hem tüketici hem de ticari amaçlı koşu bandı satıyor. Precor koşu bandı ile, akılda ağır kullanım için tasarlanmış orta ile sağlam inşaat ve dayanıklı bileşenleri bekleyebilirsiniz.

Garanti

Bir koşu bandı satın alırken, sağlam bir garanti planı ile bir model seçerek yapıyorsun yatırım korumak. Koşu bandı garanti kapsamında beş temel alan vardır.

Çerçeve

Çerçeve sunduğu istikrar koşu bandı fonksiyonları için gereklidir, ama neyse ki, sık sık başarısız bir parçası değil. Bu nedenle, büyük bir koşu bandı üreticilerin çerçeve üzerinde bir ömür boyu garanti görmek için nadir değildir.

Motor

Elektrikli koşu bandı için güç kaynağı olarak, motor için hayati bir bileşendir. Ayrıca birçok hareketli parça vardır ve gerginlik ve sürtünme bir sürü konu var. Koşu bandı uzun kullanım ömrüne sahip olduğundan emin olmak için uzun ömürlü motor garantisi için bak. Veya daha fazla 10 yıl Motor garanti yaygındır, ancak bazı markalar ömür boyu kapsama. Kapak tarafında, dikkatli ya da daha az beş yıllık bir garanti değerlendirin. Kısa motor garantisi ağır kullanım için tasarlanmış değildir veya çok dayanıklı olarak kabul edilmez bir göstergesi olabilir.

Güverte

Özellikle tüm garanti politikaları ele olmasa mil pound gibi, koşu bandı güverte aşınma ve yıpranma bir sürü konu var. Diğerleri genel parçalar garanti süresi altında güverte grup bazı üreticiler ise yastık ömür boyu garanti sunuyor.

Parçaları

Koşu bandı üzerine geri kalan her şeyi kapsayan parçalar için garanti edilir. Bu süre değişebilir ama genellikle çok kısadır—üç her yerde bir yıldan standarttır. Birkaç garanti 5 yıl parça garantisini uzatın.

Emek

Genellikle, işgücü maliyeti garanti kapsamı kibrit veya parçaları garanti biraz daha az. Sadece bir ila üç yıllık bir süre için ele alınacak işçilik maliyetleri için bekliyoruz.


  Yorum Yap